30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Pašiltinimas
Produktai: 496

Įsispiriami bateliai vaikams – kasdieniam komfortui

Tikriausiai visi sutiks, kad vaikai plūsta nesenkančia energija, smalsumu, o jų judrumui ir pažinimo troškuliui nėra jokių ribų! Tada tėveliams rūpi užtikrinti, jog mažųjų pasaulio tyrinėjimas būtų kuo laisvesnis. Tai padaryti gali tik išrinkdami vaikučiui tinkamą apavą. Juk pirmieji žingsniukai tokie įsimintini, todėl svarbu, kad pirmieji batukai būtų saugūs ir patogūs. Puikus pasirinkimas – įsispiriami bateliai vaikams, suteikiantys kasdienį komfortą. Tėveliams ir mažajam nereikės vargintis dėl vis atsilaisvinančių batų raištelių, nekils pavojus kojoms susivyti ir suklupti. Rinkdamiesi batelius atkreipkite dėmesį, kad jie būtų ne plokščiapadžiai, o su pakulne, kad apsaugotumėte nuo pėdutės krypimo. Kai jau išsprendėte funkcionalumo klausimus, metas pasirinkti vaikiškų įsispiriamų batelių dizainą.

Apsilankykite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir apžvelkite platų įsispiriamų batelių mergaitėms ir berniukams asortimentą. Nors dažnai būna, kad vaikiškų batelių modeliai yra universalūs, tačiau mes Jūsų patogumui įsispiriamus batelius išskyrėme, nes išties estetinis dizainas šiek tiek skiriasi ir jau paūgėję mažieji gali puikiai nuspręsti, būtent kokiais batukais nori puoštis.

Įsispiriami bateliai mergaitėms – avėjimo komfortas

Tikėtina, daugeliui natūralu, kad berniukai – tikri smarkuoliai nuotykių ieškotojai. Tačiau mergaitės ne ką mažesnės pasaulio tyrinėtojos ir nenusileidžia berniukams trykštančia energija. Taigi labai svarbu, kad naujas pasaulio pažinimas būtų komfortiškas ir nevaržantis. Todėl įsispiriami bateliai mergaitėms – puikus pasirinkimas tėveliams, mąstantiems, kokią avalynę pasirinkti jų mažajai. Jeigu mergaitė jau šiek tiek ūgtelėjusi, gali tikti bateliai su raišteliais. Tačiau visai mažai mergaitei praktiškesnis variantas būtų tiesiog įsispiriami bateliai, pavyzdžiui, dar su mielais tvirtumo suteikiančiais lipdukais. Įsispiriami bateliai mergaitėms išsiskiria ryškesnėmis spalvomis, margais raštais bei akį džiuginančiomis detalėmis – gėlyčių, gyvūnėlių, įvairių animacinių personažų piešinėliais, blizgučiais ir kitomis mielomis dekoracijomis.

Taigi užsukę į internetinę parduotuvę eavalyne.lt išsirinkite įsispiriamus batelius savo mažajai – tegul džiaugsmas aplanko žengiant spalvotus žingsnelius.

Vaikiški įsispiriami bateliai – geriausias pasirinkimas Jūsų mažajam

Vos tik atšyla orai, vaikai veržiasi žaisti į lauką, pasitikti vėl atsibudusios gamtos. Taip pat darželyje praleidžia daugiau laiko lakstydami lauke negu būdami viduje. Todėl tėveliams būtina pasirūpinti tinkamu mažųjų apavu. Visų pirma, bateliai turi būti patogūs, tinkamo dydžio – nei per dideli, nei per maži, kad netrukdytų pėdutės formavimuisi. Nepatartina pirkti per didelius batelius, nes vaikui judant koja viduje slidinės ir netinkamai statydamas pėdas vaikutis gali užkliūti ir pargriūti. Praktiškas pasirinkimas – vaikiški įsispiriami bateliai. Įspiriami bateliai turėtų turėti aukštesnę pakulnę, kad pėdutei būtų tinkama atrama, ir užkulnį, kad apavas saugiai laikytųsi. Be to, galima pasirinkti variantą su lipdukais, nes jie dar patikimiau sutvirtina pėdutę avalynėje. Jeigu planuojate pirkti įsispiriamus batelius šiltesniam sausam sezonui, rekomenduojame atsižvelgti į medžiagos tipą – audinys turėtų lengvai praleisti šilumą bei orą. Jei tai labiau lietingam rudeniui skirtas apavas, tada pagalvokite, galbūt verta rinktis neperšlampančią avalynę.

Atsižvelgę į šiuos svarbius faktorius, sudarėme platų įsispiriamų batelių vaikams modelių asortimentą internetinėje parduotuvėje eavalynė.lt, tad kviečiame išsirinkti geriausius Jūsų mažojo batukus, kuriais apsiavus kiekvienas žingsnis bus lengvas ir džiugus!

Įsispiriami žemi bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie įsispiriami vaikiški bateliai geriausiai tinka į mokyklą?

Iš tiesų, nėra vienintelio teisingo atsakymo į šį klausimą. Rekomenduojame atsižvelgti į vaikiškų įsispiriamų batelių medžiagos bei dizaino kokybę. Jūsų mažasis šiais bateliais apsiavęs turės išbūti net keletą valandų, todėl itin svarbu komforto jausmas. Taip pat aukštesnės kokybės įsispiriami bateliai vaikams bus patvaresni – tai aktualu, jeigu apavas bus nešiojamas kiekvieną dieną.

Kaip išsirinkti vaiko avalynę?

Išsirinkti vaiko avalynę – nemenka užduotis tėveliams. Svarbu apgalvoti, kokioms aplinkybėms skirtas apavas, suderinti kokybės, išvaizdos bei, žinoma, kainos santykį. Todėl kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt, kur tikrai rasite vaikiškos avalynės visoms progoms, universalių variantų ir atskleidžiančių Jūsų vaiko individualumą.