Produktai: 635
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriški bateliai – raskite Jums tinkamą porą

Kiekvienos moters garderobe privalo būti bent vieni aukštakulniai. Net jei esate iš tų komfortą mėgstančių moterų, kurioms aukštakulniai nepatinka, turėtumėte paieškoti Jums tinkančio modelio. Nors sklando mitas, kad visi aukštakulniai be išimties yra nepatogūs, tačiau tai nėra tiesa. Tikrai galima surasti patogių modelių, su kuriais jausitės lyg su sportine avalyne. Tereikia skirti tam pakankamai laiko ir atrasti batelius su Jūsų pėdai geriausiai tinkančiu pado išlinkimu, kulno tipu ir pėdos plotį atitinkančiu batelio priekiu. Pasidairykite elektroninės parduotuvės Eavalyne.lt batelių kategorijoje ir įsitikinsite, koks platus moteriškų batelių asortimentas gali būti, pradedant spalvų bei dizainų įvairove ir baigiant dideliu skirtingų modelių pasirinkimu. Dailūs moteriški bateliai su kulniukais gali praversti kiekvienai moteriai, nes jie priverčia patobulinti laikyseną, o tiesi nugara ir pakelta galva prideda pasitikėjimo savimi. Taigi, tereikia atrasti Jums tinkamiausią batelių porą ir su jais jausitės puikiai.

Aukštakulniai su platforma – puikus pasirinkimas kasdienai ir miestui

Nors aukštakulniai paprastai laikomi išeiginiu apavu, tačiau dalis moterų juos avi kiekvieną dieną. Pats patogiausias aukštakulnių modelis kasdienai yra bateliai su platforma. Jie vertinami dėl komforto, nes bateliai su plačiu kulnu mažiau vargina pėdas, nei bateliais su smailiais kulniukais. Beje, batelius su platforma labiausiai mėgsta žemaūgės moterys, nes su jais galima tapti keliais centimetrais aukštesne ir patogiai jaustis. Aukštakulniai su platforma puikus pasirinkimas kiekvienai dienai, kai einate į darbą ar svarbius susitikimus. Be to šie aukštakulniai suteikia papildomo žavesio įvaizdžiui, kai einate į miestą susitikti su draugėmis, pasigražinti į grožio saloną ar apsipirkti. Bateliai su platforma yra patogus, stilingas ir universalus pasirinkimas, tinkantis kasdienėms ir ypatingoms progoms.

Bateliai su žemu kulnu – patogumas ir dėvėjimo komfortas

Kaip aukštakulniai, taip ir bateliai žemu kulnu privalo būti Jūsų batų spintoje. Kadangi ne visuomet norisi stypsėti su aukštakulniais, o kartais jie ir netinka prie aprangos derinio, būtina turėti komfortiškus batelius. Puikus pasirinkimas gali būti laiveliai, mokasinai, Oksfordo bateliai ar kiti panašaus stiliaus batai. Bet kurie iš jų tinka su suknelėmis, sijonais, kelnėmis ir džinsais, todėl batelius su žemais kulnais galėsite panaudoti tiek elegantiškuose, tiek formaliuose, tiek kasdieniuose aprangos deriniuose. Komfortiški bateliai moterims ypač praverčia, kai ilgas valandas tenka išstovėti ant kojų. Be abejonės, bateliai žemu kulnu tinka darbui, kelionėms, pasivaikščiojimams ar laisvalaikio pramogoms, nes su jais bet kokioje situacijoje galite jaustis patogiai. Žinoma, patogumas priklauso nuo medžiagų kokybės ir modelio. Ieškančioms komforto ir patvarumo, siūlome įsigyti odinius batelius. Kadangi oda yra linkusi šiek tiek patįsti ir prisitaikyti prie pėdos, odiniai bateliai tikrai bus patogūs ir nevargins pėdų.

Bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokio tipo aukštakulniai bus tinkami?

Aukštakulnių tipą turėtumėte rinktis pačios pagal savo pomėgius ir stilių. Tiesa, patogiausiais paprastai yra laikomi auštakulniai su platforma ir plačiais kulniukais. Bateliai su smailiais kulniukais atrodo žavingai ir subtiliai, tačiau kai kuriomis aplinkybėmis gali būti mažiau patogūs, ypač, kai tenka eiti nestabiliu paviršiumi, tokiu kaip pieva ar smėlis.

Kokius batelius rinktis plačiai pėdai?

Ieškokite batelių modelių plačiais priekiais. Jums geriau tiks bateliai neilga suapvalinta arba kvadratine nosimi, nei smailianosiai bateliai.