30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 163

Vyriški auliniai batai – patogus sprendimas šaltomis dienomis

Kadangi nuo kojų šilumos nemažai priklauso ir viso kūno šiluma, būtina pasirūpinti kokybiškais žieminiais batais vyrams. Juk sušalusios ir šlapios kojos gali lemti įvairias peršalimo ligas, todėl negalima rizikuoti sveikata, kai yra toks platus vyriškų žieminių batų pasirinkimas. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kai perkate batus, skirtus šaltiems orams? Šioje vietoje svarbiausia kokybiškos medžiagos, geras pašiltinimas, atsparumas drėgmei ir šalčiui. Vyriški žieminiai batai turi atlaikyti sudėtingas oro sąlygas, todėl jie privalo būti pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kitu atveju žieminiai batai gali peršlapti, neapsaugoti nuo šalčio ir sutrūkinėti, veikiami ekstremalių oro sąlygų. Tiesa, be kokybės, didelę svarbą teikite ir kojų komfortui. Kadangi žiemą reikia įveikti slidžius kelius, kas gali lemti didesnį kojų nuovargį, vyriški žieminiai auliniai batai privalo idealiai tikti ir būti patogūs.

Vyriški žieminiai batai – patogumas dėvėti

Negali būti nieko geriau, nei sausos ir nuo šalčio apsaugotos kojos žiemą. O tai padaryti galite įsigiję funkcionalius ir patogius vyriškus žieminius batus. Perkant naujus batus šaltajam sezonui, rekomenduojame atkreipti dėmesį ne tik į kokybiškas medžiagas, funkcionalumą, padų savybes, bet ir į aulų aukštį. Prisiminkite, kad vyriški auliniai batai žiemai yra geresnis pasirinkimas, nei batai be aulų. Taip yra dėl to, kad kuo aukštesni batų aulai, tuo mažesnė tikimybė, kad į batus prikris šalto sniego. Be to aulai turėtų būti ne tik aukšti, bet ir pakankamai prigludę. Tiesa, nors vyriški auliniai batai yra be galo patogus pasirinkimas dėvėti, verta atkreipti dėmesį, kad jų derinimas su kai kuriais drabužiais gana dažnai lemia stiliaus klaidas. Tačiau jų galima išvengti, jei ilgaaulius batus avėsite tik su siaurėjančiomis kelnėmis, o prie kelnių platėjančiomis kiškomis pasirinksite batus su žemais aulais.

Vyriški žieminiai auliniai batai – puikiai tinka veikloms lauke

Nesvarbu, einate pasivaikščioti, žaidžiate su vaikais, vedžiojate šunį, susitinkate su draugais mieste, bet kuriai iš šių veiklų ir daugeliui kitų puikus pasirinkimas yra vyriški žieminiai auliniai batai. Jie dera su daugeliu drabužių, apsaugo nuo šalčio ir drėgmės, yra patogių modelių, tinkančių aktyvioms veikloms, tokioms kaip žygiai, todėl auliniai batai turėtų tapti pagrindiniu žiemos avalynės pasirinkimu kiekvienam vyrui. Žinoma, kaip ne visų pėdos vienodos, taip ir ne visiems vienas batų modelis gali būti patogus. Dėl to reikia skirti pakankamai laiko ir išsirinkti geriausiai Jūsų asmeninius poreikius ir stilių atitinkančius žieminius aulinius batus. Jei užsiimate įvairiomis aktyviomis veiklomis lauke, be abejonės Jums geriausiai tinka žygio batai. Mėgstantiems miesto gatvių šurmulį ir pasivaikščiojimus jomis, patariame ieškoti nekasdienių stilingų batų modelių. Kasdien žingsniuojantiems šaligatviu su formalia apranga į darbą, reikia dairytis elegantiškų aulinių batų vyrams.

Auliniai batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip avėti vyriškus aulinius batus?

Vyriški auliniai batai turėtų būti avimi ant kojinių ilgais aulais. Aptemptas kelnių kiškas galima kišti į batų vidų, o plačias – reikėtų palikti laisvas ant batų.

Kaip išsirinkti aulinius batus elegantiškai stilizacijai?

Jei dvejojate dėl to, kokie auliniai batai geriausiai tinka su elegantiška apranga, žinokite, kad mažiausiai šansų suklysti yra pasirinkus klasikinės išvaizdos juodus arba rudus aulinius batus, kurių aulai vos dengia kulkšnį. Su elegantišku vyrišku kostiumu jokiais būdais nederinkite ilgaaulių batų, o juolab klasikinių kelnių kiškų nekiškite į batus.