30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 1 007
Rodyti versijos identifikatorių

Aukštakulnės basutės – madinga avalynė, kurią privalo turėti kiekviena moteris

Net jei Jūsų pirmuoju pasirinkimu niekada nėra aukštakulniai, savo batų spintoje privalote turėti bent vienas stilingas aukštakulnes basutes. Jos labai praverčia, kai reikia sukurti elegantišką įvaizdį. Paprasčiausių džinsų ir palaidinės derinys su aukštakulnėmis basutėmis tampa elegantiškesnis. O ką jau kalbėti apie dailios suknelės ir blauzdų grožį atskleidžiančių basučių su aukštu kulnu derinį. Aukštakulnės basutės priverčia pasitempti, priduoda pasitikėjimo savimi ir traukia aplinkinių žvilgsnius. Net kukliausią moterį moteriškos aukštakulnės basutės gali paversti elegantiška dama. Beje, basutės su aukštu kulnu yra ta avalynė, kuri niekada neišeina iš mados. Keičiasi jų stilius, spalvos, kulno formos, tačiau pati esmė visuomet išlieka ta pati – aukštakulnės basutės yra skirtos puoštis ir spinduliuoti elegancija. Neabejokite ir atraskite mėgstamo modelio basutes, jei tokių dar neturite. Jos privalo papildyti Jūsų garderobą.

Moteriškos basutės su aukštu kulnu – glamūriniai vakarėlio bateliai

Kaip sporto klubas neatsiejamas nuo sportinių batų, taip vakarėliai – nuo dailių aukštakulnių basučių. Ši avalynė yra tikras glamūras. Jei norite sužibėti vakarėlyje, pasirinkite stilingas aukštakulnes basutes. Elegantiškos basutės turi kažkokį magišką poveikį. Jos suteikia pasitikėjimo savimi, padailina laikyseną ir padeda dailiau žingsniuoti. Beje, su aukštakulnėmis basutėmis tampate aukštesnės, tad jei esate žemo ūgio, aukštakulniai gali padėti sukurti ilgesnių kojų įspūdį. Tiesa, ne visos moteriškos aukštakulnės basutės yra tinkamos visų figūrų moterims. Stambesnio sudėjimo moterims rekomenduojama rinktis basutes su stambiais kulnais ir platformomis. Toks kulnas padeda išlaikyti proporcingumą ir suteikia stabilią atramą. Tuo tarpu lieknų kojų savininkėms reikėtų vengti stambių kulnų ir grubių platformų, nes taip galite atrodyti neproporcingai.

Elegantiškos moteriškos basutės – platų asortimentą rasite Eavalyne.lt

Nors moteriškų aukštakulnių basučių asortimentas labai platus, kartais sunku atrasti tas vieninteles elegantiškas basutes, kurios būtų lyg sukurtos specialiai Jums. Puikus būdas be skubos surasti sau patinkančias basutes yra pirkti internetu. Elektroninėje parduotuvėje Eavalynė kiekviena moteris gali atrasti sau tinkančių elegantiškų basučių. Čia Jūsų laukia įvairios spalvos, raštai, tekstūros, medžiagos, modeliai ir stiliai. Dailios smailianosės basutės puikiai tiks apvalesnių formų aukštoms moterims. Elegantiškos basutės su platforma ir stambiais kulnais leis keliais centimetrais paaukštėti žemaūgėms moterims. Aukštakulnės basutės su apvaliomis nosimis ir grakščiais kulniukais padės išlaikyti proporcijas lieknoms aukštaūgėms. Taigi, nepaisant to, koks Jūsų ūgis ar kūno sudėjimas, išsirinkite sau tinkančias aukštakulnes basutes iš Eavalyne.lt. Jei prekės netiks, galėsite lengvai jas grąžinti ir atgausite visus sumokėtus pinigus.

Moteriškos elegantiškos basutės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokias elegantiškas moteriškas basutes rinktis kasdienai?

Kasdienai skirtos basutės turi būti itin patogios, todėl rekomenduojame rinktis basutes su vidutinio aukščio kulnu arba platformomis. Be to, besimatuodama aukštakulnes basutes, skirtas kasdienai, atkreipkite dėmesį į medžiagų kokybę.

Kokias aukštakulnes basutes rinktis prie suknelės?

Universalus aukštakulnių basučių pasirinkimas yra vidutinio aukščio klasikinės juodos basutės. Tačiau su suknele galite derinti bet kokias elegantiškas basutes, svarbiausia atkreipti dėmesį į spalvų ir stilių darną.