30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 39
Rodyti versijos identifikatorių

Vandens batai – aktyviam poilsiui prie jūros ar ežero

Vyriški vandens batai – tai puiki papildoma avalynė, kurią galima pasiimti su savimi į stovyklą, prie ežero ar aktyviam sportui pajūryje. Vandens batai gali būti naudojami ir prie baseino ar net naudojantis bendrais dušais. Kai tik ruošitės sušlapti ar bristi į vandenį ir reikės apsaugoti kojas, vandens batai jus tikrai apsaugos. Šiuolaikiniai vandens batai labai universalūs, o dizainas – stilingas ir plačiai pritaikomas. Kai kurie vyriški vandens batai atrodo kaip įprasti sportbačiai, tačiau dėl specialių medžiagų juos galėsite avėti ne tik vandenyje, bet ir bėgiodami ar leisdami laiką jachtoje ar valtyje. Atrodysite stilingai ir jausitės patogiai.

Vyriški vandens batai – apsauga nuo aštrių akmenų ir jūros ežių

Planuojate egzotiškas atostogas svetur, kur galėsite nardyti tarp koralų, šokinėti nuo stačių uolų ir leistis į žygius po aplinkines vietoves? Nepamirškite į savo lagaminą supakuoti ir vyriškų vandens batų. Jų paskirtis – apsaugoti jūsų pėdas bet kokiomis sąlygomis. Tai ypač svarbu, jei atostogausite ten, kur pilna jūros ežių, aštrių akmenų ar vandens telkiniams būdingi potvyniai ir atoslūgiai. Batai  vaikščiojimui vandenyje pagaminti iš medžiagos, kuri nesugeria vandens, o kaip tik greitai jį išgarina. Standus ir ypač patvarus padas sukuria puikų apsauginį sluoksnį tarp jūsų ir visų galimų pavojų. Naujausius vandens batų vyrams modelius rasite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje.

Batai akmenuotiems paplūdimiams – būtinai pasiimkite juos su savimi per atostogas

Ruošiatės atostogoms ir svarstote, kas blogiausio gali nutikti, jei nepasiimsite batų, skirtų akmenuotiems paplūdimiams? Akmenuoti paplūdimiai visuomet stebina įspūdingu grožiu, bet net ir mažiausi akmenėliai gali sukelti didelį diskomfortą bandant pasivaikščioti krantu. Todėl vyriški batai akmenuotiems paplūdimiams gaminami su itin standžiu ir patvariu padu, kuris apsaugo pėdas nuo dygių akmenų. Akmenų galite rasti ne tik krante, bet ir brisdami į vandenį ar plaukdami galite kojomis užkabinti aštrius akmenis, esančius po vandeniu. Įprastos šlepetės ar šlepetės per pirštą šios užduoties – apsaugoti jūsų pėdas – neatliks, nes negalėsite laisvai plaukioti, kojos nuolat bus įsitempusios, bandydamos išlaikyti šlepetes po vandeniu.

Vyriški vandens batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl verta pirkti vandens batus?

Labai svarbu pasirinkti tinkamus vandens batus, ypač, jei užsiimate vandens sportu, pavyzdžiui, plaukiojate valtimis, baidarėmis, banglente, nardote egzotiškose vietose ar vaikštinėjate pėsčiomis ir žvejojate. Būtent vandens batai užtikrins didžiausią saugumą, patogumą ir efektyvumą. Skirtingai nei įprasti batai, vandens batai yra skirti naudoti vandenyje arba drėgnose vietose. Jie specialiai sukurti taip, kad nuo jų paviršiaus ir iš jų vidaus greitai ištekėtų vanduo, todėl nejusite diskomforto ilgai avėdami vandens batus, o tuo pačiu būsite apsaugoti nuo sužalojimų.

Kokius vandens batus pirkti?

Vandeniui atsparios šliurės gali būti pakankama apsauga prie baseino ar duše, tačiau vandens batai suteikia papildomų privalumų, kurių jums reikia, jei planuojate savo laiką leisti aktyviai ar net ekstremaliai. Be to, jų būna įvairių stilių. Įsiaunami vandens batai puikiai tinka dienai paplūdimyje ir maudynėms vandenyne. Šie batai apsaugos nuo karšto smėlio, akmenų ir koralų. Suvarstomi vandens batai geriau tinka žygiams ir intensyvesnei veiklai lauke. Dar vienas variantas – vandens batai su gumele vietoje batraiščių. Juos lengvai apsiausite, o reguliuojamos gumelės užtikrins, kad batai tvirtai laikysis ant jūsų kojų.