30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

Produktai: 2323

Ilgaauliai berniukams – madingas ir būtinas dalykas jūsų mažyliui

Kiekvieno berniuko batų lentynoje turėtų būti bent viena aulinukų pora. Ilgaauliai berniukams yra madingas ir praktiškas pasirinkimas vėsiomis dienomis. Jie gali būti demisezoniniai arba žieminiai. Pagrindinis skirtumas tarp pereinamajam laikotarpiui ir žiemai skirtų batų yra pašiltinimas. Rudeniniai ir pavasariniai berniukiški ilgaauliai gali būti su plonu pašiltinimu arba visiškai be jo, o žieminiai – su šiltu vilnoniu ar kitos medžiagos pašiltinimu. Jau ne vienus metus iš mados neišeina Ugg aulinukai, tačiau juos dažniau renkasi madą mėgstantys berniukai. Visgi populiaresni tarp berniukų yra žygio bei sportiniai laisvalaikio batai. Juos berniukai renkasi avėti tiek kasdienai, tiek į mokyklą ar darželį. Lietingomis oro sąlygomis visuomet praverčia guminiai ilgaauliai berniukams. Nors kurį laiką šie batai buvo likę mados paraštėse, tačiau pastaruoju metu jie vėl sugrįžta į mados tendencijas ir artimiausiu metu nežada iš jų pasitraukti.

Vaikiški ilgaauliai – tobula avalynė žiemai

Kas gali būti geriau už šiltas ir sausas kojas žiemą? Tikriausiai tik šilta apranga, kepurė ir pirštinės. Taigi, jei norite, kad jūsų vaikas nesušaltų, pasirūpinkite šilta žiemine apranga ir avalyne. Nupirkite ilgaaulius batus ir būsite tikri, kad vaiko kojos žvarbiomis žiemos dienomis liks šiltos. Patys geriausi vaikiški ilgaauliai žiemai yra su kokybišku pašiltinimu. Galima rinktis iš kelių skirtingų variantų – natūralaus ir sintetinio pašiltinimo. Natūralus pašiltinimas paprastai būna iš įvairios vilnos. Tai gali būti merino ar avies vilna. Jei vaikas yra alergiškas, rekomenduojame rintis batus su merino vilnos pašiltinimu, nes ši natūrali medžiaga puikiai tinka alergiškiems žmonės. Pašiltinimas iš tekstilės taip pat yra puikus pasirinkimas, kuris patikimai saugo nuo žiemos šalčių. Beje, žiemą pravartu pasirinkti vaikiškus batus su pakankamai ilgais aulais, nes prie blauzdų prigludę ilgi aulai neleidžia sniegui patekti į batų vidų. O juk snieguotomis dienomis vaikai mėgsta pabraidyti po pusnis.

Izoliuoti ilgaauliai berniukams – pirmasis pasirinkimas šaltomis žiemos dienomis

Ką reiškia izoliuoti ilgaauliai? Tokie batai pasižymi itin didele apsauga nuo šalčio ir drėgmės. Jie gaminami iš specialių kokybiškų medžiagų, kurios nepraleidžia šalčio ir drėgmės iš išorės, tačiau batų viduje atsirandančiai drėgmei nuo prakaito padeda išgaruoti į išorę. Jaunatviški izoliuoti ilgaauliai reikalingi kiekvienam berniukui ir jaunuoliui. Itin šaltomis žiemos dienomis jie tampa pirmuoju vyrukų pasirinkimu į mokyklą ar kiemą. Beje, šalčio ir drėgmės nepraleidžiantys batai puikiai tinka lauko pramogoms žiemą. Su jais kojos išlieka sausos ir nesušalusios, net jei spaudžia nemažas šaltukas. Kai orai pradeda šiltėti, izoliuoti batai taip pat tampa tikru išsigelbėjimu. Toli gražu ne visi batai gali apsaugoti pėdas nuo tirpstančio sniego ir lietingų orų. Tuo tarpu vandeniui atsparūs šilti žieminiai ilgaauliai padeda kojoms išlikti sausoms net ir per atodrėkį ar stiprų lietų.

Ilgaauliai berniukams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie ilgaauliai berniukui geriausi?

Geriausių ilgaaulių batų pasirinkimas priklauso nuo to, koks jūsų sūnaus stilius. Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį į ilgaaulių kokybę, patvarumą, atsparumą vandeniui bei šalčiui.

Kokie berniukiški izoliuoti batai geriausiai tiks žiemai?

Jei norite, kad jūsų vaiko kojos išliktų ne tik sausos, bet ir nesušaltų, rinkitės izoliuotus batus su kokybišku pašiltinimu. Be to, galite atsižvelgti į batų aulų ilgį. Ilgi ir prigludę aulai geriau apsaugo kojas nuo šalčio ir sniego prikritimo į batus.