30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 265

Vyriški sportiniai bateliai treniruotėms salėje – kuo jie skiriasi nuo kitų modelių?

Nesvarbu, ar tai būtų treniruotės sporto salėje, treniruotės namuose, apšilimas ant bėgimo takelio, ar ilgas bėgimas lauke, jums reikia tinkamos avalynės. Žinojimas, kokią avalynę ir kada avėti, padės jums gauti maksimalią naudą iš treniruotės ir kartu sumažins traumų riziką. Bėgimo ir treniruočių bateliai gali atrodyti panašiai, tačiau turi keletą esminių skirtumų. Treniruočių bateliai padeda atlikti įvairius judesius, šuolius ir greitą bei staigų krypties keitimą. Dėl to treniruočių bateliai yra universalūs ir tinkami įvairioms treniruotėms. Bėgimo bateliai apsaugo jūsų pėdas, kai jos vėl ir vėl atsimuša į grindinį. Treniruočių bateliai padeda judėti į šonus, o bėgimo bateliai padeda judėti į priekį. Bėgimo bateliai taip pat labiau amortizuoja ir palaiko. Tai užtikrina didesnį komfortą bėgant ilgas distancijas, kai reikia sugerti smūgius.

Treniruočių bateliai sporto salei – pasirinkite tinkamą modelį pagal savo poreikius

Jei užsiimate įvairiomis veiklomis ir norite universalių sportinių batelių, kurie tiktų visoms veikloms, tuomet geriausia pasirinkti sportinius batelius sporto salei, kurie amortizuoja smūgius ir užtikrina stabilumą užsiimant dauguma sporto salės veiklų, įskaitant bėgimo takelį ir spiningą. Nepamirškite įsitikinti, kad vyriški sporto salės batai turi netepantį padą, kitaip galite palikti batų žymes ant uždarų patalpų paviršiaus. Jei norite sutelkti dėmesį į vieną ar dvi sritis arba norite pagerinti savo rezultatus konkrečioje srityje, tuomet verta investuoti į konkrečiai tai veiklai skirtą avalynę ir keisti vyriškus sportinius batelius priklausomai nuo treniruotės. Jei vieną dieną jūsų programoje numatytos jėgos treniruotės, o kitą – kardio treniruotės, keiskite avalynę, kad abi treniruotės būtų maksimaliai naudingos. Universalūs Reebok Nano sportiniai treniruočių bateliai skirti visiems, kurie mėgsta intensyviai treniruotis. Ši avalynė puikiai tinka viskam: nuo HIIT treniruočių iki bėgimo.

Žinomų ir pripažintų gamintojų vyriški treniruočių bateliai sporto salei: Under Armor, Nike, Reebok ir adidas

Sporto entuziastai supranta, kokią didelę įtaką sporto treniruotėms turi tinkama apranga ir avalynė. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje atraskite vyriškus treniruočių batelius iš Under Armor, Nike, Reebok ir adidas. Šių prekių ženklų treniruočių ir fitneso bateliai vyrams pripažįstami kaip vieni geriausių ir patvariausių sportuoti treniruoklių salėje. Tik teisingai pasirinkti treniruočių bateliai sporto klube padės pasiekti tikrų ir ilgalaikių rezultatų, tuo pačiu apsaugodami jus nuo traumų. 

Vyriški sportiniai bateliai treniruotėms ir fitnesui – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie vyriški sportiniai bateliai tinka treniruotėms salėje?

Treniruotėms sporto salėje, ypač svorių kilnojimui, reikia stabilaus pagrindo: rekomenduojama atsisakyti bėgimo batelių – verčiau naudoti treniruočių batelius plokščiu padu. Tam puikiai tinka dauguma CrossFit stiliaus batelių, įskaitant vyriškus treniruočių batelius iš Nike Metcon ir Under Armour TriBase Reign.

Kaip išsirinkti sportinius batelius į sporto klubą?

Net jei turite porą geriausių bėgimo batelių vyrams, vis tiek verta investuoti į vyriškus treniruočių batelius. Bėgimo bateliai paprastai būna paaukštintais kulnais, o sporto salei skirti vyriški bateliai paprastai būna plokštesni, kad turėtumėte tvirtesnį pagrindą. Todėl jie idealiai tinka raumenis stiprinančioms pasipriešinimo treniruotėms. Geriausi treniruočių bateliai vyrams taip pat padės jums atlikti aukšto intensyvumo kardio treniruotes ir net kai kuriuos trumpų distancijų bėgimus.