30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 104
Rodyti versijos identifikatorių

Vaikiški batai – patogi ir elegantiška avalynė patiems mažiausiems

Plokščiapadžiai bateliai yra viena iš patogiausių avalynės rūšių visoms moterims, ne išimtis ir mergaitės. Žinoma, taip yra todėl, kad jie paprasti ir lengvai derinami prie bet kokios aprangos. Paprastai vaikiškos balerinos ir kiti plokščiapadžiai bateliai vaikams turi gana ploną pagrindą, o juos avint jaučiamas išskirtinis lengvumas. Minkštas korpusas apglėbia pėdą ir juda kartu su ja, o nedidelė pakulnė suteikia taip reikalingos atramos žingsniuojant. Klasikiniai balerinos bateliai vaikams priekyje turi kaspinėlį, kuris tapo neatsiejama šios avalynės detale. Vaikiškos balerinos yra nepaprastai elegantiškos ir subtilios. 

Balerinos mergaitėms – universalus pasirinkimas kiekvienai progai

Mergaitės kiek mažiau nei berniukai atkreipia dėmesį į patogumą ir labiau susižavi gražiomis batelių formomis ir dailiais kaspinėliais. Vaikiškos balerinos – tai lyg galimybė mergaitei pasijusti šokėja kiekvieną dieną. Šie bateliai tokie universalūs, kad tinka bet kokiai progai. Tai nemirštanti klasika, kuri puikiai atrodo ir yra patogi kasdienai, tačiau puikiai tinka ir šventėms, gimtadieniams ar vakarui teatre. Baltos odinės balerinos – tai klasika, kuri tiks net ir tokioms progoms kaip krikštynos, pirmoji komunija ar vestuvės. Nors įprastai avimos basomis, vaikiškos balerinos taip pat labai gražiai atrodo derinyje su vaikiškomis kojinėmis iki kelių ar išeiginėmis kojinaitėmis su raukiniais.

Balerinos vaikams – puikiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams ir žaidimams lauke

Aktyviai leidžiantiems laiką vaikams visuomet reikia daugiau avalynės. Jos reikia ne tik todėl, kad ji greitai nusidėvi, bet ir todėl, kad vaiko koja nepriprastų prie vienos pozicijos ir nepavargtų. Vaikiškos balerinos – viena iš vaikiškos avalynės rūšių, kurios bus patogios bet kokioje situacijoje. Ilgiems pasivaikščiojimams labai tiks vaikiškos odinės balerinos. Jos patogios, gerai priglunda ir praleidžia orą. Žaidimams lauke labai tinka vaikiškos „Melissa“ balerinos. Jos gaminamos iš kokybiškos gumos, todėl neišsipurvina ir nebijo nei lengvo lietaus, nei gilesnių balų. Net ir išpurvinus jas bus itin patogu prižiūrėti ir valyti – tereiks išplauti drungname vandenyje naudojant švelnų muilą ar skalbiklį.

Balerinos vaikams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išrinkti tinkamo dydžio balerinas mergaitei?

Norint išrinkti tinkamo dydžio vaikiškas balerinas, pirmiausia reikia tinkamai išmatuoti pėdų dydį. Geriausia matuoti vakare ir būtinai stovint ant abiejų kojų. O ir matuoti derėtų abi pėdas, nes jos kartais būna skirtingo dydžio. Išmatavus vaiko pėdas prieš pasirenkant vaikiškų balerinų dydį reikėtų gautus duomenis palyginti su patogia Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje esančia dydžių lentele. Gamintojai nurodo mažiausią ir didžiausią galimą pėdos dydį centimetrais, tad nesunkiai išrinksite tinkamas vaikiškas balerinas.

Kaip išrinkti balerinas vaikui?

Pirkdami vaikiškas balerinas nemanykite, kad brangesnės balerinos yra geresnės už pigesnes vaikiškas balerinas. Svarbiausia tai, kaip batas prisitaiko prie vaiko pėdos ir poreikių. Žinoma, geriausia rinktis vaikiškas balerinas iš odos. Kadangi batelis yra gana uždaras, geriausia, kad bate pėda nešustų. Tai ypač aktualu vasarą, kai sudrėkusi nuo prakaito pėda gali imti trintis į batelį ir sukelti nemalonių pojūčių ar pritrinti pūslių. Taip pat svarbu tinkamai parinkti vaikiškų balerinų dydį: išmatuoti vaiko pėdą, palyginti su gamintojo pateiktais dydžiais ir įsigyti tinkamiausią porą.