30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Produktai: 8 074

Vyriški brogues stiliaus batai – patogumas dėvėti

Kiekvieno vyro spintoje turėtų būti bent vieni vyriški brogues stiliaus batai, kurie būtų skirti specialioms progoms ir šventėms (arba tiesiog tiems laikams, kai norite atrodyti ypatingai stilingai). Šis batų modelis ir toliau populiarėja dėl savo elegantiškumo ir patogumo, kuris tikrai pravers kiekvienam vyrui. Šiems batams patogumo prideda ir daugybė mažų skylučių, kurios yra matomos ant batų paviršiaus. Ar manėte, kad jos turi tik dekoratyvinę prasmę? Tikrai ne! Nedidelės skylutės ant vyriškų laisvalaikio stiliaus brogues batų yra skirtos tam, kad per jas lengviau išeitų susidariusi drėgmė.

Žinoma, prie šio modelio batų populiarumo prisideda ir tai, kad šie laisvalaikiui skirti brogues puikiai tinka tiek prie stilingų kelnių, tiek prie elegantiško kostiumo. Rinkitės tiek juodus, tiek įvairių rudų atspalvių brogues stiliaus batus ir būsite pasiruošę kiekvienai svarbiai gyvenimo situacijai. Šiuo metu eavalyne.lt pasiūloje kiekvienas atras patinkančius aukštos kokybės batus, todėl dabar yra puikus laikas atnaujinti savo kolekciją.

Brogues stiliaus batai ir sportiniai bateliai – praktiška idėja darbui ir miestui

Ar šiuo metu ieškote kažko itin patogaus ir praktiško, tačiau nenorite namuose turėti per daug daiktų? Tada jums reikės dviejų pagrindinių tipų batų – sportbačių ir brogues stiliaus vyriškų batų. Jeigu turėsite šio tipo avalynę savo spintoje, tai juos galėsite pakaitomis priderinti prie beveik bet kokios avalynės. 

Jeigu jus domina vyriški sportiniai bateliai, galite rinktis tiek iš klasikinių šviesių atspalvių sportinių batelių, tiek iš šiek tiek ryškesnių, kurie padės susikurti išskirtinį spalvų ir aprangos derinį. Pavyzdžiui, ryškesni mėlyni arba raudoni sportbačiai tikrai bus stilingas pasirinkimas šį sezoną. Tuo tarpu tiems, kurie nori klasikos, tikrai tiks balti arba juodi sportiniai bateliai vyrams. Jeigu šį sezoną planuojate kelias svarbias progas, nepamirškite pasirūpinti ir brogues stiliaus batais, kurių reikia kiekvieno vyro spintoje.

Vyriški laisvalaikio batai – puikiai tiks ypatingoms progoms ir kasdienai

Jeigu šiuo metu atnaujinate savo avalynės kolekciją, nepamirškite, kad reikia batų ir specialioms progoms. Pasiruoškite ir susiraskite tvarkingus brogues stiliaus ar kitokius užrišamus vyriškus batus, kurie tiks tiek įvairioms šventėms, tiek kitoms svarbioms progoms. Dažniausiai tada tiktų ganėtinai klasikiniai batai su neutraliais atspalviais, bet, žinoma, spalvos aspektai priklauso ir nuo jūsų asmeninio stiliaus ir poreikių.

Tiems, kurie renkasi vyriškus batus kasdienai, puikiai tiks sportiniai laisvalaikio batai. Tokia avalynė bus pakankamai patogi bet kokiai gyvenimo situacijai, todėl galėsite lengvai nueiti net ir ilgiausius atstumus be jokio diskomforto. Jeigu ieškote kažko įdomesnio, peržvelkite ryškesnių (pavyzdžiui, raudonų ar mėlynų) vyriškų laisvalaikio stiliaus batų kolekciją.

Vyriški laisvalaikio batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie vyriški brogues stiliaus batai tinka prie džinsų?

Brogues stiliaus batai puikiai tiks ir prie bet kokių patogių džinsų. Kadangi šio tipo kelnės yra labiau kasdieninio stiliaus, jums puikiai tiks įvairių rudų atspalvių brogues stiliaus batai, kurie atrodys pakankamai neutraliai ir nesudarys per didelio kontrasto. Tai bus tobulas patogumo ir stiliaus derinys.

Kokie vyriški brogues stiliaus batai tinka kasdienai?

Nebijokite brogues stiliaus batų avėti ir kiekvieną dieną, jeigu norite atrodyti stilingai. Jeigu norite juos derinti prie įvairios aprangos, jums labiausiai gali tikti klasikiniai neutralių spalvų (juodos, rudos) batai. Juos derinkite tiek prie džinsų, tiek prie kitų laisvalaikio stiliaus kelnių.