30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti

Produktų su šiais filtrais nėra

Pabandykite pašalinti kai kuriuos arba visus filtrus, kad pamatytumėte daugiau produktų.

Krepšinio bateliai – patogumas ir saugumas žaidimo metu

Jeigu planuojate pradėti arba tęsti krepšinio treniruotes šį sezoną, jums tikrai prireiks tinkamų vyriškų krepšinio batelių. Tokia speciali avalynė yra lengviausias ir geriausias būdas užtikrinti, kad galėsite džiaugtis ne tik puikiais rezultatais ir gerai praleistu laiku, bet ir visada jausite patogumą ir saugumą sporto salėje. Tokie batai yra tikrai nepakeičiama sporto dalis kiekvienam, kuris ieško maksimalaus komforto ir papildomų privalumų. 

Tiems vyrams ir vaikinams, kurie dar neturi tinkamų ir pamėgtų sportinių krepšinio batelių, dabar yra puikus laikas apsilankyti eavalyne.lt interntinėje parduotuvėje ir peržvelgti tiek įvairias naujoves, tiek geriausius avalynės pasiūlymus. Modelių įvairovė užtikrins, kad kiekvienas ras tokius batus, kurie atitinka visus norus ir net aukščiausius avalynės standartus. Taip pat pagelbės ir įvairūs žinomų gamintojų batai, kurių aukšta kokybė jau yra pagarsėjusi visame pasaulyje. Pavyzdžiui, Adidas krepšiniui skirti bateliai suteiks jūsų aprangai tokio stilingumo, kad norėsite juos dėvėti ir už sporto salės ribų.

Vyriški krepšinio bateliai - universalūs sportiniai bateliai

Ar galvojate, kad vyriški krepšinio bateliai yra skirti tik šiam sportui? Tikrai ne! Tokio tipo avalynė pasižymi patogumu ir geru stiliumi, todėl juos galite avėti nors ir kiekvieną dieną, jeigu to tik panorėsite. Toks avalynės universalumas ir funkcionalumas tikrai pravers kiekvienam, kuris ieško geros kokybės batų. Tiesiog išsirinkite tokius batus, kurie džiugintų tiek krepšinio salėje, tiek už jos ribų.

Jeigu ieškote kažko itin universalaus, krepšinį žaisti skirti batai gali būti net ir neutraliausių spalvų, todėl juos galėsite priderinti prie visiškai bet kokios aprangos (tiek sportinės, tiek įprastų laisvalaikio stiliaus drabužių). Batai krepšiniui eavalyne.lt internetinės parduotuvės pasiūloje gali būti tiek juodi, tiek balti, pilki ar kitų lengvai pritaikomų spalvų, todėl tiesiog išsirinkite mėgstamiausią spalvą. Tada šiuos batus galėsite derinti ir prie paprastų džinsų, kai eisite į miestą arba susitikti su draugais.

Krepšinio bateliai – stabilumas ir lankstumas

Bateliai krepšiniui taip pat yra bene geriausias pasirinkimas tiems, kurie siekia maksimalaus patogumo ir avalynės lankstumo. Žinoma, sportininkams yra ypatingai svarbus avalynės lankstumas, kuris padeda atlikti įvairius judesius ir vaikščioti arba bėgioti visiškai laisvai ir patogiai.

Lengva sportinių krepšinio batelių medžiaga ir specialus dizainas užtikrina, kad galėsite pasiekti geriausius rezultatus ir džiaugtis šiuo žaidimu. Jums tiesiog reikės išsirinkti patinkantį batų dizainą, raštą ar spalvą, o tada jau galėsite džiaugtis mėgstamiausiu sportu be jokio diskomforto ar sunkumo pėdoms.

Krepšinio bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie turi būti krepšinio bateliai?

Patogumas yra vienas iš svarbiausių aspektų, kai renkatės naujus krepšinio batelius. Būtent pakankamas komfortas jūsų pėdai užtikrins, kad sportu galėsite mėgautis ilgai ir nepatirsite jokių problemų. Žinoma, taip pat nepamirškite pagalvoti apie pakankamą čiurnos komfortą, kurį gali užtikrinti šiek tiek aukštesni vyriški krepšinio bateliai.

Kokio dydžio krepšinio batelius rinktis?

Krepšinio batelius galite rinktis pagal savo dažniausiai pasirenkamą sportinių batelių dydį. Tiesiog patikrinkite, ar jūsų batų dydis nepasikeitė nuo paskutinio avalynės pirkimo, o tada jau galite ganėtinai lengvai rinktis batus ir jų išmatavimus. Tinkamai parinktas dydis padės užtikrinti patogumą kiekvieną dieną, todėl nepamirškite jo patikrinti.