30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

1125 produktų

Vyriški aukšti ir žemi auliniai batai – kasdienis patogumas šaltomis dienomis

Šaltomis žiemos dienomis reikia patogios ir nuo šalčio saugančios avalynės. Nepaisant to, koki vyriški žieminiai auliniai batai taps Jūsų pasirinkimu – aukšti ar žemi – svarbiausiai, kad Jūsų pėdos būtų apsaugotos nuo žvarbaus žiemos šalčio. Žinoma, žieminiai auliniai batai vyrams privalo pasižymėti geru padų sukibimu su slidžiais paviršiais. Nemaža dalis vyriškų aulinių batų padų yra pritaikyta vaikščioti slidžiais šaligatviais, tačiau galima surasti ir tokių, kurie neturi protektorių ir yra slystančiais padais. Rinkdamiesi naujus batus žiemai, būtinai atkreipkite į tai dėmesį ir įsigykite batus su pakankamai giliais protektoriais. Kalbant apie aulų aukštį, vyriški aukšti žieminiai auliniai batai yra funkcionalesnis pasirinkimas itin snieguotomis dienomis, nes aukšti aulai neleidžia sniegui patekti į batų vidų. Žemi vyriški batai puikiai tinka, kai lauke nėra daug sniego arba nereikia per jį eiti.

Vyriški žieminiai batai – žinomų prekės ženklų batai kasdieniam naudojimui

Kasdieniai vyriški auliniai batai žiemai privalo būti kokybiški. Kadangi jie dėvimi kiekvieną dieną įvairiomis oro sąlygomis, žieminiai batai turi atlaikyti šaltį, drėgmę, purvą ir kitus žiemiškų orų lemiamus iššūkius. Itin patvarius ir komfortiškus vyriškus batus siūlo nemažai garsių prekinių ženklų, tokių kaip Tommy Hilfiger, 4F, Helly Hansen, Timberland ir kiti. Kuo ypatingi žinomų prekinių ženklų vyriški auliniai batai? Jie gaminami iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių patogumą, ilgaamžiškumą ir šilumą pėdoms. Garsių prekinių ženklų batų asortimente galima surasti įvairių stilių batų. Vieni patogiausių kasdienai yra žygio batai. Jie ypatingai naudingi daug vaikščiojantiems vyrams. Jei norisi elegantiškos ir universalios batų poros, geras pasirinkimas yra juodi vyriški auliniai batai.

Vyriški žieminiai auliniai batai su užtrauktuku, užsegami ar suvarstomi – patogią ir patvarią porą raskite Eavalynė

Kokius vyriškus aulinius batus pasirinkti žiemai – su užtrauktuku, užsegamus ar suvarstomus? Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir stiliaus. Jei mėgstate sportinio stiliaus aprangą ir vertinate pėdų komfortą, rekomenduojame rinktis suvarstomus žygio batus. Nors juos apsiauti užtrunka ilgiau, nes reikia užsirišti batraiščius, bet žygio batai garantuoja patogumą ir patikimą apsaugą nuo šalčio. Ieškantiems elegantiškai atrodančių ir su formalia apranga tinkančių vyriškų žieminių batų, tinkamas pasirinkimas yra odiniai arba zomšiniai auliniai batai, nesvarbu, jie suvarstomi, su užtrauktuku ar įsiaunami. Tiesa, nepamirškite pasirūpinti tokių batų impregnacija, kad jie būtų atsparūs drėgmei ir purvui, nes oda yra linkusi sutraukti drėgmę į save. Jei norite greitai apsiaunamų batų, geriausias pasirinkimas yra vyriški auliniai batai su užtrauktuku arba vyriški užsegami auliniai batai. Kad ir kokius vyriškus batus nuspręsite įsigyti žiemai, daug patogių ir patvarių porų lengvai surasite elektroninėje parduotuvėje Eavalyne.lt.

Vyriški kasdieniai auliniai batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip avėti vyriškus aulinius batus?

Vyriški auliniai batai tinka įvairioms progoms ir su įvairiais aprangos deriniais. Jei avite ilgaaulius žieminius batus, juos derinkite su siaurėjančiomis ir aptemptomis kelnėmis. Mėgstantiems tolygaus arba platėjančio kirpimo kelnes, reikėtų rinktis žemus aulinius batus.

Kur įsigyti vyriškus kasdienius aulinius batus?

Vyriškus kasdienius aulinius batus rekomenduojame pirkti internetu. Pažiūrėkite, koks platus pasirinkimas Jūsų laukia elektroninėje parduotuvėje Eavalyne.lt. Netikusius batus galėsite grąžinti per 30 dienų nemokamai.