30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

Kerziniai batai – madingas sprendimas rudens ir žiemos orams

Turbūt būtų sunku surasti ilgiau madoje karaliaujančius batus nei kareiviški batai. Šio stiliaus aulinukai metai iš metų matomi gatvės ir socialinių tinklų aprangos madoje. Juos mėgsta bene visos moterys, nepaisant to, ar yra santūrios ir elegantiškos damos ar drąsios nuotykių ieškotojos. Kad ir kokį stilių mėgstate, jei dar neturite stilingų kerzinių batų, būtinai juos nusipirkite ir tikrai nesigailėsite. Labiausiai šie batai praverčia niūriais rudens ir žiemos orais. Rudeniui puikus pasirinkimas yra vandeniui nepralaidūs moteriški kareiviški batai. Žiemą, žinoma, nuostabu, kai kerziniai batai yra ne tik atsparūs vandeniui, bet ir su pašiltinimu. Deja, ne visi šio tipo aulinukai būna pašiltinti ir atsparūs drėgmei. Tačiau visa tai galima lengvai išspręsti: pėdų šilumą gali garantuoti storos vilnonės kojinės, o apsaugą nuo vandens – batų impregnacija. Net jei kerziniai batai nėra patys praktiškiausi aulinukai, tačiau šie madingi batai verti būti jūsų rudens ir žiemos garderobo dalimi.

Moteriški kareiviški batai – roko stilius kasdieniuose ir išeiginiuose drabužių deriniuose

Nebūtina būti išprotėjusia dėl roko muzikos, kad galėtumėte avėti kareiviškus aulinukus. Galite net nekęsti tos muzikos, tačiau vis tiek aprangos deriniuose panaudoti žavingų ir be galo žaismingų roko stiliaus elementų. Vienas dažniausių pasirinkimų, žinoma, yra stilingieji kareiviški batai. Nors jie yra tapę rokerių ir baikerių subkultūros simboliu, tačiau net ir motociklo nevairuojanti ar ant jo niekada nesėdėjusi ir pagal roką į taktą nelinksinti moteris tikrai gali avėti dailius kerzinius batus. Šio stiliaus batai tinka kiekvienai ir netgi privalo būti bet kurios moters garderobe. Su madingais kareiviškais batais lengvai sukursite tiek kasdienius, tiek išeiginius aprangos derinius ir stilingai atrodysite, kad ir ką beveiktumėte. Jie puikiai tinka pasivaikščiojimams, susitikimams mieste, vakarėliui bare ar sodyboje. Kerziniai batai taip pat neatsiejama vasaros muzikos festivalių įvaizdžio dalis. Taigi, suteikite savo kasdieniam ir miesto stiliui roko dvasios ir nustebinkite aplinkinius puikiu mados pajautimu.

Kerziniai batai – kaip juos avėti?

Kerziniai batai lengvai derinami su daugeliu moteriškų drabužių, tereikia pasirinkti tinkamą batų modelį. Tarkime, su platėjančiomis kelnėmis arba prie elegantiškos aprangos, tokios kaip klasikinis kostiumėlis, puikiai tinka trumpi moteriški kerziniai batai. Šio modelio batelius reikėtų avėti su pėdkelnėmis arba pėdutėmis, tačiau kerziniai bateliai gali stilingai atrodyti ir su kai kuriomis ilgomis kojinėmis. Ilgaauliai kareiviški batai tinka su sijonais, siaurėjančiomis kelnėmis, džinsais, šortais ir suknelėmis. Juos patariama dėvėti ant ilgų kojinių, kadangi šio tipo batai yra linkę trinti. Tiesa, kerzinių batų nederinkite su sportiniais drabužiais, nes tai bus tikrai didelė stiliaus klaida.

Moteriški kerzai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip avėti kerzinius batus su kelnėmis?

Aukšti kerziniai batai geriausiai atrodo su aptemptomis siaurėjančiomis kelnėmis, kurias paprasta sukišti į ilgus batų aulus. Jei dėvite platėjančias kelnes, rinkitės trumpus kerzinius batus. Tačiau jokiais būdais plačių kelnių klešnių nekiškite į ilgaaulius kerzinius batus.

Kaip avėti moteriškus kareiviškus batus su žieminiais drabužiais?

Žieminė apranga mažai kuo skiriasi nuo rudeninės, todėl moteriškus kareiviškus batus galite dėvėti įprastai. Jei dėvite aptemptas kelnes, siaurėjančius džinsus, tampres ar pėdkelnes, ilgaauliai kareiviški batai puikiai derės prie pasirinktų drabužių.