30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 32
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški guminiai batai – puiki idėja lietingam orui

Lietingas oras gana dažnai gadina gerą nuotaiką. Šypsenų ir pozityvumo dar labiau sumažėja, kai pliaupiant lietui skubėdami įlipate į šalikelėje telkšančią balą ir mėgstami batai kiaurai peršlampa. Tačiau šio gerą nuotaiką gadinančio momento galima išvengti. Įdomu sužinoti, kaip lietingą dieną išlaikyti sausas kojas? Išeitis visiems gerai žinoma – Jums gali padėti vyriški guminiai batai. Lietingomis dienomis lietaus batai vyrams yra nepakeičiamas avalynės pasirinkimas. Tik nereikia iš karto pagalvoti apie tuos senus senelio guminius batus. Šiuo metu įvairūs batų gamintojai siūlo dailių ir stilingų guminių batų, tinkančių ne tik kasdienai, bet ir išeigai. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir modelių. Tarp stilingų guminių batų pasiūlymų surasite ir dailių suvarstomų guminių batų, primenančių daugelio mėgstamus kerzinius batus. Jei nenorite vien iš gumos pagamintų lietaus batų, tuomet galite rinktis gumos ir audinio kombinacijas. Vyriški lietaus batai gali būti pagaminti iš kaučiuko, o jų aulai – iš tekstilės.

Trumpi vyriški guminiai batai – gera idėja derinti su džinsais

Kalbant apie guminius batus dar vis sunku patikėti, kad jie gali būti tinkamas apavas į darbą ar miestą. Kadangi labai giliai yra įsišaknijęs stereotipas, kad guminiai batai tinka tik kasdieniams sodo ar ūkio darbams ar žvejybai, sunku patikėti, kad juos galima derinti su džinsais ir taip apsirengus eiti kur tik norisi. Šią įsisenėjusią nuomonę apie guminius batus galima pakeisti tik peržiūrėjus stilingų guminių batų pasiūlymus parduotuvėse. Jei norite dailių ir vandeniui ypatingai atsparių batų, esate ten, kur reikia. Elektroninėje parduotuvėje Eavalynė surasite puikių vyriškų lietaus batų, tinkančių prie džinsų. Su džinsais geriausiai dera vyriški trumpi guminiai batai. Jei norite atrodyti iš ties stilingai, Jums reikėtų pasirinkti siaurėjančių arba tolygių džinsų ir guminių batų trumpais aulais derinį. Platėjantys džinsai nėra toks šaunus pasirinkimas, tačiau juos įmanoma derinti su ypač trumpais guminiais batais.

Vyriški lietaus batai – funkcionalus sprendimas aktyviam vyrui

Guminių batų pirmtakais yra laikomi kareiviški batai, kurie turėjo atlaikyti gana daug iššūkių. Vėliau, armijos vyrų pageidavimu, kareiviški batai buvo patobulinti ir pradėti gaminti iš gumos, taip užtikrinant batų atsparumą vandeniui ir sausas kojas, kai reikia klampoti po šlapią dirvą. Štai kaip atsirado garsieji Velingtono batai. Po kurio laiko su tokiais guminiais batais buvo galima išvysti ne tik kareivius, bet ir kitus vyrus, moteris ir vaikus. Laikui einant Velingtono batai tapo ne tik funkcionalia kasdiene avalyne, bet ir madingu pasirinkimu. Jie užkariavo mados podiumus ir tapo mėgstamu stilingų ir aktyvių vyrų apavu, kuris leidžia išlaikyti sausas kojas net pačiomis lietingiausiomis dienomis ir kartu pademonstruoti išskirtinį stiliaus pojūtį.

Guminiai batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius lietaus batus pirkti?

Jei norite turėti universalius ir prie įvairių drabužių tinkančius lietaus batus, rekomenduojame rinktis trumpus vyriškus guminius batus. Dažnai nešiojantiems aptempus džinsus, puikiai tinka ir guminiai batai ilgais aulais. Spalvas ir modelį rinkitės pagal savo garderobą ir asmeninį stilių.

Kaip išsirinkti elegantiškus lietaus batus?

Nors sunku patikėti, kad lietaus batai gali būti elegantiški, tačiau tai tikrai įmanoma. Dailūs trumpi guminių batų modeliai gali tapti puikia elegantiškos aprangos dalimi. Išskirtinis ir rafinuotas pasirinkimas yra suvarstomi guminiai batai, išvaizda mažai besiskiriantys nuo kitų vyriškų aulinukų.