30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Užsegimo tipas
Produktai: 1 589
Rodyti versijos identifikatorių

Basutės berniukui – parinkite tobulą vasaros modelį savo vaikui

Berniukiškos basutės turėtų būti tvirtos, nepralaidžios vandeniui ir pritaikytos visiems vasaros nuotykiams. Ieškodami basučių berniukui, stenkitės vengti šlepečių  per pirštą, dar vadinamų flipflopais, ar menkos konstrukcijos basučių. Geriau  ieškokite tokių, kurios suteiktų berniuko pėdai stabilumo, o užkulnyje turėtų saugų dirželį, kuris patikimai laikytų basutes. Vasarai parinkite orui pralaidžias, pagamintas iš natūralių medžiagų basutes berniukui, kurias jis galėtų avėti kasdien. Vasaros nuotykiams ir kelionėms ieškokite žygiams skirtų vaikiškų basučių berniukams, kurios turi neslidų padą, patogias velcro juosteles, kurios ne tik patikimai laikys pėdas basutėse, bet ir bus patogios užsiauti ir nusiauti.

Berniukiškos basutės – aukšta kokybė ir patogumas avėti paplūdimyje ir kasdien

Svarstote, kokio tipo vasarinius vaikiškus batukus berniukas turėtų avėti paplūdimyje? Jei planuojate laiką su vaiku paplūdimyje, turite rasti tokią batų porą, kuri apsaugotų jo pėdas nuo karšto smėlio ir aštrių daiktų. Dauguma tėvų pageidauja patvarių, patogių ir lengvai apsiaunamų vasarinių berniukiškų basučių, kurias jų vaikas galėtų avėti paplūdimyje. Tačiau reikia atidžiai parinkti paplūdimio basutes berniukui, nes būtent vasarą vaikams dažniau atsiranda pūslių. Svarbu rasti tokias basutes berniukui, kurios padėtų patikimai išlaikyti vaiko pėdas patogioje pozicijoje ir apsaugotas nuo įvairių veiksnių. Taip pat svarbu, kad berniukams skirtas basutes paplūdimiui būtų lengva apsiauti, o padas užtikrintų išskirtinį sukibimą su pagrindu slidžiomis sąlygomis. Dažnas vasarines basutes galima avėti ir vandenyje, ir paplūdimyje, ir kasdien. Štai kodėl berniukų sandalai yra geriausias pasirinkimas. Šiuos sandalus berniukai gali avėti eidami į paplūdimį, taip pat eidami į žygius ir vasarą važinėdami dviračiais.

Šlepetės berniukams – išskirtinį patogumą garantuoja geriausi vaikiškos avalynės gamintojai

Laimei, yra labai daug skirtingų prekių ženklų, kurie suteikia vaikams ir jų tėvams pakankamai galimybių rinktis iš skirtingų šlepečių berniukams modelių. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje – geriausi vaikiškų batų gamintojai, kurių aukšti standartai ir inovatyvios technologinės galimybės atitiks tėvų ir vaikų pageidavimus dėl kokybės, kainos ir patikimumo. Čia rasite įvairioms situacijoms pritaikytas šlepetes berniukams: paplūdimiui, baseinui ar namams. Išsirinkę patinkančias, greitai ir lengvai jas įsigysite, o jūsų vaikas galės džiaugtis jas avėdamas.

Basutės ir šlepetės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokias basutes išrinkti berniukui?

Basučių berniukui vidpadis turėtų būti pagamintas iš natūralių medžiagų, kad pėdos galėtų kvėpuoti. Padas neturėtų būti pernelyg kietas. Kai padas standus, vaikas eidamas gali suklupti ir nukristi. Būtina, kad basutės berniukui turėtų pėdos skliauto atramą, fiksuojančią teisingą pėdos padėtį. Berniukiškų basučių nugarėlė turėtų būti pakankamai tvirta ir gerai fiksuoti čiurnos sąnarį, kad gerai dirbtų vaiko kojų raumenys. Net pačios pirmosios kūdikio basutės, su kuriomis jis tik pradės vaikščioti, turėtų būti su nedideliu kulniuku, kad kūdikis nenugriūtų ant nugaros.

Kokio dydžio basutės berniukui bus tinkamiausios?

Basutėse berniukui turi būti pakankamai vietos kojų pirštams. Tam, kad vaiko kojų pirštai nesiremtų ir nebūtų užspausti, tarp didžiojo piršto ir basučių priekio viduje turėtų būti 15 mm. atstumas, kuris leis pėdai pailgėti žingsniuojant ar bėgiojant. Tai taip pat suteiks galimybę augant berniukui basutes nešioti kiek ilgiau.