30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Produkto tipas
Licencija
Sportiniai batai
Produktai: 1 212
Rodyti versijos identifikatorių

Mergaitės – mažosios madų demonstruotojos. Turbūt nesuklysime, kad daugumai mergaičių itin svarbu gražiai atrodyti. Nors žiemą drabužiai slepiami po šiltomis striukėmis, mergaičių žieminiai batai tampa tikru įvaizdžio akcentu. Reikėtų nepamiršti, kad žieminiai batai, visų pirma, turi atlikti savo tikrąją funkciją – šildyti kojas. Tačiau žieminiai batai mergaitėms gal būti ne tik šilti, bet ir labai stilingi.

Ruošiantis vykti į kalnus, būtina gerai apgalvoti, kokia bus mergaičių avalynė. Mergaičių sniego batai dažniausiai yra su aulu, kailiu ir pagaminti iš specialios drėgmei atsparios medžiagos. Todėl mergaičių sniego batai ne tik šildo kojas, apsaugo jas nuo sniego ir drėgmės, bet ir yra labai patogūs dėvėti. Patogumu pasižymi ir mergaitėms skirti žygio batai, tad jei keliaujate į žygį, pasirūpinkite ir jais. Išsirinkę kokybiškus sniego ar žygio batus, būsite ramūs ir galėsite mėgautis kelionės įspūdžiais.

Kokybiški žieminiai batai mergaitėms

Stilius ir grožis – svarbu, tačiau jei žieminiai batai nebus kokybiški, jie neatliks savo pagrindinės funkcijos ir jais džiaugtis teks neilgai. Kokybiški mergaičių žieminiai batai pasižymi storu reljefiniu padu – storis neleis prasiskverbti šalčiui, o reljefas užtikrins batų sukibimą su slidžia danga. Be to, žieminiai batai turėtų būti tvirti, kad nekryptų kojos, ir kokybiškomis siūlėmis, kad neplyštų.

Vaiko kojyčių apsauga – šilti žieminiai batai

Žiemą vaikai ypač mėgsta žaisti lauke, todėl labai svarbu, kad nebūtų šalta kojytėms. Kokybiški ir šilti žieminiai batai mergaitėms pasižymi natūraliu kailiu, todėl ieškodami avalynės savo vaikui, atidžiai atsižvelkite į batų kailį. Natūralus kailis šildo daug geriau nei dirbtinis, todėl šilti žieminiai batai, pagaminti iš neperšlampančios išorinės medžiagos, gali padėti išvengti ir peršalimo ligų.

Sniego batai ir žieminiai batai mergaitėms – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius žieminius batus rinktis mergaitei?

Visų pirma, renkant batus mergaitei, atsižvelkite į jos norus – juk mergaitėms, mažosioms stileivoms, ypač svarbus grožis. Paklauskite jos, kokios spalvos batukų ji norėtų, ir ieškokite tokios spalvos ar kitų akcentų turinčių kokybiškų ir šiltų žieminių batų.

Kaip išsirinkti žieminius batus vaikui?

Norint išrinkti žieminius batus vaikui, rekomenduojama atsižvelgti į gyvenamąją vietą, kiek laiko praleidžiama lauke, ar planuojama kur nors išvykti. Atsakymai į šiuos klausimus padės nuspręsti, ar jums reikalingi sniego, žygio batai vaikams, ar užtektų tiesiog paprastų, bet kokybiškų ir šiltų žieminių vaikiškų batų. Atminkite, kad visų svarbiausia – šiluma ir atsparumas drėgmei, tad remdamiesi šiais kriterijais ir ieškokite batų, patinkančių Jūsų vaikui ir atitinkančių planuojamas dėvėjimo aplinkybes.

Kokius žieminius batus mergaitei rinktis prie suknelės?

Jei Jūsų dukra itin mėgsta dėvėti sukneles ar galbūt bus proga ją apsivilkti, tuomet puikiai tiktų aulinukų tipo žieminiai batai. Tokie mergaičių žieminiai batai dažniausiai turi grubų padą, yra su raišteliais ir jų išvaizda atitinka suaugusiųjų moterų dėvimus aulinukų tipo batus. Be to, tokius žieminius batus mergaitė tikrai galės dėvėti ir prie sijonų bei kelnių, todėl tai gan universalus batų modelis.