30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai 1
Produkto tipas
Medžiaga drabužiai
Sportiniai batai
Produktai: 925
Rodyti versijos identifikatorių

New Balance – gatvės stiliaus mėgėjai 

Ar jums patinka laisvalaikio stilius, kuris padės kiekvieną dieną jaustis patogiai ir atrodyti madingai? Ar jūsų avalynės kolekcijoje šiuo metu trūksta jums patinkančių sportinių batelių? Tada prekės ženklas New Balance tikrai bus tobulas pasirinkimas, kuris padės atnaujinti savo spintą ir išvaizdą. Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt šiuo metu galite rasti ne tik puikių išskirtinių pasiūlymų, bet ir madingų avalynės naujovių, todėl nepraleiskite progos susirasti naujų mėgstamiausių batų jau dabar.

Taigi, kodėl New Balance batai yra tokie madingi ir populiarūs? Visų pirma, New Balance sportbačiai išlaiko gerą balansą tarp gatvės stiliaus ir elegancijos. Tai reiškia, kad, priklausomai nuo jūsų poreikio, galėsite šiuos butus priderinti tiek prie klasikinės aprangos į darbą, tiek prie laisvo kirpimo drabužių einant į miestą su draugais. 

New Balance batai – stiliaus ir geros kokybės garantas

Žinoma, New Balance prekės ženklas savo populiarumą išlaiko ir dėl to, kad šie batai yra žinomi visame pasaulyje dėl geros kokybės ir ilgaamžiškumo. Tai reiškia, kad pasirinktais sportiniais bateliais galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Kas galėtų būti geriau už tokį protingą pirkinį?

Taip pat nepaneigiama ir tai, kad šių batų modelių ir spalvų pasiūla yra tiesiog išskirtinė. Kiekvienas pirkėjas galės labai lengvai atrasti sau patinkantį dizainą ir sportinių batų atspalvį. Ar jus domina šviesūs pasteliniai sportiniai bateliai iš New Balance kolekcijos? O galbūt ieškote kažko ryškesnio, kas suteiktų jūsų kasdieninei aprangai įdomumo? Nepriklausomai nuo jūsų stiliaus, internetinė parduotuvė eavalyne.lt padės užtikrinti, kad jau greitai turėsite naujus madingus sportinius batelius. 

New Balance prekės ženklas – originalus smart casual stiliaus derinys

Ar manote kad šio prekės ženklo batus galite pritaikyti tik prie sportinės ar laisvalaikio stiliaus aprangos? Tikrai nereikia pasiduoti tokiam stereotipui. New Balance batai gali atrodyti itin elegantiškai, jeigu prie jų priderinsite atitinkamus drabužius ir aksesuarus, todėl New Balance batai nėra skirti tik sportininkams.

Pavyzdžiui, New Balance juodi sportbačiai, jums patinkantys džinsai ir oversized stiliaus švarkas bus tobulas derinys, kuris tiks net ir svarbiausiam susitikimui. Jeigu jums jau atsibodo seni sportinių batelių modeliai ir norite kažko įdomesnio, New Balance bus būtent tai, ko šiuo metu ieškote. Peržiūrėkite avalynės pasiūlymus jau dabar ir išsirinkite tai, ko jums trūksta labiausiai.

New Balance batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius New Balance batus rinktis?

Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt kiekvienas atras sau patinkančius stilingus sportinius batus iš prekės ženklo New Balance, tačiau suprantama, kad dėl tokios didelės batų pasiūlos gali atsirasti klausimas dėl to, kokius batus rinktis šį sezoną. Pavyzdžiui, šiuo metu nesuklysite, jeigu pasirinksite baltus arba šviesių pastelinių spalvų sportinius batus. Tai yra ganėtinai klasikinis ir elegantiškas variantas, kurį lengvai priderinsite prie įvairių drabužių ir aksesuarų.

Kaip pakoreguoti New Balance batų dydį?

Jeigu susiradote stilingus ir patinkančius New Balance sportinius batelius, tačiau jaučiate, kad jų dydis yra šiek tiek per mažas, yra keli būdai, kurie gali padėti praplėsti šiuos batus ir suteikti daugiau patogumo jūsų kojai. Pavyzdžiui, vienas iš tokių variantų yra papildomas batų dėvėjimas su storesnėmis kojinėmis, nes tai gali padėti pratampyti sportiniai batelį. Taip pat galite pabandyti pratampyti sportbačius rankų pagalba, tiesiog tempiant batų šonus į skirtingas puses.