30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Pašiltinimas
Produktai: 1 828
Rodyti versijos identifikatorių

Užsegami lipdukais sandalai mergaitėms – patogus sprendimas pavasariui ir vasarai

Mergaitės nuo mažų dienų yra linkusios puoštis, todėl net pačioms mažiausioms dailiosios lyties atstovėms reikia ne tik patogios, bet ir dailiai atrodančios avalynės. Vienas gražiausių ir funkcionaliausių pasirinkimų pavasariui ir vasarai yra užsegami lipdukais sandalai mergaitėms. Šio tipo sandalai labai lengvai užsisega, todėl kiekviena lipdukais užsegamą avalynę avinti mergaitė gali be jokios pagalbos apsiauti sandalus, kai skuba į kiemą žaisti su draugais ar ruošiasi sugrįžti namo iš darželio. Užsegami lipdukais sandalai puikiai tinka kasdienai ir ypatingoms progoms. Kai reikia patogios kasdienės aprangos, puikiai tinka lipdukais užsegamų batų, šortų ir marškinėlių derinys. Ypatingoms progoms galima pasirinkti puošnias basutes, padekoruotas aplikacijomis ir įvairiais blizgučiais. Jas lengva derinti su dailiais sijonais bei sunkelėmis.

Užsegami lipdukais vaikiški batai – aukščiausia kokybe garsėjančių gamintojų firminis stilius

Užsegami lipdukais batai vaikams gali būti labai įvairūs. Parduotuvėse galima surasti aulinukų, basučių, sportinių batų, batelių ir kitokių vaikiškų batų, užsegamų lipdukais. Šis užsegimas palengvina batų apsiavimą. Tiesa, ne visi lipdukais užsegami batai mergaitėms yra kokybiški ir patogūs. Dėl to reikia atkreipti dėmesį į gamintoją. Tik aukščiausia kokybe garsėjantys prekiniai ženklai gali pasiūlyti Jūsų mažyliui pėdų komfortą ir stilingą išvaizdą. Kokybiškiausias ir patvariausias pasirinkimas yra užsegami lipdukais vaikiški batai iš natūralios odos. Jie leidžia pėdučių odai kvėpuoti ir sumažina prakaitavimą. Tačiau galima rasti ir iš kitų medžiagų pagamintų batų, suteikiančių aukštą komforto lygį mažylių pėdutėms. Pavyzdžiui, iš aukštos kokybės tekstilės pagaminti vaikiški batai gali būti tokie pat patogūs ir patvarūs bei pasižymėti visomis geromis savybėmis, dėl kurių yra vertinami odiniai batai, tokiomis kaip pralaidumas orui, minkštumas ar ilgaamžiškumas.

Madingi užsegami lipdukais batai mergaitėms – Jūsų dukros saugumo garantas

Greičiausiai daugeliui tėvelių kyla klausimas, kodėl velcro batai mergaitėms yra saugesni už kitus vaikiškus batus? Kadangi lipdukais užsegamus batus lengva užsisegti, galite būti tikri, kad vaikas juos užsisegs. Kai batai yra užrišami batraiščiais, užsegami užtrauktukais ar sagtelėmis, mergaitės gana dažnai jų neužsisega, ypač skubėdamos. Neužsegti batai dažnai tampa griuvimo ir susižalojimo priežastimi vaikams. Ypatingai aktualus saugumo įvertinimas turėtų būti renkantis sportinius batus. Kadangi vienas didžiausių pavojų gali būti atsirišę batraiščiai, kurie mėgsta susipinti tarp kojų ir „pargriauti“ vaiką, saugesnis sportinių batų pasirinkimas yra užsegami lipdukais sportbačiai mergaitėms. Beje, užsegami lipdukais vaikiški batai yra ne tik saugesni bei patogesni, bet ir madingi. O tai juk aktualu didžiajai daliai mergaičių.

Užsegami lipdukais batai mergaitėms – dažniausiai užduodami klausimai

Batai mergaitėms – kaip išsirinkti?

Svarbiausia, kad vaikiški batai būtų patogūs, patvarūs ir patinkantys vaikui. Patvarumą garantuoja aukščiausia kokybe garsėjančių gamintojų avalynė, o patogumą geriausiai gali įvertinti pats vaikas, besimatuodamas batus.

Kokius batus mergaitėms avėti?

Jūsų dukra gali avėti įvairius batus, kurie jai tinka ir patinka. Mažylėms rekomenduojame rinktis užsegamus lipdukais batus, nes juos lengviau apsiauti. Vyresnėms mergaitėms galima pirkti bet kurio modelio patinkančius batus. Tiesa, jei norite būti tikri, kad mergaitė noriai avės naujus batus, būtinai įtraukite ją pačią į pasirinkimo procesą.