30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 824

Moteriški žygio batai – tobulumas kelyje

Daug pėsčiomis vaikščiojančios moterys žino, kokią didelę įtaką pėdų komfortui turi avalynė. Nors ėjimas yra puiki fizinė veikla, padedanti palaikyti dailias kūno formas, suaktyvinanti kraujotakos sistemos darbą ir bendrai naudinga sveikatai, tačiau netinkami batai šį malonų sportą gali paversti tikra kančia. Turbūt kiekvienai yra tekę patirti nutrintos pėdų odos skausmą, matyti nutrintus ir pūslėtus padus ar jausti didžiulį kojų nuovargį, dar neįveikus užsibrėžto tikslo. Visų šių nemalonių pojūčių galima išvengti, tereikia pasirinkti kokybiškus žygiams pritaikytus batus. Jei esate žygeivė arba mėgstate kasdien surinkti nemažą kiekį žingsnių, Jūsų avalynės pasirinkimu turėtų būti moteriški žygio batai. Kadangi jie pritaikyti žygiams, su šiais batais lengviau įveiksite ilgus atstumus pėsčiomis ir mažiau varginsite kojas. Žygio batų padai gaminami taip, kad užtikrintų aukšto lygio amortizaciją ir visą reikiamą komfortą pėdoms, todėl jie tobulai tinka ilgiems žygiams ar pasivaikščiojimams.

Moteriški vasariniai žygio batai – patogumas ir atsparumas

Vasara yra puikus metas žygiams, ilgiems pasivaikščiojimams ir maloniam laikui gamtoje. Kad pramogos ir fizinė veikla gryname ore netaptų tikru iššūkiu pėdoms, būtina atkreipti dėmesį į kokybiškos ir komfortiškos avalynės pasirinkimą. Jei norite sumažinti pėdų nuovargį, nuospaudų ir nutrynimų riziką, Jums reikalingi moteriški vasariniai žygio batai. Šie batai yra puikus avalynės pasirinkimas, kai žygiuojate ilgas distancijas. Beje, jie ne tik be galo patogūs. Moteriški žygio batai vasarai pasižymi dideliu atsparumus aplinkos veiksniams. Juose pėdos išliks sausos tiek lyjant, tiek karštą dieną prakaituojant. Klausiate, kaip taip gali būti? Atsakymas slypi kokybiškose medžiagose ir gerai apgalvotuose modeliuose. Žygio batai paprastai gaminami iš aukštos kokybės tekstilės, kuri efektyviai išgarina batų viduje atsirandančią drėgmę nuo prakaito ir nepraleidžia drėgmės iš išorės. Dėl to žygio batai patikimai saugo kojas nuo nemalonios drėgmės bet kokiu oru.

Moteriški žieminiai žygio batai – stabilumas ir sukibimas

Jei vasarą užtenka, kad pėdos būtų apsaugotos nuo prakaito ir aplinkoje esančios drėgmės, tai žiemą žygio batai privalo pasižymėti dar keliomis itin svarbiomis savybėmis – stabilumu ir sukibimu. Stabilumas sumažina galimų traumų riziką, o geras sukibimas – paslydimų ir susižalojimų riziką. Kad būtų užtikrinta patikima atrama ne tik pėdoms, bet ir čiurnai, moteriški žieminiai žygio batai dažnai būna su aukštesniais aulais. Jie prilaiko vieną jautriausių kojos dalių – čiurną, kurią gana lengva susižaloti paslydus ar pakrypus kojai. Gerą sukibimą užtikrina kokybiški padai. Jie paprastai gaminami iš aukštos kokybės sintetinės medžiagos, apsaugančios pėdas nuo drėgmės ir šalčio, o kartu sumažinančios paslydimų riziką. Tiesa, padai patys savaime sumažinti paslydimo tikimybės negali. Šios rizikos valdymas priklauso nuo padų protektorių. Žiemos žygiams rekomenduojame pasirinkti batus su specialiais protektoriais. Tiesa, batai su protektoriais praverčia ir vasarą.

Sportinio stiliaus žygio batai moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius moteriškus žygio batus rinktis?

Jūsų pasirinkimu turėtų tapti kokybiški ir komfortiški žygio batai. Jei į žygius ar ilgus pasivaikščiojimus gamtoje einate ištisus metus, reikėtų pasirūpinti tiek žieminiais, tiek vasariniais žygio batais.

Moteriški vasariniai žygio batai – kur pirkti?

Moteriškus vasarinius žygio batus galite įsigyti internetu. Tai patogus ir greitas būdas apsipirkti. Platų kokybiškų žygio batų asortimentą rasite Eavalyne.lt.