30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 1 977
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriškos basutės – aiškus pasirinkimas vasarai

Tikriausiai nereikia net įtikinėti, kad vasarą pats patogiausias avalynės pasirinkimas yra vyriškos basutės. Karštomis dienomis nieko labiau nesinori, nei patogaus apavo, kuris nevaržytų pėdų ir leistų odai kvėpuoti, todėl daugelis vyrų renkasi sportines arba odines basutes. Tiesa, nuo basučių populiarumu nė kiek neatsilieka vyriškos šlepetės. Dažniausiu kokybės mylėtojų pasirinkimu vis dar tampa ilgaamžiškesniu laikomas vasarinės avalynės variantas – vyriškos odinės šlepetės. Tačiau savo vietą avalynės rinkoje yra išsikovojusios ir guminės šlepetės, kurias nemažai vyrų mėgsta dėl atsparumo drėgmei ir purvui.

Vyriškos sportinės basutės – erdvus ir patogus modelis, idealiai tinkantis darbui ir miestui

Mados pasaulyje įsitvirtinus sportiniam stiliui, žmonės gali patogiai jaustis kiekvieną dieną, o kartu ir madingai atrodyti. Kalbant apie vyriškas basutes išimties irgi nėra. Jau nemažai metų gatvės madoje galima matyti vyraujančius sportinius ir laisvalaikio derinius, kurių akcentas yra vyriškos sportinės basutės. Kadangi ši avalynė itin patogi karštomis vasaros dienomis, ją vis daugiau ir daugiau vyrų renkasi kaip pagrindinį apavą einant į darbą ar miestą. Vyriškos sportinės basutės tinka su džinsais, sportiniais ir medžiaginiais šortais, laisvalaikio kelnėmis, todėl jas galima avėti įvairiomis progomis, išskyrus atvejus, kai reikia formalios aprangos. Vyriškos sportinės basutės gali būti labai įvairios: spalvotos ir vienspalvės, medžiaginės ir odinės, atvirais ir uždarais galais. Tiesa, kai kurių sportinių basučių padai pasižymi puikiomis sukibimo su slidžiais paviršiais savybėmis, todėl jos yra tinkamos pasivaikščiojimams, kai reikia įveikti dumblu padengtus takus ar šlapius ir slidžius akmenis.

Vyriškos odinės basutės – patogumas dėvėti kiekvieną dieną

Vasarą vyriškos basutės avimos beveik kiekvieną dieną, nes jos užtikrina mažesnį pėdų prakaitavimą. Tiesa, net ir su atviromis basutėmis koja gali prakaituoti, nes daug kas priklauso nuo basučių kokybės ir medžiagų. Jei norite išvengti ar bent jau sumažinti pėdų prakaitavimą vasarą, Jūsų avalynės pagrindiniu pasirinkimu turėtų būti vyriškos odinės basutės. Kadangi odinės basutės paprastai yra kokybiškesnės ir ilgaamžiškesnės, verta į šį apavą investuoti šiek tiek daugiau, net jei jis brangesnis už kitas basutes. Iš kokybiškos odos turi būti pagamintas ne tik basučių viršus, bet ir guminis padas privalo būti padengtas oda toje vietoje, kur liečiasi su pėda. Kitu atveju, jei basučių padas bus guminis, o odiniai – tik dirželiai, greičiausiai teigiamo odos efekto kojų komfortui nepajusite. Žinoma, nereikia nuvertinti ir medžiaginių ar guminių basučių, nes joms naudojamos vis kokybiškesnės medžiagos, kurios taip pat užtikrina pėdų patogumą.

Šlepetės ir basutės vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip avėti vyriškas basutes?

Vyriškos basutės turi gerai atitikti pagal pėdos dydį, kitaip nebus patogios. Jei turite tinkamo dydžio basutes, jas galite avėti su įvairiais džinsais ar medžiaginėmis kelnėmis ir džinsiniais, medžiaginiais, lininiais ar sportiniais šortais. Viršutinė aprangos dalis turi derėti prie kelnių ir basučių stiliaus. Odinės basutės tiks tiek su marškiniais, tiek su marškinėliais, o sportinės – tik su marškinėliais.

Kur pirkti vyriškas basutes?

Vyriškų basučių įsigyti galima beveik visose avalynės parduotuvėse, tačiau patogiausias būdas pirkti internetu. Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje Eavalyne.lt galite rasti įvairių vyriškų basučių su aiškiai nurodytais dydžiais. Jeigu nusipirktos basutės netinka ar nepatinka, jas galima grąžinti nemokamai per 30 dienų.