Produktai: 8 163
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos rankinės – talpios ir patogios kasdienai

Be abejonės, kiekviena moteris turi kelias rankines ir jas derina skirtingose situacijose. Kasdienai labai patogu įsigyti didelę talpią rankinę. Tam puikiai tinka moteriškos rankinės per petį. Šio tipo rankinėje sutalpinsite „visą savo gyvenimą“: kosmetinę, kompiuterį, knygą, žurnalus ir daugelį kitokių tik Jums reikalingų daiktų. Tai puikus variantas ir keliaujant į darbą, jeigu tik Jūsų pareigos griežtai neapibrėžia konkretaus aprangos ir aksesuarų stiliaus. Darbinės rankinės neturėtų būti pernelyg ryškios ar rėžiančios akį. Tinkamiausios – juodos, rudos bei pilkos. Be to, svarbi ir forma – ji turėtų būti paprasta ir neįmantri ir, be abejonės, talpi. Tokiu atveju labai svarbu, kad rankinės dydis atitiktų Jūsų poreikius ir talpintų visus Jums būtiniausius daiktus.

Mažos moteriškos rankinės – raskite tobulą modelį ypatinga proga

Jeigu su savimi nemėgstate turėti daug daiktų ir norite visuomet atrodyti moteriškai bei elegantiškai, rinkitės mažą moterišką rankinę. Visai nereikia manyti, kad tai yra išskirtinai vakarinės aprangos aksesuaras. Šiandien mažų rankinių galima rasti įvairių stilių, formų ir spalvų. Eiti į miestą ar tiesiog į darbą galite pasirinkti ramios spalvos natūralios arba dirbtinės odos keturkampę, apvalią ar trikampę mažą rankinę. Pastaroji, be abejonės, atrodys šiek tiek ekstravagantiškai, tad tiks ir vakarėliui ar kokiai teminiai išvykai.

Dabar labai madingos tapo mažos rankinės ant grandinėlės. Atsižvelgiant į patį rankinės stilių, medžiagą ir formą, ji gali būti nešiojama tiek dieną miesto gatvėje, tiek vakare iškilmingame pokylyje. Tokių modelių labai mėgsta pasiūlyti garsūs mados dizaineriai. Tad firminės moteriškos rankinės su grandinėlėmis ar kitais išskirtiniais priedais gali tapti Jūsų unikaliu įvaizdžio akcentu.

Dažniausiai užduodami klausimai apie moteriškas rankines

Kas turi būti moteriškoje rankinėje?

Moteriškoje rankinėje turi būti tai, kas reikalinga tik Jums. Moteriškos rankinės funkcionalumas priklausys nuo rankinės paskirties, dydžio ir Jūsų įpročių. Be abejonės, kiekviena moteris nori turėti su savimi piniginę, mobilųjį telefoną ir būtiniausius kosmetikos įrankius. Jeigu to pakanka, maža rankinė – Jums tobula. Jeigu mėgstate rankinėje turėti viską, ko gali prireikti visi netikėtai, Jūsų pasirinkimas – didelis talpus krepšys. Eavalyne.lt rasite bet kurį iš šių variantų ir dar daugiau.

Kaip išsirinkti moterišką rankinę kasdienai?

Atsakymas labai paprastas – įvertinkite savo kasdieninės aprangos stilių ir gyvenimo įpročius. Rankinę derinkite prie tos dienos pasirinktų drabužių, batų ar net nuotaikos. Juk tikrai skirtingai atrodysite skubėdamos į darbą ofise ar į draugų susitikimą kaimo sodyboje arba prie jūros. Tegu rankinės pasirinkimą tokiais atvejais padiktuoja Jūsų išlavintas stiliaus pojūtis ir fantazija.

Kaip priderinti stilingą moterišką krepšį ypatingomis progomis?

Pavadinimas moteriškas krepšys jau kalba pats už save. Jis leidžia sutalpinti daugybę moteriškų pirkinių, šiaip reikalingų daiktų ir kartu išlieka unikalus bei elegantiškas. Paprastai didesni moteriški krepšiai būna stačiakampio formos ir yra minimaliai dekoruoti. Tačiau galima paieškoti ir drąsesnio varianto, sakykim, trapecijos ar ovalo formos su kitokios medžiagos intarpais. Kaip juos derinti? Pasistenkite, kad tokie aksesuarai derėtų prie aprangos spalvos. Atrodysite itin skoningai ir elegantiškai.