Produktai: 986
Rodyti versijos identifikatorių

Lordsai – tobulas pasirinkimas kiekvienam stiliui

Jeigu nežinote, kas yra lordsai, tuomet tikrai nesidomite mados tendencijomis. Šie batai mados pasaulyje jau daug metų neužleidžia savo vietos. Tai ne tik elegantiški, bet ir ypač patogūs batai, kurie idealiai tinka prie bet kokio stiliaus. Lordsai dažniausiai būna elegantiški, tačiau gamintojai siūlo ir labiau kasdieninio, sportinio stiliaus batus. Todėl kiekviena moteris, mėgstanti madingą avalynę, gali pasirinkti šiuos batus.

Moteriški lords batai – patogus pasirinkimas darbui ir pasivaikščiojimui mieste

Lordsai idealiai tinka ne tik laisvalaikiui, bet ir darbui. Šie batai dažniausiai yra be kulno, todėl galėsite visą dieną patogiai vaikščioti ir negalvoti apie skaudančias kojas. Dar geriau, kad tai elegantiški batai, todėl idealiai galėsite juos priderinti prie darbinio kostiumėlio. Jeigu ieškote avalynės, kuri atitiktų Jūsų poreikius, tuomet lordsai tinkamiausias pasirinkimas. Nemėgstančioms oficialaus stiliaus, siūlome pasirinkti neįprastus, kiek sportiškesnio stiliaus plokščiapadžius batus. Tokie batai idealiai derės tiek prie džinsų, tiek prie sportinių kelnių. Mūsų asortimente rasite platų lordsų pasirinkimą, todėl kiekviena galės išsirinkti tai, kas patinka.

Lords batai – stilingas pasirinkimas elegantiškam stiliui

Sukurti elegantišką stilių bus nesudėtinga, jeigu įsigysite lords batus. Tokie batai iš esmės patys atrodo elegantiškai, todėl Jums liks tik nesudėtingas darbas – parinkti derančius drabužius ir aksesuarus. Lordsai yra ypatingai populiarus moterų pasirinkimas. Elegantiškam stiliui neretai pasirenkami zomšiniai lordsai. Tiesa, tokie batai dažnai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros. Visgi perkant batus galima iš karto įsigyti ir batų priežiūros priemonių, kurios padės Jums palaikyti gerą batų kokybę. Renkantis prekes reikia atkreipti dėmesį ne tik į tai, kad būtų galima sukurti išskirtinį stilių, bet ir patogiai vaikščioti. Dėl to neskubėkite rinktis ir pagalvokite apie batų kokybę. Pigios prekės retai pasiteisina. Pigūs batai dažnai neleidžia jaustis patogiai ir nesuteikia norimo komforto. Ką jau kalbėti apie tai, kad tenka susidurti su nutrintomis pūslėmis ir kitomis problemomis.

Moteriški lords batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius lordsus rinktis: juodus ar spalvotus?

Juodi plokščiapadžiai batai jau seniai tapo klasika. Tokius batus spintoje turi didžioji dalis moterų. Tačiau nereikia pamiršti, kad tamsūs batai dažnai nesuteikia stiliui gyvumo, o tik padaro jį niūrų. Dėl to siūlome pirkti ne tik juodus, bet ir spalvotus lordsus. Tokie batai suteiks Jūsų stiliui išskirtinumo ir leis prikaustyti aplinkinių dėmesį. Plokščiapadžiai yra idealus pasirinkimas moterims, kurios nori būti stilingos.

Kaip avėti lordsus?

Lordsai yra viena patogiausių avalynių. Jie idealiai tinka bet kokių drabužių ir trina pėdas tik labai retais atvejais. Įprastai lordsai dėvimi kartu su kojinėmis. Taip batai išlieka švarūs, nes dalį prakaito sugeria kojinės.

Kaip išrinkti lordsus prie moteriškų kelnių?

Jeigu domitės mada, tuomet suprantate, jog lordsai idealiai tinka prie bet kokio stiliaus. Vis dėlto galima pastebėti, jog dažniausiai elegantiškos moterys renkasi šią avalynę. Norinčios plokščiapadžius batus priderinti prie kelnių visada laimės, jeigu bandys sukurti elegantišką stilių. Galite pagalvoti, kokie drabužiai jums leis tai padaryti. Išskirtinai atrodysite, jeigu prie tamsių kelnių derinsite tamsią palaidinę ir ryškius lordsus. Toks pasirinkimas leis Jums sukurti išskirtinį stilių. Visgi nepamirškite, jog pastelinės spalvos vis dar madingos, todėl nenusivilsite ir pasirinkusios kiek šviesesnį stilių.