30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Dydis
Užsegimo tipas
Produktai: 548

Skate batai – tobula apsauga nuo smūgių bei sukibimas

Skate batai, kartais lietuviškai vadinami riedlentininkų batais, yra tam tikrais techniniais aspektais išsiskirianti avalynė, puikiai sujungianti sportbačių ir laisvalaikio batų charakteristikas. Paklausite, kuo gi skate batai vyrams skiriasi nuo paprastų sportbačių? Svarbiausias skirtumas – tai riedlentininkų batų padas. Speciali pado konstrukcija absorbuoja pėdai tenkančius smūgius, taip suteikdama apsaugą bei komfortą. Išorinė pado dalis (angl. outsole) yra reikšmingiausia, nes užtikrina reikiamą sukibimą su riedlentės paviršiumi, suteikia stabilumo, tai pat turi būti pakankamai lanksti ir atspari dilimui. Smūgių amortizaciją irgi užtikrina išorinis sluoksnis, bet į pado vidurį (angl. midsole) integruotas papildomas sluoksnis labiausiai slopina smūgio efektą. Taip pat yra du skirtingi padų konstrukcijos tipai – vulkanizuoti ir cupsole padai. Vulkanizuotais vadinami tik dėl gumos paruošimo proceso – vulkanizacijos, tačiau esminis bruožas yra ypatingas pado lankstumas ir geresnis riedlentė pojūtis, nes šie padai yra tiesiog prilydomi prie skate bato korpuso. O cupsole padai papildomai prisiuvami ir yra storesni, todėl yra sunkesni ir mažiau lankstūs, bet geriau apsaugo nuo smūgių. Be to, turime pastebėti, jog vulkanizuotų vyriškų riedlentininkų batų trūkumas yra greitesnis dilimas ir kiek silpnesnė amortizacija. Taigi verta apsvarstyti visus pliusus ir minusus ir tik tada išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkančius skate batus.

Batai riedlentininkams – pėdų apsauga atliekant akrobatinius triukus

Riedlentinikų batai (skate batai) vyrams pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios lemia pėdos apsaugą bei komfortą važinėjant riedlentei bei atliekant įvairius akrobatinius triukus. Ankstesnėje pastraipoje jau aptarėme vieną iš svarbiausių elementų – skate batų padą. Tačiau padas – ne vienintelis faktorius, suteikiantis reikiamą funkcionalumą. Kitas aktualus riedlentininkų batų bruožas – batų siūlės. Galbūt esate girdėję posakį „plyšta per siūles“? Riedlentininkai puikiai tai žino, nes siūlių plyšimas yra viena iš dažniausių skate batų susidėvėjimo problemų, todėl avalynė yra sutvirtinama papildomomis eilėmis siūlių. Atkreipkite dėmesį, kad greičiausiai nusidėvi pirštų ir kulnų zonos, ypač dėl ant riedlentės esančios sukibimo juostos (angl. griptape) poveikio. Siūlome alternatyvą – skate batus, kurie priekyje neturi siūlių (angl. seamless toecap). Jūsų avalynė bus ilgaamžiškesnė ir leis lengviau manevruoti riedlente, mažiau varžys pirštų judesius. Žinoma, svarbūs ir vidiniai paminkštinimai kulno bei čiurnų srityje. Jūsų skate batai gali būti kiek žemesnio ar aukštesnio aulo, tačiau kviečiame atkreipti dėmesį, ar jie turi papildomą apsaugą nuo smūgių ir streso pėdai bei čiurnai.

 Dviratininkų skate batai – vaikščioti kasdien ir treniruotis

Jeigu neplanuojate maratono – skate tipo batai puikiai tinka važiuoti dviračiu ar pasivaikščioti laisvalaikiu. Guminis riedlentininkų batų padas gerai sukimba su pedalais, tačiau jis turėtų būti pakankamai lankstus, todėl praktiškiausias pasirinkimas yra vyriški skate batai su vulkaizuotais padais. Iš tiesų, šio tipo avalynė yra tinkami paspirtukinikų batai – vėlgi dėl tinkamo sukibimo su paspirtuko pagrindu. Galiausiai, vyriški skate batai – populiarus laisvalaikio stiliaus akcentas. Apsilankę internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt apžiūrėkite platų mūsų siūlomą asortimentą. Tai avalynė, kuri kaip niekas kitas tinka madingam miesto mados įvaizdžiui. Įvairiausios spalvos, dizaino ypatumai, batviršio medžiagos pasirinkimas – tikrai atrasite tokioje gausybėje Jūsų asmeninį skonį atspindintį bei energija alsuojantį variantą. Juk skate batai – ne tik riedlentininkams! Tai avalynė visiems veržliems, jaunatviškiems ir stilingiems vyrams.

Vyriški skate batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kur įsigyti skate batus?

Skate batus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt. Apžiūrėkite mūsų siūlomą įvairovę ir išsirinkite Jūsų poreikius ir stilių geriausiai atitinkantį variantą.

Kokius skate batus įsigyti?

Nėra vienintelio teisingo atsakymo į klausimą, kokius skate batus vyrams įsigyti, nes yra nemažai sąlygų ir faktorių, į kuriuos verta atsižvelgti. Todėl kviečiame perskaityti mūsų trumpą gidą, kuriame apžvelgiame esminius riedlentinnikų batų aspektus.