30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 88
Rodyti versijos identifikatorių

Tenisas – moterų mėgstama ir vis labiau populiarėjanti sporto šaka. Turbūt sutiksite, kad visais laikais tenisas diktavo madas – teniso bateliai, sijonėliai, marškinėliai yra visuomet stilingi. Norint stilingai atrodyti žaidžiant tenisą reikia stilingos aprangos ir teniso sportinių batelių. Kadangi toks derinys jau iš savęs yra stilingas, suklysti sudėtinga. Tam, kad teniso batai ilgai tarnautų ir būtų patogūs, jie turi būti kokybiški ir skirti būtent žaisti tenisą.

Tenisas – dinamiškas ir aktyvus sportas, tad kokybiški ir patogūs moteriški teniso bateliai čia vaidina itin svarbų vaidmenį. Norint išsirinkti puikiai sau tinkančius teniso batelius, atkreipkite dėmesį į prekinį ženklą – žinomų sporto prekinių ženklų teniso bateliai tikrai bus patogūs ir tinkami žaidimui.

Moteriški teniso bateliai ir dangos tipas

Tenisas žaidžiamas ant kietos, grunto ir žolės dangų. Visos šios dangos yra skirtingos, todėl ir moteriški sportiniai bateliai turėtų būti pasirenkami tai įvertinant. Žaidimui ant kietos dangos reikėtų rinktis batus su minkštesniu vidpadžiu, apsaugančiu sąnarius bei su gilesniu protektoriumi, kad užtikrintų gerą sukibimą su danga. Grunto dangai tinkamiausi moteriški teniso bateliai su eglutės formos raštu ant pado bei su apsaugomis bato šonuose, kad apsaugoti čiurną. Žolės dangai skirti teniso bateliai yra su pade esančiomis mažomis ir skirtingomis gumomis, užtikrinančiomis gerą sukibimą su slidžia danga.

Teniso bateliai – aukščiausio lygio stabilumas

Tenisas žaidžiamas ant skirtingų dangų, kurios reikalauja skirtingų teniso batelių. Kadangi siekiant kamuoliuko ir jį atmušant atliekami staigūs judesiai, reikalingas itin didelis stabilumas. Kokybiški ir patogūs teniso moteriški bateliai apsaugos nuo traumų ir nesėkmių, jei bus pasirinkti atsižvelgiant į dangą bei žaidimo ypatumus. Ypač tai aktualu su amžiumi, kuomet atsparumas traumoms natūraliai tampa vis mažesnis.

Teniso bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius teniso batelius rinktis?

Teniso sportiniai bateliai yra svarbus šio sporto atributas. Renkantis juos, reikėtų įvertinti savo profesionalumo lygį, treniruočių dažnumą, sunkumą ir krūvį bei individualius poreikius (pavyzdžiui, turėtas traumas ar anksčiau turėtus batelius). Puikiai tinkantys moteriški teniso bateliai apsaugo nuo traumų ir pagerina treniruotės kokybę, tad jiems taupyti nepatariama.

Kuris teniso batelių padas bus patogiausias?

Žaidžiant tenisą patogiausi yra tie bateliai, kurie pritaikyti konkrečiai dangai. Jei esate pradedančioji ir neprisirišate prie konkrečios dangos, rinkitės teniso batelius, skirtus visoms dangoms. Tokie teniso bateliai užtikrina gerą sukibimą su visomis dangomis, yra universalūs ir patogūs, gerina žaidimo kokybę ir mažina riziką patirti traumą. Investuodamos į gerą teniso avalynę, ne tik išvengsite nepageidaujamų traumų, bet ir patirsite visai kitą šio sporto malonumą. Todėl tikrai neverta rinktis pigiausių teniso batelių. Visuomet geriausiai ieškoti kainos ir kokybės santykio. Juolab, kad pasirinkimas išties platus. Svarbiausia aiškiai žinoti savo poreikius ir pasirinkimas iš karto taps aiškesnis ir konkretesnis. Šiuo atveju mūsų tikslas – Jums padėti.

Kokius teniso batelius pirkti, kad jie būtų pakankamai amortizuojantys?

Gera amortizacija žaidžiant tenisą išties svarbi – ji pagerina atsispyrimą nuo žemės, judrumą ir mažiau apkrauna kojų sąnarius bei raumenis. Gerą amortizaciją užtikrins moteriški teniso bateliai, kurių padas kiek storesnis, turintis daugiau protektoriaus ir yra platesnis. Jei batai mažai amortizuoja, galite įsigyti amortizuojančių vidpadžių, kurie pagerins žaidimo kokybę ir batai taps patogūs. Atraskite kokybiškus teniso batelius el. parduotuvėje eavalyne.lt. Jų pasirinkimo gausa Jus visuomet maloniai nustebins. Ir svarbiausia nepamirškite, kad Jūsų sveikata sportuojant labai priklauso ir nuo to, kokią avalynę dėvėsite.