Produktai: 198
Rodyti versijos identifikatorių

Pašiltinti guminiai batai berniukams – patogi avalynė net ir nepalankiausiomis sąlygomis

Guminiai batai berniukams yra būtina avalynė – juos avint lauke bet kokiu oru kojos nesušals ir nesušlaps. Pašiltinti guminiai batai berniukams išlaiko vaiko kojas sausas ir šiltas drėgnomis žiemos dienomis. Svarbu nepamiršti, kad guminiai batai nuo lietaus nėra alternatyva patogiems ir funkcionaliems odiniams žieminiams batams. Tai yra papildoma avalynė, atliekanti atskirą funkciją žiemos mėnesiais. Berniukams skirtų pašiltintų guminių batų pamušalas pagamintas iš natūralių medžiagų, kurios padeda sukurti šiltą ir orui pralaidų vidinį bato klimatą. Medvilninis pamušalas reguliuoja temperatūrą, yra pralaidus orui ir sugeria prakaitą, todėl kojos išlieka šiltos ir sausos. Vilnonis pamušalas puikiai tinka žiemai, nes minkšta vilna suteikia pėdoms papildomos šilumos ir pralaidumo orui.

Berniukiški guminiai batai nuo lietaus – užtikrinkite berniukui saugias rudens ir žiemos pramogas

Vaikams lietingos dienos reiškia šokinėjimą per balas dėvint mėgstamus dryžuotus, kosminės tematikos ar blizgančius guminius batus berniukams. Tačiau ne visi guminiai batai yra vienodi. Geriausi guminiai batai vaikams išlaiko mažas pėdutes sausas ir saugias, kad ir kaip stipriai jie šokinėtų. Itin lietingu oru batai su gumele aulo viršuje papildomai apsaugo nuo drėgmes ir vandens patekimo į batų vidų. Be to, tokio dizaino guminiai batai berniukui sulaiko šilumą bato viduje, taip suteikdami papildomos šilumos. Botai su rankenomis taip pat labai mėgstami vaikų: juos patogu apsiauti ir nusiauti. Kai kurie pašiltinti botai berniukams gali būti naudojami tiek rudenį, vaikštant per balas ir slidžius lapus, tiek žiemą, klampojant per pusnis.

Vaikiški guminiai batai berniukui – stilingi ir patvarūs žinomų prekių ženklų modeliai Eavalyne.lt

Vaikiški guminiai batai berniukams kuriami pagal šiuolaikines tendencijas ir madą, yra įvairių spalvų, raštų, papuošti įvairiomis detalėmis. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje rasite botų berniukams ir mergaitėms, dideliems ir mažiems. Guminiai batai puikiai priglunda prie kojų, kartu suteikdami pėdoms atramą ir stabilumą. Guminių batų modeliai siaurais ar plačiais aulais užtikrina, kad vaikas galėtų vaikščioti natūraliai, o jų dėvėjimas netrukdytų jam žaisti ar bėgioti. Ypač svarbu užtikrinti, kad guminiai batai būtų tinkamo dydžio, nes jų neįmanoma reguliuoti. Eavalyne.lt internetinės parduotuvės asortimente guminius batus berniukams rasite įvairiausių dydžių: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34. 

Guminiai batai berniukams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie guminiai batai tiks berniukui?

Vaikiški guminiai batai berniukams turi būti atsparūs lietui, sniegui, purvui ir akmenuotam paviršiui, kuriuo jūsų vaikas bėgios. Ieškokite tokių guminių batų berniukui, kurie būtų pagaminti iš patvarių medžiagų, pavyzdžiui, gumos ir nesuplyštų, nesutrūkinėtų ir nepraleistų drėgmės. Taip pat geriems guminiams batams reikalingas pašiltinimas, kad nesušaltų kojos. Labai svarbu parinkti ir tinkamą dydį: berniuko koja neturi būti apspausta, didysis pėdos pirštas neturėtų remtis į priekį. Tačiau botai berniukui neturėtų būti per dideli.

Kur įsigyti berniukams skirtus botus?

Berniukams skirtų vaikiškų guminių batų ieškokite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje. Iš plataus asortimento, įvairių raštų ir botų modelių galėsite išrinkti labiausiai patinkančius už geriausią kainos ir kokybės santykį. Jei nesate tikri dėl guminių batų berniukui dydžio, pasinaudoję patogia dydžių lentele lengvai surasite tinkamiausią berniukiškų guminių batų dydį.