30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Užsegimo tipas
Bato plotis
Produktai: 1 157

Moteriški bėgimo batai – patogumas ir komfortas užsiimant fizine veikla

Kai tik ateina pavasaris, daugelis moterų pradeda daugiau dėmesio skirti savo figūros linkių tobulinimui, todėl parkuose, pėsčiųjų takuose, miškuose padaugėja bėgiojimu užsiimančių moterų. Tik ar visos moterys atkreipia dėmesį į tinkamos aprangos ir avalynės pasirinkimą bėgimui? Net jei esate bėgimo mėgėja, Jums reikalingi patogūs ir kokybiški moteriški bėgimo batai ir šiam sportui tinkanti apranga. Aprangą pasirinkti gana paprasta. Svarbiausia, kad su ja jaustumėtės komfortiškai, nevaržomai ir nesušaltumėte ar neperkaistumėte. Tuo tarpu avalynės pasirinkimui reikia skirti daugiau laiko ir dėmesio. Moteriški batai bėgimui privalo užtikrinti pėdų komfortą ir saugumą, todėl nusprendusios bėgioti moterys turėtų pasirūpinti būtent šiai fizinei veiklai skirta avalyne. Moteriški sportiniai batai bėgimui puikiai tinka ir kitoms fizinėms veiklos, tokioms kaip sportas sporto salėje, zumba, aerobika ir panašios treniruotės. Taigi, jei norite pradėti sportuoti ir patobulinti kūno formas, pirmiausia pasirūpinkite komfortiška avalyne.

Bėgimo batai moterims – pasirinkite gerą amortizaciją, kad sugertų smūgius ir drebėjimą

Jei manote, kad būnant bėgimo sporto mėgėju ir neužsiimant profesionaliai šia sporto šaka, Jums nereikia specialių sportinių batų bėgimui, klystate. Nors fizinė veikla reikalinga ir naudinga kiekvienam žmogui, tačiau netinkama avalynė, apranga ar per didelis krūvis kiekvieną sportą gali paversti žalingu. Dėl to būtina pasirūpinti tinkamais sporto aksesuarais ir nepervertinti savo galimybių. Nesvarbu, bėgate vieną kilometrą ar kelias dešimtis kilometrų, bet kuriuo atveju yra reikalinga kokybiška moteriška avalynė bėgimui, pasižyminti gera amortizacija. Kadangi bėgant didžiausias krūvis tenka kojoms ir jų sąnariams, būtina pasirūpinti jų saugumu. Gera bėgimo batų amortizacija užtikrina saugumą ir sumažina sąnarių apkrovą bėgant, štai kodėl verta turėti specialiai šiam sportui skirtus batus net ir tada, kai esate tik entuziastė, kartkartėmis išbėganti pravėdinti galvą.

Moteriški batai bėgimui mieste, miške ir kalnuose – raskite tobulą porą

Ieškodami naujos tobulos bėgimo batų poros elektroninėje parduotuvėje Eavalynė, apgalvokite, kokias vietoves dažniausiai renkatės bėgimui. Jei bėgiojate pėsčiųjų takais mieste, turėtumėte atkreipti dėmesį į gerą sportinių batų padų amortizaciją. Kadangi bėgant kietu paviršiumi padidėja smūgiai ir sąnarių apkrova, reikia surasti batus pakankamai minkštais padais. Miškuose ir kalnuose bėgiojančioms moterims, puikiai tinka moteriški bėgimo batai su neslystančiais padais. Kai sportuojama vietovėse, kuriose yra bekelė, bėgimo batai privalo būti su protektoriais, galinčiais sukibti su minkštais paviršiais ir apsaugoti nuo paslydimo rizikos. Dar vienas be galo svarbus dalykas besirenkant naujus bėgimo batus yra dydis. Sportui skirti batai negali būti per maži, o juolab per dideli. Per maži batai, akivaizdu, spaus, trins ir apsunkins kraujotaką. Tuo tarpu per dideliuose sportiniuose batuose pėdos slidinės, dėl ko gali atsirasti nutrynimai ir pūslės ant pėdų.

Bėgimo batai moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie moteriški bėgimo batai bus tinkami?

Kad ir kokius moteriškus bėgimo batus įsigysite, jie bus geresnis pasirinkimas bėgimui, nei šiam sportui nepritaikyta avalynė. Tiesa, verta atsižvelgti į kokybiškas medžiagas, dydį, amortizaciją ir stilių.

Moteriški bėgimo batai – į ką atkreipti dėmesį?

Renkantis naujus moteriškus bėgimo batus, svarbiausia atkreipti dėmesį į tinkamą dydį. Taip pat būtina pasirinkti batus, tinkančius bėgioti tokiais takais, kokiais įprastai bėgate.