30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 182
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriški guminiai batai ir kaliošai – stilinga ir patogi avalynė

Kadaise guminiai buvo sukurti kaip avalynė kariuomenei. Jie gimė Jungtinėje Karalystėje ir sukėlė tikrą avalynės perversmą Antrojo pasaulinio karo metais. Šiandien moteriški guminiai ir kaliošai yra ne tik patogus, bet ir labai stilingas avalynės pasirinkimas. Šiuos batus galima pamatyti ne tik naujausių mados kolekcijų pristatymuose, bet ir įvairiuose renginiuose. Panašu, kad šiuo metu guminiai batai išgyvena tikrą aukso amžių.

Moteriški guminiai – puikus sprendimas lietingiems orams

Lietuvoje, kur lietūs lyja, darganoti ir drėgni orai yra dažnas reiškinys. Todėl norint jaustis gerai rudenį ir žiemą, reikia pasirinkti tinkamą avalynę. Moteriški guminiai batai – geriausias sprendimas. Guminiai yra ne tik patogūs, bet ir labai praktiški. Jie nepraleidžia vandens, todėl su tokiais batais galima drąsiai vaikščioti lyjant lietui, nebijoti įlipti į balą. Net ir po ilgo pasivaikščiojimo tokiu oru Jūsų kojos išliks sausos. O pasirinkę tinkamą guminių modelį, sukursite išskirtinį stilių.

Subtilūs moteriški lietaus batai tiks net išrankiausioms

Moterys visuomet nori atrodyti nepriekaištingai. Nesvarbu, koks lauke oras, norisi ir patogiai jaustis ir būti stilingoms. Moteriški kaliošai gali padėti sukurti išskirtinį stilių. Lietaus batai arba Velingtono batai pastaruoju metu yra labai populiarūs. Štai keli patarimai, kaip derinami moteriški guminiai taps išskirtine stiliaus detale:

  • Nebijokite spalvų. Vienas populiariausių pasirinkimų tarp moteriškų guminių –  juodi guminiai batai. Tačiau ne mažiau stilingai atrodo ir spalvoti moteriški guminiai. Pavyzdžiui, raudoni, geltoni ar net rožiniai guminiai batai iki kelių gali padėti sukurti originalų įvaizdį.
  • Pasirinkite drabužius. Moteriški guminiai tinka prie įvairių drabužių, bet yra tokių derinių, kurie visuomet pasiteisina: pavyzdžiui, ilgi moteriški guminiai ir ilgas paltas. Kaliošai ar guminiai batai taip pat puikiai atrodo prie megztų suknelių ir netgi švarko.
  • Derinkite aksesuarus. Jeigu norite sukurti vientisą stilių, nepamirškite ir kitų aprangos elementų. Moteriški lietaus batai turėtų būti derinami prie suknelės, pirštinių, kepurės. Tad ir guminius derinkite prie jų.

Žemi moteriški kaliošai – stilingas pasirinkimas rudeniui

Jeigu norite, kad batai pabrėžtų Jūsų stilių, rinkitės juos atsakingai. Ne visos moterys žino, kad tik tinkamo modelio moteriški kaliošai atrodo stilingai. Pavyzdžiui, žemi moteriški guminiai puikiai tinka aukštoms moterims. Ši avalynė gali padėti sukurti išskirtinį stilių. O štai apkūnesnėms moterims reikėtų vengti guminių iki blauzdų, nes jie vizualiai visuomet kiek storina.

Žieminiai moteriški sniego batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti sniego batus?

Kaip ir renkantis bet kurią kitą avalynę, taip ir tuomet, kai perkami žieminiai moteriški sniego batai, daugiausia dėmesio reikia skirti avalynės kokybei. Rinkitės tik iš kokybiškų medžiagų pagamintus batus. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip yra pritvirtintas padas: ar jis yra prisiūtas, ar priklijuotas. Taip pat įsitikinkite, kad batų viršuje funkcionaliai veikia užtraukimas, apsaugantis nuo sniego. Ir nepamirškite išsirinkti tinkamą dydį. Koks geriausiai tiks Jūsų kojai, galite sužinoti iš dydžių lentelės.

Prie ko derinami moteriški sniego batai?

Net ir sportinė avalynė pastaruoju metu derinama prie oficialių drabužių, tad ir sniego batai gali būti universalus pasirinkimas prie įvairios aprangos. Jie puikiai tiks prie sportinių drabužių, tačiau lygiai taip pat stilingai atrodys ir prie džinsų, klasikinio sijono ar suknelės. Prie masyvių sniego batų puikiai tinka megztiniai ir ilgos tunikos.

Kur pirkti sniego batus?

Pastaruoju metu dažniausiai sniego batai ir kita avalynė perkama internetu. Nors vis dar yra žmonių, manančių, kad batus būtinai reikia matuoti, tačiau, kai perkate avalynę iš patikimo pardavėjo, tai praranda prasmę. Įsigydami batus internetu, galite būti tikri, kad jie bus greitai pristatyti, o jeigu netiks dydis ar batų išvaizda, visuomet galite juos grąžinti ir pakeisti į Jums tinkančius.