30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Gamyba
Sportiniai batai
Produktai: 999
Rodyti versijos identifikatorių

Sportiniai krepšiai moterims ir vyrams – raskite savo mėgstamiausią Eavalyne.lt

Kaip be sportinės aprangos ir avalynės, taip ir be sportinio krepšio gana sunku apsieiti sportuojančiam ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojančiam žmogui. Kadangi puikiai suprantame, kad sportiniai krepšiai turi būti ne tik talpūs, bet ir stilingi, Eavalyne.lt galite rasti itin platų asortimentą įvairių sportinių krepšių, kuprinių ir net sportinio tipo rankinių. Čia savąjį sportinį krepšį gali surasti kiekvienas. Moteriški sportiniai krepšiai paprastai yra ryškesnių spalvų, pavyzdžiui, žydri, raudoni, rožiniai, violetiniai. Taip pat galima įsigyti be galo stilingų sportinių krepšių, išmargintų įvairiais dailiais raštais ar ornamentais. Vyriški sportiniai krepšiai yra tamsiai mėlyni, pilki, žali, chaki. Tačiau populiariausi vyrų tarpe, be abejonės, yra juodi sportiniai krepšiai. Visgi nereikia per daug galvoti, ką renkasi kiti. Užsukite į Eavalyne.lt ir sau labiausiai tinkantį krepšį išsirinkite patys. Stilingas sportinis krepšys gali tapti motyvacija eiti į sporto klubą ar kitas treniruotes.

Sportinės kuprinės – praktiškas ir saugus sprendimas sportinei veiklai

Sportinio ėjimo, žygių, dviračių ir riedučių sporto entuziastams visuomet naudinga turėti sportinę kuprinę. Sportinės kuprinės yra praktiškas pasirinkimas, nes į jas telpa daug daiktų ir jų nereikia nešti rankose. Beje, sportui reikalingi daiktai gali nemažai sverti, todėl juos nešdami vienoje rankoje ar ant vieno peties galite pakenkti laikysenai ir sveikatai. Sportinė kuprinė yra saugesnis pasirinkimas, nes kai ją užsidedate ant pečių, svoris pasiskirsto tolygiai. Tiesa, kuprinė praverčia ne tik tada, kai einate į žygį ar važiuojate dviračiu. Ji gali būti puikus pasirinkimas einant į sporto salę, ypatingai, kai einate pėsčiomis. Be to, stilingos vyriškos sportinės kuprinės gali būti panaudojamos ne tik sportui. Dailūs modeliai puikiai tinka į darbą ar miestą. Moteriškos sportinės kuprinės praverčia keliaujant ar atostogaujant. Beje, sportinė kuprinė gali būti panaudojama vietoj paplūdimio krepšio. Visus maudynėms ir mėgavimuisi saulės voniomis reikalingus daiktus galite susikrauti į dailią kuprinę ir patogiai nusinešti į paplūdimį.

Geriausių gamintojų kuprinės ir sportiniai krepšiai

Sportiniai krepšiai ir kuprinės turi pasižymėti išskirtine kokybe ir talpumu. Dėl šios priežasties elektroninėje parduotuvėje Eavalynė rasite tik pačių geriausių gamintojų krepšius bei kuprines sportui. Jei savo sportinį krepšį įsigysite mūsų parduotuvėje, neabejojame, kad džiaugsitės ne tik stilinga išvaizda, bet ir aukšta kokybe. Vieni iš populiariausių ir stilingiausių moteriški krepšiai sportui yra Roxy. Taip pat dailius ir žaismingus modelius siūlo Converse. Vyrai gana dažnai renkasi Vans, Columbia, Puma ir kitų garsių prekinių ženklų sportines kuprines ir krepšius. Tiesa, daugelis garsių gamintojų sportinių krepšių modelių yra universalūs ir puikiai tinka tiek moterims, tiek vyrams.

Krepšiai, kuprinės ir sportinio tipo rankinės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išskalbti sportinę kuprinę?

Kadangi daugelis sportinių kuprinių yra pagamintos iš tekstilės, jas galima skalbti skalbimo mašinoje. Žinoma, reikėtų pasirinkti žemą vandens temperatūrą, lengvą gręžimą ir neagresyvias skalbimo priemones. Jei gamintojas nurodo, kad kuprinės skalbti skalbimo mašinoje negalima, galite ją valyti švelniomis šluostėmis, drėgnomis servetėlėmis ar plauti švelniu šepečiu.

Koks krepšys geriausiai tinka į sporto salę?

Į sporto salę tinka bet koks sportinis krepšys, kuris atitinka jūsų poreikius. Svarbiausia, kad krepšys būtų pakankamai talpus ir jums patiktų.