30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Bato plotis
Produktai: 318
Rodyti versijos identifikatorių

Vaikiškos šlepetės – puikus pasirinkimas vasarai

Ne visada geriausia vaikščioti basomis. Būti basomis pėdomis labai gera patalpose. Tai skatina vaiko raumenų vystymąsi. Tačiau kai vaikas bėgioja lauke, batai yra būtini. Vaikams, vaikščiojantiems basomis lauke, kyla didesnė rizika susirgti pėdų ligomis, užsikrėsti pėdų grybeliu ar patirti traumą. Todėl vaikiškos šlepetės puikiai tinka dėvėti lauke vasariškomis dienomis, kai nesinori vaikui auti sportbačių ar basučių. Vaikiškos šlepetės gaminamos taip, kad suteiktų vaikui ne tik patogumo, bet ir žavingą stilių. Šlepetės vaikams su kailiuku arba gražiomis sagtimis, ar blizgančios šlepetės mergaitėms suteiks daug džiaugsmo ir noro jas avėti. 

Mergaitiškos šlepetės – geras pasirinkimas paplūdimiui ir baseinui

Nesvarbu, kur atostogaujate, tačiau jei vykstate į kurortą prie jūros ar planuojate daug laiko praleisti prie baseino, tinkamų šlepečių reikės ne tik jums, bet ir jūsų vaikams. Mergaitėms skirtos šlepetės kuriamos pasitelkiant šviesias spalvas, papuošimus, aplikacijas, kad bet kuri mergaitė norėtų jas avėti. Vaikiškas šlepetes galima avėti ne tik paplūdimyje, bet ir prie viešbučio baseino ar bendruose dušuose. Tai bus puiki apsauga jūsų vaikui nuo mikrobų, galimų infekcijų ir net sužeidimų. Vaikai labai judrūs, todėl vaikiškos šlepetės apsaugos ir ant slidaus paviršiaus: avėdamas gumines šlepetes vaikas tikrai nepaslys.

Šlepetės vaikams – geriausias pasirinkimas pasivaikščiojimui su šeima

Visi pasivaikščiojimai su vaikais yra nuostabūs ir aktyvūs. Drauge praleistas laikas yra pats vertingiausias ir džiugiausias. Tačiau jei neturite tinkamos avalynės, laikas kartu gali apkarsti, ypač, jei batai spaudžia ar varžo vaiko judesius ir laisvę. Todėl visiems pasivaikščiojimams vasarą ypač tinka vaikiškos šlepetės. Kasdieniam nešiojimui ypač tinka ergonominio dizaino ortopedinės šlepetės vaikams. Jos ne tik labai patogios, pagamintos iš natūralių medžiagų – odos ir kaučiuko, bet ir pasirūpina teisinga vaiko pėdos padėtimi. Tai ypač svarbu augančiai ir besivystančiai mergaitei, kurios pėdos ateityje bus matomos, kai ji norės avėti atvirą avalynę. Vaikiškos šlepetės iš odos suteiks daugiau natūralių pojūčių ir leis pėdai kvėpuoti. Ergonomiško dizaino šlepetės vaikams tinkamos net ir aktyviai judant bei žaidžiant – patvarūs odiniai dirželiai tvirtai laikosi ant kojos.

Šlepetės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokias vaikiškas šlepetes rinktis vasarai?

Atostogoms prie jūros rinkitės praktišką avalynę. Eavalyne.lt siūlo itin patogias ir praktiškas paplūdimiui skirtas šlepetes vaikams. Šlepetės mergaitėms yra vienas iš mergaitiškos aprangos elementų, kuris ne tik apsaugos jos kojas, bet ir suteiks dar daugiau žavesio. Paplūdimiui skirtos šlepetės iš gumos leis mergaitėms bėgioti smėliu ir maudytis nesijaudinant dėl akmenukų. Nepamirškime ir patogių odinių miesto šlepečių mergaitėms, skirtų pasivaikščiojimams po maudynių.

Kaip išsirinkti vaikiškų šlepečių dydį?

Mažos pėdutės auga sparčiai. Išmatuokite vaiko pėdos ilgį, vaikui stovint tiesiai. Būtinai išmatuokite abi pėdas, nes kairioji ir dešinioji pėda gali būti skirtingo ilgio. Pastatykite vaiką prie sienos, kad jo svoris tolygiai pasiskirstytų abiems pėdoms. Pristumkite kulnus prie sienos, o ant grindų padėkite knygą taip, kad jos nugarėlė liestų ilgiausią kojos pirštą. Tada išmatuokite abi pėdas centimetrais nuo kulno prie sienos iki ilgiausio piršto prie knygos. Gautus rezultatus palyginkite su Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje esančia patogia dydžių lentele ir parinkite tinkamiausią vaikiškų šlepečių dydį.