30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 350
Rodyti versijos identifikatorių

Bėgimas – vienas dažnesnių fizinių užsiėmimų, itin mėgstamas moterų. Parkuose, stadionuose ar tiesiog gatvėse dažnai galima pamatyti bėgiojančias moteris. Svarbiausias bėgimo aprangos elementas yra moteriški bėgimo bateliai, kurie daro tiesioginę įtaką bėgimo treniruotės kokybei, fizinei savijautai ir emociniam pasitenkinimui. Jei moteriški bėgimo batai bus patogūs, lengvi, neslystantys, tuomet treniruotė bus lengvesnė, smagesnė, ilgesnė bei sklandesnė.

Moteriška bėgimo avalynė skirta būtent bėgimo treniruotėms, kurių metu didelė apkrova tenka kojoms ir pėdoms. Būtent patogūs moteriški sportiniai bėgimo bateliai ir sukuria gerą treniruotės patirtį. Tinkamai pasirinkti moteriški bėgimo bateliai gali padėti nubėgti papildomą kilometrą. Todėl rinkdamosi bėgimo batelius prioritetą teikite patogumui ir komfortui.

Moteriški bėgimo bateliai – rinkitės gerą amortizaciją, kad sugertų smūgius ir kojų drebėjimą

Moteriški bėgimo batai yra su riesta apvalinta „nosimi“ ir platesne priekine bato dalimi – taip sukuriama amortizacija ir stabilumas bėgant. Dėl šių ypatybių moteriški bėgimo bateliai yra tinkami bėgioti tiek lauke, tiek salėje – kojos tvirtai remsis į žemę, taip išvengsite traumų ir nepatogumo drebant kojoms.

Moteriški batai bėgioti mieste, miške ir kalnuose – raskite tobulą porą

Įvairiose ir skirtingose vietose bėgiojančioms moterims puikus sprendimas yra turėti vienus sportinius bėgimo batelius, tinkančius įvairioms dangoms. Bėgiojančioms asfaltu, miško takeliais ar kalnuose, geriausia rinktis batus, kurie pasižymėtų geromis smūgį amortizuojančiomis savybėmis.

Moteriški bėgimo bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie moteriški bėgimo bateliai yra tinkami?

Net jei ir nesate profesionali bėgikė ar nebėgate maratonų, labai svarbu pasirūpinti kokybiškais, patogiais ir saugiais sportiniais bėgimo bateliais. Bėgimui neskirti batai gali žaloti kojas, sukelti sąnarių problemų, raumenų skausmus, tad tikrai verta įsigyti kokybiškus ir patogius bėgimo batelius. Patogūs moteriški bėgimo bateliai turėtų gerai priglusti, o kulnas neturėtų smukčioti.

Moteriški bėgimo bateliai – į ką atkreipti dėmesį?

Batų parduotuvėse yra tikrai didelis pasirinkimas moteriškų sportinių batelių, tačiau ne visi jie tinkami bėgioti. Moteriški sportiniai bėgimo bateliai pasižymi storesniu, stabilesniu padu, todėl yra patogūs ir tinkami bėgimo treniruotėms. Be to, reikėtų rinktis puse ar vienu dydžiu didesnius batelius, jei bėgate ilgesnes distancijas – tuo metu pėdos pabrinksta ir praplatėja.

Kokius žieminius bėgimo batelius rinktis?

Sportiniai bateliai žiemą turėtų būti sunkesni, storesniais šonais ir padais, kad apsaugotų pėdas nuo šalčio. Bėgant pėdos prakaituoja, jos šąla, todėl geriau rinktis šiltesnius bėgimo batelius. Be to, norint išvengti paslydimų ir kritimų esant slidžiai dangai (sniegas, ledas), geriau rinktis batelius grublėtu padu ir turinčius gilesnį protektorių – taip bus geresnis sukibimas.

Nuo kokių bėgimo batelių pradėti?

Jei esate tik pradedančioji bėgikė, geriau pradėti nuo paprastų bėgimo batelių. Rinkoje yra daugybė kokybiškų moteriškų bėgimo batų už gerą kainą. Rinkdamosi atkreipkite dėmesį į patogumą ir į tai, kur bėgiosite: jei lauke, daugiau dėmesio skirkite protektoriaus gyliui, jei viduje, tuomet rinkitės lengvus, lygaus pado sportinius bėgimo batelius.