30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Bato plotis
Batų nosis
Produktai: 777
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos šlepetės per pirštą – tobulas vasaros pasirinkimas 

Atostogų metu ypač svarbu pasirinkti patogią avalynę, kuri leistų jaustis komfortiškai ir negalvoti apie prispaustus arba nutrintus kojų pirštus. Dėl to siūlome rinktis šlepetes per pirštą. Tai idealus pasirinkimas vasarai, kai kaitina šilti orai ir nesinori dėvėti sportinių batelių, kurie verčia pėdas prakaituoti. Batai per pirštą yra idealus pasirinkimas ne tik moterims, bet ir vyrams. Mūsų asortimente rasite platų moteriškų šlepečių per pirštą pasirinkimą, kurį sudaro ne tik kokybiškos garsių gamintojų prekės, bet ir pigesnės šlepetės, kurias galės pasirinkti moterys, galinčios batams skirti mažesnį biudžetą.

Šlepetės per pirštą – lengva ir komfortiška avalynė atostogoms ar vaikštant po miestą

Vasaros metu sudėtinga leisti dienas namuose. Daugelis nori aktyvaus laisvalaikio ne tik per atostogas, bet ir po darbo. Dėl to naudinga neskubėti rinktis šlepečių per pirštą ir reikia atsižvelgti ne tik į savo poreikius, bet ir į kokybę. Kokybiška avalynė suteiks komforto, todėl kartais verta rinktis brangesnes, bet kartu ir patogesnes, daugiau komforto suteikiančias šlepetes per pirštą.

Wedge tipo basutės per pirštą – erdvios ir patvarios šlepetės, užtikrinančios komfortą karštomis vasaros dienomis

Wedge stiliaus drabužiai ir avalynė šiomis dienomis yra ypač madinga. Būtent dėl to mes negalime nepasiūlyti Wedge stiliaus prekių savo asortimente. Patvarios Wedge tipo basutės per pirštą suteiks jums galimybę ne tik patogiai jaustis vasaros metu, bet ir leis pasijusti stilingomis. Mūsų asortimente rasite išskirtinių gaminių, kuriuos lengvai galėsite priderinti prie jau turimų drabužių.

Šlepetės per pirštą moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Moteriškos šlepetės per pirštą – kaip išsirinkti tinkamą vasarinę avalynę?

Vasarinės avalynės paieškos neretai būna ganėtinai sudėtingos. Deja, bet moterys nenori ir nemoka išsirinkti greitai. Dažniausiai moterims tenka pamąstyti, prie ko derinti pasirinktą prekę, todėl tenka ilgai pagalvoti, kokios spalvos ir medžiagos avalynė idealiausiai tiks. Dėl to mūsų asortimente rasite platų prekių pasirinkimą. Mums svarbu, jog kiekviena moteris galėtų užtikrintai pasirinkti tai, kas jai labiausiai tinka.

Kaip avėti šlepetes per pirštą?

Kiekviena moteris pripažins, kad šlepetes per pirštą moterys vasarą renkasi ne dėl to, jog jos madingos, o dėl komfortiškumo. Visgi tai nereiškia, kad šlepetės yra nemadingos. Vasaros metu madinga tai, kas patogu. Šlepetės per pirštą iš pažiūros gali atrodyti paprastos, tačiau jos leidžia sukurti neužmirštamą stilių. Jeigu mėgstate pasipuošti vasaros metu, tuomet net nedvejokite ir įsigykite bent dvi poras tokių šlepečių, kurios leis sukurti išskirtinį stilių. Na, o smagiausia tai, jog avėti šlepetes yra ypač patogu. Galima tiesiog įsispirti ir eiti.

Kaip išsirinkti šlepečių per pirštą dydį?

Moteriškos šlepetės avimos ne tik namuose, bet ir vasarą. Tai patogiausia avalynė, kuri tiek moterims, tiek vyrams leidžia jaustis nevaržomai. Šlepečių per pirštą pagrindinis išskirtinumas yra tas, kad renkantis galima mažiau dėmesio skirti jų dydžiui. Įprastai renkantis batus yra svarbu, kad dydis idealiai tiktų, priešingu atveju batai arba krenta, arba spaudžia. Perkant šlepetes galima apie tai negalvoti, nes neretai net ir dydžiu didesnės ar mažesnės moteriškos šlepetės per pirštą vis tiek yra tinkamas pasirinkimas. Rinkitės dydį atsižvelgdamos į tai, kas Jums patogu. Jeigu norite idealiai priglundančių šlepečių, pirkite savo dydžio prekę. Na, o tos, kurios nori kiek laisvesnių, gali tiesiog pasirinkti vienu dydžiu didesnes šlepetes ir vasarą mėgautis patogia avalyne.