30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Gamyba
Sportiniai batai
Produktai: 814

Sportinės kojinės – neatsiejama vyrų stiliaus dalis

Nesvarbu, ar jums reikia šaunių kojinių, kurios pabrėžtų jūsų puikius sportbačius, ar tiesiog norite investuoti į orui pralaidžias kojines, su kuriomis treniruotės taptų malonesnės, Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje vyrai gali rasti daugybę kokybiškų variantų. Nuo ilgų vyriškų sportinių kojinių iki sportinių pėdučių – tai jūsų kasdienai būtinas akcentas. Švarios, net jei ir baltos spalvos, orui pralaidžios vyriškos sportinės kojinės leis jums nesijaudinti dėl nemalonaus kvapo, atvirkščiai, jausitės puikiai, žinodami, kad net tokia mažai akimi matoma stiliaus detale jau pasirūpinote. Suplyšusias, sunešiotas kojines, net jei jas labai mėgstate, išmeskite ir pakeiskite naujomis kokybiškomis vyriškomis sportinėmis kojinėmis iš Eavalyne.lt asortimento. Čia rasite įvairias: pilkos, juodos ir baltos spalvos sportines kojines.

Moteriškos kojinės – prie džinsų ir chino kelnių

Nors kojinės, atrodo, tokia nedidelė aprangos dalis, jos gali arba pagerinti dieną, arba ją pabloginti. Per laisvos ilgos sportinės kojinės nuolat smuks, o šiukščios ar įsirėžusios į odą kojinės trins ir spaus. Tai ypač svarbu moterims, kurių pėdos jautrios ir joms reikalinga ypatinga priežiūra. Sportinės kojinės moterims gaminamos taip, kad suteiktų maksimalų patogumą, todėl pasirinkusios specializuotas kojines galite būti tikros dėl jų patogumo. Patogios ir stilingos moteriškos sportinės kojinės tiks ne tik avint sportinę avalynę, bet ir prie kasdienių batų ir drabužių. Trumpos baltos sportinės kojinaitės tiks dėvint džinsus ar chino kelnes ir minimalistinio dizaino baltus sportbačius, o sportinės pėdutės – avint mokasinus. Svarbiausia, sportines kojines derinkite pagal spalvas: avint baltus sportbačius mūvėkite baltas kojines, ne juodas.

Vyriškos sportinės kojinės – skirtos bėgimui ir treniruotėms

Ruošdamiesi aktyviai sportuoti ar leisti laiką sporto klube, nenumokite ranka į kojines. Kokybiškos sportinės kojinės padės jums maloniai pasiekti užsibrėžtus tikslus ir net gali pagerinti rezultatą. Jų speciali medžiaga leis jūsų pėdoms kvėpuoti ir neperkaisti, specialia danga padengtos kojinės panaikins nemalonų kvapą, o silikoniniai užkulniai ir kompresinės dalys neleis susidaryti nuospaudoms ir pajusti pėdų nuovargį. Bėgimui, tenisui, krepšiniui, futbolui geriausiai tiks ilgesnės sportinės kojinės, kadangi pėdutės ar trumpos sportinės kojinės gali slysti bate ir nusmukti. Trumpos kojinės geriausiai tiks sporto salėje, kai mankštinatės aktyviai nejudėdami.

Kojinės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip mūvėti sportines kojines?

Kiekvienas turi savo mėgstamas kojines, tad priklausomai nuo to, ar mėgstate ilgas sportines kojines, vidutinio ilgio siekiančias čiurną kojines, itin trumpas kojines ar pėdutes, priklausys ir jų mūvėjimas. Pėdutės geriausiai atrodys tuo atveju, kai dėvite atviresnę avalynę, kuriai reikia kojinių, bet nenorite, kad jos matytųsi. Tai būtų mokasinai, atviresnio tipo drobiniai sportbačiai ir pan. Ilgas kojines rinkitės prie dalykinės aprangos. Vidutinio ilgio, čiurną siekiančios, ypač juodos sportinės kojinės, yra labai universalios, jos tiks prie įvairių sportbačių, ypač šiltesniu metų laiku. Trumpos kojinės iš batų išlys vos truputį, tačiau jos ir dažniau nuslysta nuo kulno.

Prie ko derinti vyriškas kojines iki čiurnos?

Jei norite, kad kojinės šiek tiek matytųsi, tokio ilgio sportinės kojinės geriausiai atrodys su vidutinio ar žemo aulo sportbačiais. Kartais šios sportinės kojinės praverčia ir dėvint sportinio tipo žygio basutes. Jei dėvite aulinukus ir nenorite, kad iš jų išlystų ilgos sportinės kojinės, rinkitės kojines iki čiurnos.