Produktai: 528
Rodyti versijos identifikatorių

Proginiai batai puikiai tinka elegantiškoms progoms

Visų gyvenimuose būna tokių ypatingų progų, kai neįmanoma apsieiti be elegantiškos aprangos. Apsivilkus dailų vyrišką kostiumą, norisi prie jo priderinti stilingus proginius batus, tačiau ne kiekvienas vyras savo garderobe turi su formalia apranga derančių batų porą. Jei esate iš tų vyrų, kurių batų lentynoje vyrauja sportiniai batai, gal pats metas įsigyti elegantiškoms progoms tinkantį apavą? Pavasarį ir vasarą su kostiumu puikiai tinka dailūs mokasinai. Jie formaliai aprangai suteikia lengvumo ir gaivos. Tiesa, mokasinus reikia derinti su šiek tiek siaurėjančiomis kelnėmis iki kauliukų. Beje, kai avite mokasinus jokiais būdais nesiaukite ilgų ar pusilgių kojinių. Su šiais batais dera tik pėdutės. Jei jums labiau patinka įprasto ilgio kostiumo kelnės, prie jų tinkančius proginius batus galite rinktis iš daugybės modelių. Šiuo atveju puikiai atrodysite su Oksfordo batais ar brogais. Tiesa, pastaruoju metu dalis vyrų ypatingoms progoms renkasi juodus arba baltus sportinius batus. Nors jie neatrodo taip elegantiškai kaip vyriški formalūs batai, tačiau taip pat tinka su šiuolaikiniais kostiumais.

Vyriški formalūs batai – madingas dizainas kiekvienam vyrui

Sklando klaidingas mitas, kad vyriški formalūs batai tinka tik su kostiumais ir nėra itin madingi. Tiesa ta, kad šiuolaikiniai formalūs batai vyrams atrodo be galo stilingai ir tinka su įvairiais drabužiais. Galite dėvėti džinsus ar medžiagines kelnes, megztinį, laisvalaikio marškinius, džinsinį ar odinį švarkelį ir bet kurį laisvalaikio aprangos derinį užbaigti dailiais formaliais batais. Žinoma, elegantiški vyriški batai nedera su sportiniais kostiumais ar laisvalaikio šortais, tačiau su visais kitais drabužiais juos lengva derinti. Beje, tokie proginiai batai, kaip mokasinai dailiai atrodo ne tik su kelnėmis, bet ir su medžiaginiais ar lininiais šortais. Taigi, meskite iš galvos mintis, kad formalius batus galima avėti tik su kostiumais ir įsigykite madingą proginių batų porą iš Eavalyne.lt, kurią privalo turėti kiekvienas vyras.

Elegantiški ir praktiški formalūs batai

Formalūs batai bet kuriai vyriškai aprangai suteikia elegancijos ir žavesio. Jie puikiai tinka šventėms, vakarėliams ar kitoms ypatingoms progoms. Tačiau formalūs batai vyrams gali būti praktiškas pasirinkimas ne tik šventėms, bet ir kiekvienai dienai, kai einate į darbą, skubate į svarbų susitikimą, vykstate į darbo kelionę ar tvarkote asmeninius reikalus. Jie kasdieniam įvaizdžiui suteikia elegancijos. Su formaliais batais vyrai tampa labiau savimi pasitikintys. Beje, avėdami elegantiškus batus atrodote profesionaliau ir keliate daugiau pasitikėjimo aplinkiniams žmonėms. Tai ypač aktualu pardavimų srityje dirbantiems vyrams. Juk išvaizda yra kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė, o apranga ir avalynė svarbi jos dalis. Jei planuojate savo įvaizdžiui suteikti daugiau elegancijos ir garderobą papildyti formaliais batais, rekomenduojame įsigyti juodus arba rudus Oksfordo batus. Šie formalūs batai yra vieni universaliausių ir praktiškiausių pasirinkimų vyrams.

Proginiai batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius batus rinktis prie kostiumo?

Su kostiumu puikiai tinka klasikiniai vyriški batai, tokie kaip Oksfordo ar Derby. Taip pat stilingai atrodysite pasirinkę mokasinus ar lordsus. Tiesa, jie tinka tik prie stilingų kostiumo kelnių iki kauliukų.

Kaip surišti proginius batus prie kostiumo?

Nors yra daugybė būdų, kaip suvarstyti batraiščius ir juos rišti, tačiau šie būdai labiau tinka sportiniams batams. Kai kalbame apie vyriškus proginius batus, geriausias jų rišimo būdas yra klasikinis mazgas su kilputėmis.