30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Bato plotis
Produktai: 239
Rodyti versijos identifikatorių

Šlepetės berniukui – patogumas sveikoms pėdutėms

Augančio vaiko pėdoms nuo pat mažens svarbi jų padėtis. Tik teisingoje padėtyje esančios pėdos užtikrins, kad vaikas galės džiaugtis aktyviu gyvenimu ateityje. Kokybiškos ir patikimos šlepetės berniukams paskirsto kūno svorį ir padeda laikyti nugarą tiesią. Tačiau labai svarbu išsirinkti tinkamą dydį. Per mažos ar per didelės šlepetės berniukui gali deformuoti pėdą ar pritrinti. Vaikui patogumo suteiktų paminkštintas vidpadis iš odos, kuris taip pat būtų pralaidus orui. Išbandykite ergonomiško dizaino „Birkenstock“ prekės ženklo šlepetes vasarai. Jos stilingos ir turi ortopedinį padą. Visus modelius rasite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje.

Šlepetės berniukui – raskite modelį, kuris puikiai tiks jo kojytei

Kiekvienas vaikas skirtingas, tačiau visiems vaikams svarbiausia – patogumas ir galimybė laisvai judėti. Todėl visoms mažoms pėdutėms galima rasti tinkamą vaikiškų šlepečių berniukams modelį. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje galima rasti kokybiškų ir žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Adidas“, „Crocs“, „Mayoral“, „Birkenstock“, „Superfit“ ir kitų. Šie gamintojai skiria daug dėmesio naudojamų medžiagų kokybei ir patvarumui, todėl šios vaikiškos šlepetės vasarai bus geriausias pasirinkimas. Mažiems vaikams ypač rekomenduojama pasirinkti vasarines šlepetes uždaru priekiu, jis apsaugos vaiko pirštukus ir suteiks daugiau stabilumo. Vyresniems vaikams geriausiai tiks šlepetės atviru priekiu: taip vaikas galės laisviau judėti, o pėda gaus daugiau oro.

Šlepetės vasarai – stabilumas ir patogumas vaikščioti

Šlepetės berniukams – vienas universaliausių sprendimų vasaros mėnesiams. Ar jie eina į darželį, žaidimų aikštelę, paplūdimį, ar tiesiog žaidžia kieme? Kad ir kur vaikai leistų laiką, mažoms kojytėms reikia tokių šlepečių vasarai, kurias avėdami jie galėtų būti aktyvūs, o jų kojos nepavargtų. Šlepečių vasarai yra įvairių: spalvotos vasariškos šlepetės, šlepetės uždaru priekiu, šlepetės skirtos į baseiną, ergonomiško dizaino šlepetės vaikams, odinės šlepetės ir daug kitų modelių bus puikus atradimas kiekvienai vaiko veiklai. Eavalyne.lt turi didelį įvairių spalvų ir dizaino šlepečių vasarai asortimentą tiek berniukams, tiek mergaitėms, tiek dideliems, tiek mažiems. Jų pagrindas – klasikinė forma ir unikalios detalės. Kokybiškos medžiagos ir patrauklus dizainas sukuria tobulą vasariškų šlepečių porą, kurią jūsų vaikas galės patogiai avėti visą vasarą.

Šlepetės vaikams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išrinkti vaikiškas šlepetes vasarai?

Vasariškos šlepetės vaikams ir mažyliams turėtų būti gražios ir patogios, kad vaikai galėtų ir norėtų bėgioti ir žaisti visur, kur tik vasara juos nuves – paplūdimyje, žaidimų aikštelėje ar tiesiog kieme. Šlepetės vasarai taip pat turėtų būti ne tik linksmų ir žaismingų spalvų, bet ir patogios avėti. Ergonominis padas, išformuotas specialiai vaikiškai pėdai ne tik padės vaiko pėdai vystytis teisingai, bet ir leis nepavargstant mėgautis aktyvia veikla visą dieną.

Kaip išrinkti šlepetes į baseiną vaikams?

Nuolat judėdami, bėgiodami ir šokinėdami vaikai ne visuomet pagalvoja apie pavojus. Norint išvengti nelaimės baseinuose, bendruose dušuose ar kitose drėgnose ir slidžiose vietose, vaikams būtinos kokybiškos šlepetės į baseiną. Šlepetės berniukams iš kokybiškos gumos apsaugos nuo slydimų, suteiks tvirtą, bet minkštą pagrindą vaiko pėdai, o svarbiausia – apsaugos ir nuo bendro naudojimo zonose esančių bakterijų ir virusų. Baseinui geriausiai tiks klasikinio dizaino vaikiškos šlepetes berniukams, o ne šlepetės per pirštą.