30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 49
Rodyti versijos identifikatorių

Kokie moteriški Oksfordo batai tiks kasdienai?

Išsirinkti patogius, kasdienai tinkamus batus nėra lengva. Tenka matuotis ir ieškoti. Gera apsipirkti internetu, kai vienoje vietoje galima rasti didelį kiekį batų, be to, taip daug paprasčiau lyginti vienus batus su kitais. Reikia pripažinti, kad batų įvairovė yra didelė. Dažnai oksfordai priskiriami formaliems batams, bet juos galima rinktis ir avėti kiekvieną dieną einant į darbą ar miestą.

Labai svarbu – batų patogumas. Ypač jeigu dirbate ofise ir tenka visą dieną avėti batus. Tad rinkitės tokius, kurie būtų patogūs. Oksfordai moterims puikiai atrodys prie dalykinio kostiumėlio ar klasikinio kelnių arba sijono bei marškinių derinio. Stilistai pataria stengtis išlaikyti vientisą tokio dalykinio aprangos stiliaus spalvų koloritą. Siūlome ne vieną variantą oksfordų, kurie bus įdomesnės spalvos, galbūt odos tipo arba turės dekoracijų. Tokius batus bus svarbu derinti prie visos aprangos eilutės. Gal vieną kitą batų detalę panaudoję aprangoje, galėsite atrasti naujų aprangos duetų su naujais Oksfordo batais? Nepabijokite eksperimentuoti ir nustebsite, kiek daug gali šie batai.

Oksfordo batai – kaip juos avėti?

Kaip jau žinome, tai batai, puikiai tinkantys prie dalykinės aprangos. Bet tikrai tai ne vienintelis aprangos variantas. Dar Oksfordo batai arba Oksfordo brogai nuostabiai atrodo avimi kartu su tunikomis, trikotažinėmis bei megztomis suknelėmis, megztiniais ar net stilingais šortais.

Gražus klasikinės aprangos pasirinkimas bus ir moteriški oksfordai su liemene, pasiūta iš odos arba natūralaus kailio. Jeigu turite gražias kojas, avėkite šiuos batus kartu su nėriniuotais, vidutinio ar ilgesnio ilgio sijonais. Klasikinis derinys bus ir tiesus sijonas, lietpaltis bei Oksfordo batai.

Nors tokie batai skirti mėgstantiems klasikinius derinius, nepamirškite ir aprangos aksesuarų. Tai gali būti maža stilinga rankinė ar stilingi kaklo papuošalai, apyrankės, auskarai.

Kaip prie suknelės priderinti moteriškus Oksfordo batus?

Prie moteriškų oksfordų labai tiks tunikos, taip pat trikotažinės bei megztos suknelės. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista, bet kai kurie šiuolaikiniai dizaineriai net renkasi šių batų ir išskirtinių vakarinių suknelių derinius. Visų svarbiausia bus tinkama batų priežiūra. Tuomet juos galėsite avėti ne vieną sezoną ir džiaugtis patogumu.

 

Moteriški Oksfordo batai – patogūs batai visomis progomis

Kaip išsirinkti moteriškus oksfordus?

Renkantis moteriškus oksfordus, vienas pagrindinių kriterijų yra natūralios bei kokybiškos medžiagos.

Kaip išsirinkti tinkamus oksfordus prie suknelės?

Jeigu prie suknelės dėvėsite pėdkelnes, tai pėdkelnės visuomet turi būti tos pačios spalvos arba kiek šviesesnės už oksfordus. Jeigu Jūsų išsirinkti moteriški oksfordai blizgūs ir ekstravagantiški, tai tegul suknelė būna paprasto silueto.

Kokie oksfordai tinka su siauromis moteriškomis kelnėmis?

Siauros ir aptempto silueto kelnės akcentuoja smulkiausią Jūsų kojos dalį – čiurną. Siauros moteriškos kelnės vizualiai prailgina kojas, ypač, jei jos bus tokios pat spalvos, kaip ir Oksfordo batai.