30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 74
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriški bateliai uždaroms patalpoms – patogūs sportiniai bateliai bet kokiam paviršiui

Ar mėgstate po ilgos ir įtemptos dienos leisti laiką sportuodami uždarose patalpose su draugais? O gal esate profesionali badmintono, teniso, rankinio ar tinklinio žaidėja? Tuomet ir vienu, ir kitu atveju žinote, kaip svarbu turėti tinkamą avalynę sportui uždarose patalpose. Moteriški uždarų patalpų bateliai sukurti būtent salės sporto žaidimams ir turi puikų sukibimą su medžio, parketo ir panašiomis dangomis. Jokie kiti sportiniai bateliai nepadės taip pagerinti jūsų žaidimo, kaip moteriški uždarų patalpų bateliai. Įsigykite geriausius uždarų patalpų batus ir pagerinkite savo žaidimą.

37, 38, 39, 40 dydžio moteriški uždarų patalpų bateliai – platus stilingų modelių pasirinkimas Eavalyne.lt

Nesvarbu, ar tai būtų uždaras aikštynas, ar sporto salė, nukreipkite savo energiją ten, kur ji svarbi, apsiavę geriausiais uždarų patalpų sportiniais bateliais. Pagerinkite savo sportinį stilių su naujais įsimintinų spalvų uždarų patalpų sportbačiais, kuriuos galite rasti Eavalyne.lt. Visus modelius galėsite įsigyti bet kurio dydžio: uždaroms patalpoms skirtus 38 dydžio, 39 dydžio uždarų patalpų batelius ir 40 dydžio uždarų patalpų futbolo batelius rasite vos kelių mygtukų paspaudimu. Atraskite modelius su raišteliais arba uždarų patalpų sportinius batelius užsegamus velcro juostelėmis – jūsų patogiausias moteriškas uždarų patalpų batelių modelis laukia jūsų Eavalyne.lt.

Atraskite jums patinkančius uždarų patalpų batelius iš tokių firminių gamintojų kaip Nike, Adidas ar Puma

Specialiai sukurti sportui ir treniruotėms uždarose patalpose Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje esantys uždarų patalpų sportiniai bateliai padės jums pasiekti geriausių rezultatų. Nesvarbu, ar tai būtų tinklinis, salės futbolas, ar rankinis, uždarų patalpų batelių pora padės pakelti jūsų žaidimą į kitą lygį. Eavalyne.lt uždarų patalpų sporto batelių asortimentas pasižymi novatoriškomis funkcionalumo savybėmis ir užtikrina didžiausią komfortą bei stabilumą. Atraskite mūsų uždarų patalpų sportinę avalynę iš Nike, Adidas ir Puma prekių ženklų ir sustiprinkite savo žaidimą.

Moteriški uždarų patalpų bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip atrodo uždarų patalpų sportiniai bateliai?

Ieškokite plokščio guminio pado su daugiakrypčiu arba apskritimo formos raštu, kuris apsaugo nuo slydimo ir padidina sukibimą norint greitai judėti salėje. Uždarų patalpų batelių išorė yra struktūriška ir tvirta, o čiurnos profilis – žemas. Medžiaga natūraliai apglėbia pėdą tarsi antroji oda ir kartu sugeria kietos dangos smūgius. Taip pat daugelio uždarų patalpų batelių yra sutvirtinta pirštų dalis.

Ką daryti, kad uždarų patalpų sportiniai bateliai neslystų?

Jei sportuojant uždarose patalpose, tinklinio ar krepšinio varžybose reikia ne kartą greitai keisti kryptį, labai svarbu, kad sportiniai batai uždaroms patalpoms gerai sukibtų su paviršiumi. Negalite puikiai žaisti nė vienos iš šių sporto šakų, jei slystate lyg ant ledo. Bet kuris profesionalus sportinių batų gamintojas pasirūpins, kad batai turėtų gerą sukibimo lygį. Tačiau problema ta, kad laikui bėgant arba netinkamai prižiūrint moteriškus uždarų patalpų batus, jie gali prarasti sukibimą su paviršiumi. Gali būti, kad jūsų batai susidėvėjo ir prarado sukibimą su paviršiumi arba priežastis gali būti paprastesnė – juos tiesiog reikia gerai išvalyti. Uždarose patalpose su įprastomis sporto salės grindimis kaupiasi dulkės ir nešvarumai, kurie smarkiai sumažina batų sukibimą su danga. Jums sportuojant nešvarumai ima kauptis ant jūsų batų. Daugeliu atvejų išvalę batus skirtumą pastebėsite iškart.