30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

3013 produktų

Berniukiškos basutės – puikus pasirinkimas mokyklai

Vaikams, o ypač berniukams, svarbiausia patogumas ir galimybė laisvai judėti, žaisti ir bėgioti. Pradinių klasių mažyliai, atėję į mokyklą, dažniausiai pasikeičia batukus, o populiariausias pasirinkimas pakaitinei avalynei – patogios basutės berniukams. Jos ne tik sportiško dizaino ir stiliaus, bet ir patogios apsiauti ir nusiauti. Basutės berniukams su velcro juostelėmis tiks tiems, kurie dar nemoka užsirišti batraiščių. Neslidūs sportinio stiliaus berniukiškų basučių padai užtikrins, kad net ir bėgiojant mokyklos koridoriuose, vaikas nepaslys, o pėdos basutėse tvirtai laikysis dėl ergonominio dizaino. Mažo vaiko brandos laikotarpiu tinkama avalynė gali stipriai prisidėti prie geros laikysenos formavimo.

Šlepetės berniukams – geriausias sprendimas atostogoms ir pasivaikščiojimui paplūdimyje

Atostogaujant labai svarbu turėti tinkamą avalynę atostogų ir paplūdimio pramogoms. Berniukai žaisdami gali užlipti ant aštrių daiktų ar labai karšto smėlio, todėl paplūdimiui skirtos šlepetės berniukams yra puikus sprendimas. Jos ne tik puikiai tinka paplūdimyje, bet ir lankantis viešbučio baseine, kur tinkama higiena ir apsauga gali padėti išvengti nemalonių susirgimų. Stilingas ir patogias šlepetes berniukams galite rinktis iš įvairių spalvų ir modelių: spalvotos šlepetės berniukams uždaru priekiu tiks ten, kur daugiau purvo ar akmenų ir galimybių užsigauti pirštus, klasikinės guminės šlepetės berniukui puikiai tiks baseino, pirčių ir paplūdimio pramogoms, o ergonominio dizaino ortopedinės šlepetės iš odos ir kaučiuko bus itin patogios ilgiems pasivaikščiojimams.

Vardinės basutės ir šlepetės berniukams – patikimi avalynės gamintojai Eavalyne.lt

Renkantis vaikišką avalynę, kompromisai kokybės ir patogumo atžvilgiu negalioja. Bręstantiems berniukams ypač svarbi tinkama avalynė, kuri suteiks pagrindą tolesnei vaiko raidai ir laikysenai. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje rasite patikimus avalynės gamintojus puikiomis kainomis. Berniukiškos avalynės asortimente rasite ir vardines basutes ir šlepetes berniukams, šlepetes per pirštą ir šlepetes berniukams dėvėti namuose. Tarp kokybiškų basučių ir šlepečių berniukams modelių galite rasti ir ortopedinės avalynės, ji nuo pat mažens formuos teisingą pėdos keltį ir pirštų padėtį, tad berniukas galės drąsiai judėti ir jaustis patogiai. Berniukams skirtos basutės ir šlepetės yra ypač patogi avalynė, jei reikia nešioti vidpadžius. Tačiau tokiu atveju reikėtų rinktis dydžiu didesnes berniukiškas basutes ar šlepetes.

Basutės ir šlepetės berniukams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išrinkti šlepetes berniukams vasarai?

Norint išrinkti tinkamas šlepetes berniukui vasaros sezonui, svarbiausia žinoti, kokiai progai ieškote avalynės. Paplūdimiui ir apsilankymams baseine geriausiai tiks guminės šlepetės berniukams, kurios neperšlampa ir neslysta ant drėgno paviršiaus. Mieste ir žaidimams kieme – ergonominio dizaino ortopedinės basutės ir šlepetės berniukams bus puikus pasirinkimas. Jei berniukas mėgsta laipioti ar karstytis, geriausiai tiks basutės ar šlepetės uždaru priekiu ir su apsaugine juostele užkulnyje.

Kokios vardinės basutės berniukams yra geriausios?

Jei savo berniukui ieškote ypatingos avalynės, peržvelkite Premium kategorijos vardinių prekių ženklų basutes berniukams. Jos ne tik madingos, bet ir pagamintos iš išskirtinai kokybiškų medžiagų, kurių dėka vaiko pėda mažiau parkaituos, o drėgmė bus greitai išgarinama. Dėl itin aukštos kokybės vardinės basutės ar šlepetės berniukui tarnaus ilgą laiką.