30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Pašiltinimas
Produktai: 187
Rodyti versijos identifikatorių

Minkštos naminės šlepetės berniukui – didžiausias komfortas ir gražūs kiekvieno mažylio prisiminimai

Kiekvienas suaugęs žmogus prisimena kažkokias detales iš savo vaikystės. Ir labai malonu, kai tam tikri daiktai leidžia bent mintimis nukeliauti į jaukius vaikystės namus. Kad jūsų vaikas taip pat išsaugotų gražių mažo žmogaus gyvenimo detalių savo atmintyje, reikia pasistengti, kad kasdien jo naudojami daiktai asocijuotųsi su jaukumu, komfortu ir saugumu. Vienas tokių daiktų, kuris gali tapti raktu mintimis sugrįžti į vaikystę, yra berniukiškos šlepetės. Šiandieninis patogumas ir šiluma gali tapti gražiu prisiminimu. Minkštos šlepetės berniukui suteiks didžiausią komfortą, neleis sušalti vėliomis rudens ar žiemos dienomis, o vėliau galbūt taps jaukia vaikystės nuotrupa atmintyje. Kad toks prisiminimas būtų dar magiškesnis ir jaukesnis, nupirkite savo mažyliui šlepetes, papuoštas jo mylimais herojais, ir padovanokite svarbią dieną.

Mokyklinės šlepetės berniukui: kokį modelį rinktis – užsegamas Velcro juostele ar įsispiriamas?

Berniukiškų šlepečių mažyliams reikia tiek darželyje, tiek mokykloje. Kai jų asortimentas toks platus, kartais tenka pasukti galvą, kokį modelį geriau pasirinkti. Šlepetės darželiui berniukams turi būti itin patogios ir lengvos. Be to, jas turi būti nesunku savarankiškai apsiauti, kad ir kokio amžiaus būtų jūsų mažylis. Mokyklinės šlepetės berniukui gali būti ir kiek sudėtingiau apsiaunamos, tačiau svarbu, kad tvirtai laikytųsi ant kojų ir būtų komfortiškos. Abiem atvejais geresniu pasirinkimu yra uždaros Velcro šlepetės berniukams. Kadangi šio modelio šlepetės primena sportbačius, jos yra be galo patogios, o lengvai užsegama juostelė leidžia savarankiškai apsiauti šlepetes bet kokio amžiaus berniukui. Be to, šios šlepetės berniukui leis nevaržomai judėti. Tuo tarpu berniukiškos įsispiriamos šlepetės puikus pasirinkimas didesniems ir mažiau judriems vaikams.

Daugelio dydžių ir modelių berniukiškos šlepetės – išsirinkite praktiškiausias Eavalyne.lt

Ne paslaptis, kad berniukai mėgsta praktiškus ir patogius drabužius bei avalynę. Šlepetės berniukui taip pat nėra išimtis. Tačiau vien tik praktiškumo ir komforto neužtenka. Jos taip pat turi puikiai tikti ir patikti vaikui. Dėl to Eavalyne.lt siūlo platų šlepečių modelių pasirinkimą. Čia galite rasti sportbačių tipo šlepečių su Velcro juostele, įsispiriamų, apsiaunamų, kojines primenančių ir kitokių šlepečių. Nesvarbu, jums reikalingos berniukiškos šlepetės mokyklai, darželiui ar namams, Eavalyne.lt tikrai nesunkiai rasite tinkamą modelį. Be to, mūsų parduotuvėje laukia ir įvairių dydžių berniukiškos šlepetės 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28. Tad nebus sunku išsirinkti tinkamų šlepečių tiek patiems mažiausiems, tiek paūgėjusiems berniukams. Kad būtų lengviau nuspręsti, koks šlepečių dydis tinkamiausias, galite pasinaudoti dydžių lentele. Jei įsigytos prekės netiks ar nepatiks, galėsite jas grąžinti per 30 dienų visiškai nemokamai.

Naminės šlepetės berniukams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokios naminės šlepetės berniukui geriausios?

Kadangi naminės šlepetės yra dėvimos kasdien, svarbiausia, kad jos patiktų vaikui ir būtų labai patogios. Atkreipkite dėmesį, kad šlepetės nebūtų per didelės ar per mažos, per siauros ar per plačios. O modelį, spalvas, raštus leiskite pasirinkti pačiam vaikui.

Kokios berniukiškos šlepetės geriausiai tinka darželiui?

Berniukiškos šlepetės darželiui turi būti patvarios, patogios ir stilingos. Dėl to rinkitės tik kokybiškas šlepetes. Geriausias vaikiškų šlepečių modelis darželiui yra uždaros šlepetės, užsegamos Velcro juostele. Tačiau galite rinktis ir kitas jūsų vaikui patinkančias šlepetes.