Trūksta informacijos, kurios ieškote? O gal turite pastabų dėl produkto nuotraukų? Praneškite mums
Pasistengsime kuo greičiau atsižvelgti į Jūsų pasiūlymą.
Klientų atsiliepimai (2)
5/55 iš 5
Įvertinimas: 5 iš 5
2022-02-02
Nešiojau ir rudenį, ir žiema, tai batai tobuli. Pradžioje trynė, bet vėliau tapom neatskyriami. Yra aukštas padas, ant ledo neslįsta. Patogūs ir malonūs.