30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti

Produktų su šiais filtrais nėra

Pabandykite pašalinti kai kuriuos arba visus filtrus, kad pamatytumėte daugiau produktų.

Teniso bateliai – kokius pasirinkti dinamiškam žaidimui

Žaisdami tenisą sprintuojame, staigiai sustojame, šokinėjame, judame ir bėgame iš vienos pusės į kitą. Norint tai daryti ir išlikti sveikiems svarbu turėti gerus teniso batelius, kurie atlaikytų šio sporto iššūkius. Amortizacija, stabilumas, tinkamas padas… Renkantis tinkamus teniso batelius kartais gali susisukti galva. Tačiau tikrai dinamiškam žaidimui svarbiausia pasirinkti pėdos stabilumą užtikrinančius vyriškus teniso batelius. Didesnis teniso batelio vyrams pado plotis priekyje gali padėti užtikrinti pusiausvyrą, batelis bus stabilesnis. Be to, bato padas turi būti pakankamai standus, kad galėtų atlaikyti greitus judesius kortuose. Daugelyje batelių ties bato pado viduriu naudojamas standus plastikinis įdėklas, kuris suteikia stabilumo. Galiausiai ir patvarus teniso batų viršus bei priekinė bato dalis paprastai siejami su stabilumu, kadangi koja žaidimo metu išlieka savo vietoje.

Vyriški teniso bateliai ir dangos tipas

Geriausia rinktis teniso batelius, kurių padas sukurtas specialiai tam tikros rūšies paviršiui, ant kurio žaidžiate. Kodėl? Molio, kietos dangos ir žolės kortuose tenisas žaidžiamas skirtingai, todėl jūsų žaidimas ir darbas kojomis taip pat šiek tiek skiriasi. Kad išlaikytumėte optimalią koordinaciją nepriklausomai nuo  kortų dangos, svarbu avėti teniso batelius, kurių dizainas ir savybės atitinka kortų dangos konstrukciją. Populiariausia ir labiausiai paplitusi teniso kortų danga yra kietoji. Šiandien dauguma prekių ženklų, tokių kaip „Nike“, „Adidas“, „Asics“, „New Balance“, „Wilson“ ir „Babolat“ siūlo universalius teniso batelius, kurie yra pritaikyti visų trijų tipų teniso kortų dangų subtilybėms. Jei neketinate žaisti tik ant kažkurio konkretaus paviršiaus, šie universalūs teniso bateliai gali būti geriausias pasirinkimas. Šiuos prekių ženklus ir daug kitų rasite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje.

Teniso bateliai – stabilumas ir aukščiausia kokybė

Daugelis teniso žaidėjų žaidžia ant kietos dangos, todėl teniso batelių vyrams stabilumas ir ilgas tarnavimo laikas yra ypač svarbūs. Renkantis vyriškus batelius teniso žaidimui vertėtų atkreipti dėmesį į du svarbius aspektus: padą ir teniso batelio priekį. Dėl nuolatinio judėjimo, staigių judesių būtent šios teniso batelių dalys nusidėvi labiausiai. Vyriški teniso bateliai tvirtu padu užtikrins gerą sukibimą su danga, o apsaugota priekinė pirštų dalis neleis batams greitai nusidėvėti. Teniso batų svoris taip pat turi įtakos stabilumui. Lengvi bateliai leidžia greičiau judėti, sunkesni, regis, šiek tiek sulėtina kojų judesius. Rinkitės optimalų variantą, kuris užtikrins, kad iš teniso batelių gaunate visa reikiamą atramą.

Teniso bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius teniso batelius rinktis?

Kiekvienas žaidėjas yra unikalus, taip pat ir jo pėdos. Kai kurių žaidėjų pėdos yra plačios, kai kurių – vidutinio pločio, o kitų – siauros. Nereikia nerimauti, nes galite rasti geriausius teniso batelius, kurie puikiai atitiks jūsų pėdų anatomiją. Svarbiausia, tinkamai išsirinkti teniso batelių dydį. Pasinaudoję patogia Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje esančia dydžių lentele, be jokio vargo išsirinksite geriausius kojų stabilumą užtikrinančius vyriškus teniso batelius.

Kuris teniso batelių padas bus patogiausias?

Teniso batelių pado pasirinkimas priklausys nuo to, kokios dangos kortuose planuojate žaisti. Teniso kortai gali turėti trijų tipų dangas: kietą, molio ar grunto ir žolės. Tad teniso bateliai turėtų būti pritaikyti specialiai tai dangai. Jei nesate tikri, ant kokios dangos žaisite, rinkitės universalius, visoms dangoms pritaikytus vyriškus teniso batelius, pavyzdžiui „Babolat“ ar „Wilson“.