30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Gamyba
Sportiniai batai
Produktai: 2 320
Rodyti versijos identifikatorių

Kepurė su snapeliu – pagrindinis aksesuaras kiekvieno gatvės stiliaus gerbėjo spintoje

Kiekvienas aprangos stilius turi tam tikrų tik jam būdingų bruožų, iš kurių ir yra atpažįstamas. Todėl ne išimtis bus ir laisvalaikio gatvės stilius, kuris labai populiarus ne tik tarp jaunimo, bet ir tarp daugelio kitų žmonių. Kadangi jis neįpareigoja, leidžia jaustis laisvai ir užtikrintai. Ir būtent vyriškos kepurės su snapeliu yra vienas iš pagrindinių šio stiliaus skiriamųjų bruožų. Todėl sunkiai rasime jo atstovą, kuris neturėtų šio aksesuaro. Daugelis su tokiomis kepuraitėmis nesiskiria nė viename žingsnyje. Tuomet tai tampa viena iš pagrindinių įvaizdžio dalių, kurią žmonės pastebi pirmiausiai ir būtent į ją atkreipia daugiausia dėmesio.

Vyriškos kepuraitės su snapeliu – funkcionalus aksesuaras

Gana dažnai šis aksesuaras pasirenkamas kaip įvaizdžio dalis, tačiau kartu jis gali atlikti ir labai svarbią funkciją. Juk tiek tokia kepurė, tiek ir įprasta skrybėlė apsaugo nuo saulės spindulių, tuomet nereikia prisimerkti dėl ryškios šviesos norint kažką įžiūrėti. Be to, tai leidžia išvengti ir dar rimtesnės problemos – saulės smūgio karštą vasaros dieną, ypač jeigu tenka nemažą laiko dalį praleisti lauke. Būtent todėl šie aksesuarai yra taip mėgstami tiek sportininkų, kurie treniruojasi arba varžosi atviroje erdvėje, tiek ir daugelio kitų. O štai žieminės kepurės puikiai tiks šaltuoju metų laiku ir apsaugos nuo šalčio. Tai ypač aktualu gyvenant mūsų klimato sąlygomis, kai tenka susidurti ir su pakankamai šaltomis žiemomis.

Vyriškos beisbolo kepuraitės – privalomos kiekvieno vyro garderobe

Nors daugeliui toks pavadinimas iškart asocijuojasi su konkrečia sporto šaka, tačiau beisbolo kepurė gali būti ir visai kitokio stiliaus. Ji puikiai tiks ne vien tik sporto mėgėjams, bet ir norintiems susikurti savitą bei išskirtinį stilių. Be to, šis aksesuaras atlieka ir labai svarbią funkciją – apsaugo nuo saulės spindulių. Būtent todėl jis naudojamas labai plačiai, be to, padeda kurti ir asmeninį stilių. Juo labiau, kad ir tokia kepurė gali būti labai įvairaus stiliaus. Todėl ji tiks ne tik tiems, kurie mėgsta laisvą įvaizdį.

Kepurės ir skrybėlės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokia turėtų būti kepurė su snapeliu?

Jų įvairovė yra labai didelė, todėl pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo kiekvieno asmeninio stiliaus. Pagal tai galima pasirinkti ir spalvą, ir raštą bei užrašus. Be to, šis aksesuaras turėtų būti patogus, nes su juo galima praleisti ir gana nemažą dienos dalį.

Kaip išsirinkti kepurę pagal veido formą?

Kiekvieno veidas unikalus, tačiau yra išskiriamos kelios pagrindinės jo formos. O pagal tai jau galima pasirinkti ir konkretaus dizaino kepurę. Internete lengvai galima surasti ne tik informacijos apie tai, bet net ir vizualinių pavyzdžių, kokiai formai bus tinkamiausias vienas ar kitas variantas.

Kaip nešioti kepurę su snapeliu?

Tai irgi visiškai laisvas pasirinkimas, kuris priklauso tik nuo Jūsų pačių. Aišku, daugeliui įprasta, kad snapelis būtų priekyje ir taip apsaugotų veidą nuo saulės spindulių. Tačiau madinga nešioti kepurę ir priešingai – snapeliu į galą.