30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis

Krepšinio bateliai – spalvingi, aukščiausios kokybės prekių ženklų modeliai sporto entuziastams

Dabartiniai moteriški krepšinio bateliai kuriami atsižvelgiant į funkcionalumą, patogumą ir madą. Žaidžiant krepšinį tenka bėgioti, šokinėti ir greitai keisti kryptį, todėl reikia geros kokybės krepšinio batų. Galiausiai rinkdamosi moteriškus krepšinio batelius sportininkės turi suprasti savo žaidimo stilių ir galimybes. Žinodamos savo stipriąsias puses žaidime, galėsite greitai išsirinkti pageidaujamų savybių krepšinio batelius. Pirkdamos krepšinio batus atkreipkite dėmesį ir į jų bendrą išvaizdą. Peržiūrėkite įvairių tipų moteriškų krepšinio batelių dizainą ir spalvas. Juk norite investuoti į išskirtinę krepšinio batų porą, kuri papildytų jūsų stilių. Skirkite laiko peržiūrėdamos visus internetinės sportbačių parduotuvės modelius, atraskite spalvotus krepšinio batus, taip pat baltus arba neoninių spalvų moteriškus krepšinio batelius ir kurkite savo unikalų žaidimo stilių.

Moteriški krepšinio bateliai – saugumas per sudėtingiausias rungtynes

Krepšinis – tai žaidimas, kurio pagrindą sudaro greitis, šuoliai, vikrumas ir efektingi judesiai, kurie įmanomi tik avint puikius krepšinio batelius. Renkantis moterišką krepšinio avalynę geriausia rinktis aukšto profilio batus – jei planuojate žaisti centro ar puolėjo pozicijoje ir jums reikia didesnės čiurnos atramos. Žemo profilio bateliai idealiai tinka žaidžiant gynėjo pozicijoje, o vidutinio profilio bateliai yra geras pasirinkimas, jei norite žaisti įvairiose pozicijose ir ieškote didžiausio universalumo. Nesvarbu, kokio modelio moteriškus batelius krepšiniui pasirinksite, pasirūpinkite, kad jūsų kojų pirštams būtų pakankamai vietos, priekinė pėdos dalis būtų prigludusi, o kulnas liktų savo vietoje. Batelius avint ištisas dvi savaites, ir didinant jų naudojimo laiką ir aktyvumą, užtikrinsite, kad išvengsite traumų. Galiausiai moteriški krepšinio bateliai turėtų padėti jums jaustis patogiausiai ir efektyviai kovoti su varžovais aikštelėje.

Krepšinio bateliai moterims – raskite mėgstamiausią porą plačiame Eavalyne.lt asortimente

Atraskite ryškiausias ir naujausias kolekcijas moteriškų krepšinio batelių kategorijoje. Eavalyne.lt internetinės parduotuvės asortimente – pripažintų sportinės avalynės gamintojų aukštųjų technologijų ir dizaino krepšinio batelių modeliai. Spalvoti krepšinio bateliai moterims suteiks drąsos žaidžiant ir išskirtinio pasitikėjimo savo jėgomis, klasikinių spalvų krepšinio bateliai moterims – solidaus įkvėpimo skinant pergales ir metant tritaškius. Sukurkite savo išskirtinį stilių, pasirinkdamos labiausiai jums tinkamus krepšinio batelius.

Moteriški krepšinio bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti krepšinio batelių?

Kokybiškus ir funkcionalius krepšinio batelius moterims įsigykite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje. Čia atrasite originalius garsiausių sporto prekių ženklų krepšinio batų modelius puikiomis kainomis. Funkcionaliausi ir stilingiausi krepšinio batų modeliai, skirti skirtingų žaidėjų stipriosioms savybėms atskleisti laukia jūsų Eavalyne.lt.

Kokius krepšinio batelius rinktis moterims?

Norėdamos pakylėti savo krepšinio žaidimą į aukštesnį lygį, turite investuoti į tobulą moteriškų krepšinio batelių porą. Rinkitės tokius krepšinio batelius, kurie padidintų jūsų vikrumą ir greitį, turėtų puikų sukibimą su paviršiumi ir jūsų žaidimo stiliui tinkamą – aukštą, vidutinį arba žemą – profilį. Svarbiausia – išsirinkite tinkamą krepšinio batų dydį, taip išvengsite pirštų deformacijos ir nuospaudų.