30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Pašiltinimas
Produktai: 1 058
Rodyti versijos identifikatorių

Pašiltinti žieminiai batai berniukui – puikus pasirinkimas ne tik esant dideliems šalčiams

Tinkamas žieminių batų berniukui parinkimas padės užtikrinti, kad vaiko pėda nesušals, o jis galės ir toliau džiaugtis visais žiemos malonumais ir veiklomis. Šiuo metu eavalyne.lt internetinės parduotuvės pasiūloje galite atrasti batų įvairiausio amžiaus berniukams, todėl tikrai rasite žieminių batų berniukui 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 dydžio ir kitų. Jeigu padedate vaikui išsirinkti batus, tiesiog pasitarkite su juo dėl dydžio ir labiausiai patinkančio batų stiliaus, o tada jau galėsite jaustis užtikrintai, kad berniukas yra pasiruošęs žiemai.

Pašiltinti žieminiai batai berniukui yra ypatingai svarbus pirkinys. Priderinkite šią avalynę prie žieminio palto ir susikurkite norimą stilių pagal kiekvieno vaiko norus. Žinoma, tokius batus galite dėvėti jau ir rudens metu. Kai kurios rudens dienos tikrai atneša nemažai šalčio ir sniego, todėl verta tokius batus susirasti ir pasiruošti jau šiek tiek anksčiau. Taip jūsų ir vaikų neišgąsdins net ir šalčiausias oras.

Velcro žieminiai batai berniukui – ar tinka nepalankiomis sąlygomis?

Vienas iš populiarių variantų yra velcro žieminiai batai berniukams. Toks batų užsegimas ypatingai tiks dar jaunesnio amžiaus vaikams, kurie gali turėti problemų su įprastais batų raišteliais. Tai yra puiki alternatyva, kuri leis bet kokio amžiaus vaikams greitai išeiti į lauką ir žaisti su draugais.

Jeigu jūsų vaikas dar nori rinktis būtent velcro užsegimo tipą, tai puikiai tiks ir žiemos metu. Patogumas ir užsegimo lengvumas yra ypatingai svarbūs aspektai mažiems vaikams, todėl pakalbėkite su jais prieš perkant naujus jaunų berniukų žieminius batus. Velcro yra funkcionalus pasirinkimas, kuris padės greičiau prisijungti prie visų žiemos veiklų.

Vaikiški ir jaunimo žieminiai batai iš žinomų eavalyne.lt prekių ženklų

Žieminiai vaikiški batai berniukams yra ganėtinai svarbus pirkinys, todėl rinkitės geriausią kokybę iš eavalyne.lt internetinės parduotuvės pasiūlos. Jau žinomi ir visame pasaulyje mėgstami prekės ženklai užtikrins ne tik stilingų modelių įvairovę, bet ir avalynės ilgaamžiškumą, todėl galėsite jaustis puikiai dėl šio naujo pirkinio. 

Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt šiuo metu galite rasti berniukų žieminių vaikiškų batų iš tokių prekės ženklų kaip adidas, Timberland, Ugg ir kitų, todėl kiekvienas vaikas galės atrasti patinkančius firminius batus. Gera batų kokybė tikrai padės džiaugtis šiuo pirkiniu ir leis vaikams atrodyti stilingai kiekvieną dieną. Galbūt jūsų vaikas jau turi mėgstamiausią prekės ženklą, kuris galėtų būti paprasčiausias sprendimas renkantis naujus batus? 

Žieminiai batai berniukui – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius berniukų žieminius batus rinktis?

Žieminius batus berniukams galite rinktis įvairiausius, tačiau nepamirškite, kad ypatingai šaltoms dienoms tikrai pravers pašiltinti žieminiai batai, kurie apsaugos pėdas nuo sniego ir žemos temperatūros. Tokių batų stilių ir spalvą jau galite rinktis pagal vaiko norus ir leisti jam susirasti labiausiai patinkantį variantą. Taip galėsite padėti jiems susikurti savo asmeninį stilių ir visi labiau džiaugsitės šiuo pirkiniu.

Kaip berniukui priderinti žieminių batų dydį?

Tinkamai parinktas žieminių batų dydis gali padėti užtikrinti, kad jūsų vaikas nejaus jokio diskomforto ir norės daugiau laiko praleisti gryname ore. Jeigu renkatės tokius žieminius batus, kurie bus skirti ir itin šaltoms dienoms bei turi pašiltinimą, pabandykite vienu dydžiu didesnius batus nei įprastai. Taip bus vietos net ir šiltesnėms žieminėms kojinėms, kurios tikrai pravers šaltą dieną.