30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją

Moteriški laisvalaikio bateliai – stilingi ir patogūs žinomų prekių ženklų modeliai Eavalyne.lt

Madingus moteriškus laisvalaikio batelius, baltus minimalistinio dizaino moteriškus sportinius batelius ar baltus kedus su platforma bei rudeniui skirtus stilingus štibletus rasite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje. Čia rasite kokybiškų ir žinomų prekių ženklų laisvalaikio batelius, o laisvalaikio batelių išpardavimo metu juos įsigysite itin mažomis ir patraukliomis kainomis. Eavalyne.lt laisvalaikio batelių moterims asortimente kiekviena moteris ras sau tinkamus ir jos stilių atitinkančius moteriškus laisvalaikio batelius

Sportiniai bateliai moterims – sportuokite atrodydamos madingai

Ne tik kasdienėje veikloje, bet ir sportuojant norisi atrodyti stilingai ir jaustis patogiai. Pasirinkusios „Nike“ moteriškus laisvalaikio batelius atrasite kitą sporto kokybę ir malonumą: išskirtinis patogumas, inovatyvus dizainas, kokybiškos medžiagos ir naujausias stilius padės siekti užsibrėžtų sporto tikslų. „Adidas“ laisvalaikio bateliai moterims taip pat turėtų atkreipti jūsų dėmesį: naujausi jų sportiniai bateliai laikomi vienais patogiausių rinkoje, o išskirtinis dizainas suteikia pasitikėjimo savimi ir ištvermės. Niekas taip nepadeda siekti užsibrėžtų tikslų ir noriai sportuoti kaip nauji sportiniai rūbai ir nauji moteriški  sportiniai laisvalaikio bateliai.

Rinkitės moterišką laisvalaikio avalynę pagal savo mėgstamą stilių iš Eavalyne.lt

Į laisvalaikio batų moterims kategoriją patenka daugybė įvairaus stiliaus moteriškų laisvalaikio batelių modelių. Kadangi pasirinkimas toks platus, kiekviena lengvai atras sau patinkantį stilių ir dizainą. Minimalistiniai sportbačiai, sportinės basutės, spalvotos sportinės šlepetės ir žymiausių prekių ženklų laisvalaikio avalynė moterims atras savo vietą kiekvienos moters spintoje. Eavalyne.lt pasirenka tik kokybiškus, madingus ir patogius laisvalaikio batelius kuriančius prekių ženklus, tokius kaip „Adidas“, „Nike“, „New Balance“, „Converse“, „Onitsuka Tiger“ ir kitus. 

Madinga moteriška avalynė – dažnai užduodami klausimai

Laisvalaikio avalynė – kokia ji?

Laisvalaikio stiliaus batai skirti dėvėti laisvalaikiu, t. y. jie nėra skirti įtemptai veiklai, pavyzdžiui, bėgiojimui, intensyvioms treniruotėms sporto klube ir pan. Laisvalaikio stiliaus batai nėra specialiai sukurti sportui ar aktyviai specifinei veiklai, priešingai nei, tarkime, krepšinio ar bėgimo bateliai. Dauguma laisvalaikio batų puikiai suderina kasdienio ir dalykinio stiliaus savybes. Prabangiuose renginiuose jų avėti nepatartina, nors atsiranda bandančių, tačiau jie idealiai tinka kasdienėms ir neįpareigojančioms veikloms. Į šią laisvalaikio batų moterims kategoriją patenka visi sportinio stiliaus laisvalaikio bateliai ir sportbačiai moterims, sportinio stiliaus basutės, šlepetės, espadrilės ir kiti laisvo stiliaus moteriški bateliai.

Moteriški laisvalaikio batai – prie kokių drabužių derinti?

Moteriški laisvalaikio batai tinka prie įvairių drabužių, tačiau tai, kas tinka prie sportbačių, gali netikti prie moteriškų šlepečių ar basučių. Derindamos moteriškus laisvalaikio batus prie drabužių, atsižvelkite į progą, sezoną, spalvų derėjimą ir, žinoma, savo asmeninius pageidavimus. Prie kelnių derinių puikiai tiks madingi moteriški laisvalaikio bateliai su daugiau spalvų, stambesniu padu ar aukštesniu aulu. Prie vasariškų suknelių derinkite minimalistinio stiliaus laisvalaikio batelius iš odos ar drobės. Žiemai su šiltais paltais ir kelnėmis puikiai tiks sportinio stiliaus moteriški štibletai storesniu padu.