30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

923 produktų

Paplūdimio krepšiai – priežiūros patogumas

Vasara ir paplūdimio krepšiai yra neatsiejamas duetas. Jei išsirinktas krepšys kokybiškas –  jis tarnaus ne vieną sezoną. Žinoma, verta pasirūpinti ir tinkama šio aksesuaro priežiūra. Moteriškas paplūdimio krepšys gali būti pasiūtas iš tekstilės, odos, pintas, megztas, pagamintas iš silikono medžiagos ar net plastikinis.

Prieš imdamosi paplūdimio krepšio priežiūros, būtinai perskaitykite priežiūros lapelį ar etiketę. Prieš naudodamos bet kokią priežiūros priemonę pirmą kartą, pirmiausia išbandykite jos nedidelį kiekį ant mažiau matomos rankinės dalies. Tik tada imkitės valyti visą krepšį. Paplūdimio krepšį geriausia laikyti vertikaliai. Labai svarbu, kad oda ar kita standesnė medžiaga, iš kurios pagamintas krepšys, nebūtų prispausta, sulenkta ar pan. Jei rankinė yra beformė, ją galima pakabinti ant kabliuko ar pakabos.

  • Viena lengviausių priežiūrų bus silikoninių bei plastikinių krepšių – juos galite valyti tiesiog drėgna šluoste ar net išplauti.
  • Odinio krepšio priežiūrai naudokite tokias pat priemones, kaip ir odiniams batams.
  • Jeigu Jūsų pintas krepšys yra nešvarus arba pilnas dulkių, jas pašalinti galite minkšta drėgna šluoste. Jeigu krepšys itin purvinas, tuomet naudokite švelnų muilą.
  • ekstilinius krepšius dažniausiai galima skalbti rankomis arba švelniu režimu skalbimo mašina.

Moteriškos vasarinės rankinės – madingos ir privalomos kiekvienos moters spintoje

Vasarinės moteriškos rankinės yra vienas funkcionaliausių pirkinių norint užbaigti vasaros įvaizdį. Tad tikrai verta investuoti ir daugiau pinigų. Svarbu, kad rankinė būtų pagaminta ar pasiūta iš kokybiškų medžiagų. Pagal tai, kiek kasdien vasarą nešiojatės daiktų su savimi, rinkitės ir rankinės dydį ar dizainą. Visada apgalvokite, ar reikės papildomų kišenėlių raktams, telefonui, galbūt vandens buteliukui ar kavos puodeliui, ar tilps kosmetinė, saulės kremas, saulės akiniai... Vasarą tenka nešiotis ne tiek ir mažai daiktų, tiesa? Žinoma, dieną moteriškos rankinės pasirinkimas gali būti vienoks, o vakare – visai kitoks. Juk ir daiktų nešiotis skirtingu paros metu renkamės nevienodai.

Paplūdimio krepšys – patogumas atostogų metu

Nėra nieko patogesnio už paplūdimio krepšį atostogų metu. Juk beveik visada mūsų atostogos būna vasarą arba bent jau šiltuoju metų laiku. Galima sakyti, kad moteriški paplūdimio krepšiai – geriausi mūsų draugai vasarą. Jie talpūs ir madingi, todėl tinkamą ras tikrai kiekviena. Rinkdamosi paplūdimio krepšį, atkreipkite dėmesį, kokia Jūsų apranga keliaujant atostogauti.

Visa paplūdimio apranga turi būti laisva bei neįpareigojanti, net šiek tiek romantiška. Viskas slypi paprastose ir mažose detalėse. Tik tuomet visuma atrodys skoningai ir stilingai. Taigi renkantis krepšį, kaip ir visais atvejais, jį būtina derinti prie visos aprangos eilutės bei aksesuarų. Paplūdimio krepšys ir yra skirtas keliauti prie jūros ar ežero. Į jį turi tilpti būtiniausi daiktai, kuriuos reikia turėti būnant prie vandens telkinio vasarą. Tai tikrai bus pledas, rankšluostis, maudymosi kostiumėlis, gal papildomas žaidimas, užkandžiai, vandens gertuvė. Šių krepšių pasiūla didžiulė, tad galite rasti tiek pintą, tiek medžiaginį, megztą arba silikoninį krepšį. Taip pat paplūdimiui skirtas krepšys gali būti tiek itin masyvus, tiek ir mažesnis, jei nebūtina temptis didžiojo kiekio namuose esančių daiktų.

Paplūdimio krepšiai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokį paplūdimio krepšį pasirinkti?

Svarbiausia, kad moteriškas paplūdimio krepšys būtų pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja, kad išvaizda nepakis ir krepšys bus atsparus dilimui naudojant jį ilgesnį laiką.

Kuris paplūdimio krepšys derės prie moteriško stiliaus?

Nedera į paplūdimį eiti su kasdieniniu miesto rankinuku. Tam rinkitės kokybišką moterišką paplūdimio krepšį, derinkite jį prie visos aprangos. Svarbiausia, kad krepšys būtų neįpareigojantis, kiek romantiškas ir laisvas – tuomet atrodysite tikrai skoningai.

Moteriška vasarinė rankinė – kokia bus geriausia darbui?

Vasarą keliaudamos į darbą rinkitės laisvesnio stiliaus rankinę. Tai gali būti tiek krepšys, tiek kuprinė. Rekomenduojamos ryškesnės bei šviesesnės spalvos, bet vis dėlto juodas paplūdimio krepšys visada bus universaliausias.