30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 9 846
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški brogai – komfortas ir patogumas kasdien

Pradėkime nuo to, kas gi yra tie vyriški brogai? Šio stiliaus batai kildinami iš Škotijos, o pagrindinis jų akcentas yra mažos batų odoje padarytos skylutės, dažniausiai esančios batų priekyje. Tačiau nuo pirmųjų brogų, šio stiliaus batai gerokai pasikeitė. Anksčiau jie buvo tik klasikinio stiliaus dažniausiai Oksfordo batai, o dabar galima surasti ir sportinių brogų, pasižyminčių išskirtine kokybe ir stilingais dizainais. Vyriški brogai yra komfortiški ir patogūs, nes jose esančios skylutės nėra tik dėl grožio. Jos atlieka ir labai svarbią funkciją – padeda greičiau išgaruoti bato viduje susidarančiai drėgmei, kuri gali atsirasti iš aplinkos arba nuo kojų prakaito. Tai reiškia, kad vyriški brogai sumažina pėdų prakaitavimą, o kartu apsaugo nuo blogo kojų kvapo. Būtent dėl funkcionalumo ir stilingumo šie batai privalo būti kiekvieno vyro batų spintoje, nes jie leidžia patogiai jaustis ir elegantiškai atrodyti kiekvieną dieną.

Sportiniai brogai – modernus dizainas ir aukščiausios kokybės medžiagos

Labiausiai stebina tai, kad brogų skylutės laikui einant iš klasikinių batų modelių persikėlė ir į sportinius batus. Ypač dažnai galima pamatyti sportbačius su priekyje ir šonuose besipuikuojančiomis brogų skylutėmis, atliekančiomis svarbią funkciją – pagreitinančiomis drėgmės išgaravimą. Šiuolaikiniai sportiniai brogai pasižymi moderniu dizainu, todėl juos ypač mėgsta jauni vyrai. Tačiau gana dažnai sportiniai brogai tampa ir vyresnių vyrų, vertinančių komfortą ir stilių, pasirinkimu. Be abejonės, vyriški sportiniai brogai turi būti pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad būtų iš tiesų patogūs ir funkcionalūs. Kitaip garsios brogų skylutės tinkamai neatliks savo funkcijos ir bus bevertės. Geriausias šio tipo batų pasirinkimas yra odiniai sportiniai brogai, nes oda pasižymi ilgaamžiškumu ir geromis oro laidumo savybėmis.

Vyriški sportiniai brogai – stilingi ir naudingi bet kokiai kasdienei veiklai

Patys universaliausi vyriški batai, kurie tinka bet kokioms kasdienėms veikloms, yra juodi sportiniai brogai. Juos lengva derinti su drabužiais, todėl juodi sportiniai brogai gali būti naudojami skirtingoms progoms. Jei dirbate biure, kur vyrauja pusiau formalus aprangos stilius, galite dėvėti klasikines kelnes, marškinius, švarką ir juodus sportinius brogus. Toks derinys puikiai tiks ne tik darbui, bet ir šventinėms progoms. Kai užsiimate įvairiomis laisvalaikio veiklomis ar linksminatės su draugais mieste, Jums taip pat gali praversti vyriški sportiniai brogai. Jie puikiai atrodo su džinsais ar medžiaginėmis kelnėmis, ryškiaspalviais marškinėliais ir stilingais džemperiais. Laisvalaikiui skirtus brogus galite rinktis iš įvairių spalvų ir dizainų. Tuo tarpu darbui ir ypatingoms progoms geriau tinka klasikiniai juodi sportiniai brogai. Tiesa ta, kad savo batų spintą papildę sportiniais brogais tikrai neprašausite, nes tai vienas universaliausių batų variantų, kuris tinka įvairioms kasdienėms veikloms, o kartais ir ypatingoms progoms.

Batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti tinkamus vyriškus sportinius brogus?

Vyriški sportiniai brogai turi būti tinkamo dydžio, kurį pasirinkti galite pagal turimų batų dydį. Dizainą ir spalvą rinkitės pagal savo stilių ir drabužių spintos turinį. Taip pat įvertinkite, kokioms progoms bus skirti sportiniai brogai. Jei norite universalaus varianto, patariame pirkti juodus arba baltus sportinius brogus.

Kokius vyriškus sportinius batus derinti prie treningo kelnių?

Kadangi treningo kelnės yra sportinio stiliaus drabužis, prie jų tinka bet kurie sportiniai batai.