30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Pašiltinimas
Produktai: 32
Rodyti versijos identifikatorių

Balti bateliai Pirmajai Komunijai – bateliai iškilmingai progai

Pirmoji Komunija – tai svarbus įvykis, iškilminga šventė visai šeimai. Susirenka giminės ir artimieji, visas draugų ratas, kad kartu džiaugsmingai paminėtų šį mažosios įsimintiną gyvenimo žingsnį. Žinoma, mergaitės išsirikiuoja tradiciškai pasipuošusios saulėje net tviskančiomis baltomis suknelėmis, į plaukus įsipynusios kaspinėlių ar kitokių žiburėlių. O iš po dailiųjų suknelių krašto nosytes iškiša balti bateliai – būtinas proginės aprangos akcentas. Kviečiame nesidairyti niekur kitur, apsilankykite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir apžiūrėkite proginių batelių mergaitėms kategoriją. Čia rasite gausų Pirmos Komunijos batelių mergaitėms asortimentą.

Jeigu patys neapsispęsite, kokį modelį išrinkti, tuomet parodykite katalogą mažajai, ypač jei ji yra jau šiek tiek ūgtelėjusi. Mergaitės jau puikiai išmano, kokie bateliai labiausiai pradžiugintų šia svarbia proga. Pirmoji Komunija – įsimintinas įvykis, todėl norisi mažajai suteikti tik gražiausių prisiminimų. Taigi lai žingsniuoja Jūsų mažoji pasipuošusi tik puikiausiais mergaičių Pirmos Komunijos bateliais.

Pirmos Komunijos bateliai – avėjimo komfortas

Tikriausiai sutiksite, kad oficialūs renginiai kartais išbando tiek tėvelių, tiek vaikų kantrybę, ypač jei vaikučius vargina nepatogi apranga ar avalynė. Netgi tokios iškilmingos šventės kaip Pirmoji Komunija įspūdžiai gali, deja, nublankti, jeigu Jūsų mergaitė avės ankštus batelius. Todėl labai svarbu parinkti tinkamą modelį bei dydį. Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt kviečiame išsirinkti baltus Pirmos Komunijos batelius Jūsų šeimos šventei. Komfortą užtikrins bateliai mergaitėms iš natūralios odos, jie bus itin minkšti ir glaudžiai prisitaikys prie mažosios pėdutės. Be to, filtrų skiltyje galite pasirinkti rodyti tik platesnių batelių variantus, jeigu tokia forma būtų palankesnė mergaitės pėdai.

Žinome, kad kartais vaikai negali nustygti vietoje ir, nors Pirmoji Komunija yra rimtas renginys, mergaitės taip pat randa akimirkų pastrykčioti bei pabėgioti. Tokiu atveju patariame rinktis plokščiapadžius batelius Pirmai Komunijai. Tačiau jeigu jūsų mažoji pasiruošusi tapti tikra dama, puikiai tiks žavūs balerinos bateliai mergaitėms su pakulne. Pasipuošus tokiais žavingais Pirmos Komunijos bateliais šventinė nuotaika lydės visą dieną, neaptemdyta skaudančių pėdučių rūpesčio.

Pirmos Komunijos balerinos bateliai – platus pasirinkimas internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt

Apsilankius internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt, Jūsų laukia platus Pirmos Komunijos balerinos batelių pasirinkimas. Žinoma, visi mūsų siūlomi variantai, kaip įprasta, yra balti, tik skiriasi modelio forma. Itin puošnūs Pirmos Komunijos balerinos bateliai, su kuriais Jūsų mažoji pasijus lyg tikra princesė. Balerinos bateliai puikiai dera prie klasikinės ilgos baltos suknelės. Taip pat siūlome batelius lygiu padu ar su aukštesniu kulniuku, padailintus žaviomis detalėmis – kaspinėliu, blizgučiais, gėlių grandinėle ar mielu pūkeliu. Jeigu norite, kad avalynė saugiai laikytųsi ant pėdos, rekomenduojame rinktis modelį su dirželiu ar raišteliais. Pasirūpinome daugybe įvairių modelių, kad Jūsų mažoji galėtų išsirinkti pačius mėgstamiausius ir džiaugsmingai pasipuošti Pirmos Komunijos bateliais.

Pirmos Komunijos bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Bateliai Pirmajai Komunijai – į ką atkreipti dėmesį perkant

Pirmoji Komunija – iškilminga šventė, taigi ir mergaitės bateliai turėtų būti puošnūs. Siūlome atkreipti dėmesį į Pirmosios Komunijos batelių dizainą, kuris turėtų derėti prie suknelės. Pavyzdžiui, jeigu suknelė gana lygi, be papildomų elementų, tada puikiai tiks bateliai mergaitėms, dekoruoti mielomis detalėmis. Atvirkščiai, prie margesnės aprangos labiau dera lygaus modelio avalynė.

Kokius baltus Pirmos Komunijos batelius išsirinkti mergaitei?

Pirmoji Komunija yra šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime, taigi verta rūpestingai jai pasipuošti. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt, išsirinkite pasakiškus baltus Pirmos Komunijos batelius Jūsų mergaitei. Tegul šią įsimintiną dieną mažoji žengia puikiais bateliais, tegul blizga nuostabūs prisiminimai.