30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

958 produktų

Elegantiški moteriški batai – aukštakulniai, basutės, aulinukai ir daug kitų

Jei turite kvietimą į šventinį pokylį, pasirūpinkite tinkančia avalyne. Jums puikiai tiks elegantiški moteriški batai. Kadangi elegantiškus batus galima rinktis iš daugybės modelių, kiekviena atras sau labiausiai patinkančią porą. Jūsų elegantiškų batų pasirinkimu gali tapti aukštakulniai, basutės, aulinukai ar kiti stilingi moteriški batai. Svarbiausia, kad pasirinkta avalynė derėtų prie aprangos. Pasidairykite plačiame Eavalyne.lt asortimente ir suraskite pačią žavingiausią elegantiškų batų porą, su kuria sužibėsite šventėje. Vasaros šventėms puikiai tinka elegantiški moteriški aukštakulniai ir basutės. Šaltojo sezono šventėms puikiai tinka madingi aulinukai ir bateliai. Jei nesate aukštakulnių mėgėja, galite rintis elegantiškus žemus batelius ar basutes su platforma.

Elegantiški moteriški batai vestuvėms – šokite visą naktį

Kad galėtumėte šokti visą naktį, jums reikia ne tik dailios, bet ir be galo patogios elegantiškų batų poros. Tokią tikrai rasite elektroninės parduotuvės Eavalyne.lt elegantiškų moteriškų batų kategorijoje. Jei esate nuotaka, ši diena yra jūsų, todėl privalote spindėti ir atrodyti nepriekaištingai. Su balta nuotakos suknele geriausiai dera balti, smėlio ar kūno spalvos aukštakulniai bateliai ir basutės. Tačiau nebūtina tuo apsiriboti. Galite išlaisvinti fantaziją ir avėti, ką tik norite. Modernios moterys kartais renkasi net kerzinius batus ar sportbačius. Vestuvių svečiams taip pat yra daugybė elegantiškų batų pasirinkimų. Šventei skirtus batus reikėtų rinktis pagal nurodytą aprangos kodą arba derinti su drabužių ansambliu, kurį planuojate vilkėti. Nesvarbu, ar esate nuotaka ar viešnia, besirinkdama batus šventei atsiminkite, kad elegantiški moteriški batai vestuvėms privalo būti patogūs, nes su jais reikės nueiti ne vieną kilometrą ir sušokti ne vieną šokį.

Elegantiški moteriški batai pėdoms su nykščio iškrypimu – patogumas ir prabanga

Kiekviena moteris nusipelno atrodyti nepriekaištingai kasdien, o ypatingai svarbių progų metu. Net jei turite deformuotas pėdas, galite avėti elegantiškus moteriškus batus. Viena dažniausių pėdų deformacijos problemų yra nykščio iškrypimas. Moterims, turinčioms iškrypusius nykščius, gana sudėtinga rasti stilingus, patogius ir elegantiškus batus, tačiau įmanoma. Tarp daugybės proginės avalynės modelių tikrai atsiras elegantiški moteriški batai pėdoms su nykščio iškrypimu, tik turėkite kantrybės ir ieškokite. Su šia problema susiduriančioms moterims dažnai nerekomenduojama avėti aukštakulnių. Na ir kas, tuomet galite pasirinkti elegantiškus plokščiapadžius ar platforminius batus. Jei galite avėti aukštakulnius, tuomet siūlome rinktis vidutinio aukščio batelius su apvaliomis nosimis. Beje, dėmesį atkreipkite į odinę avalynę, nes ji yra minkštesnė ir šiek tiek patįsta, prisitaikydama prie pėdų formos.

Elegantiški batai moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Elegantiški moteriški batai pėdoms su nykščio iškrypimu – kaip prižiūrėti pėdas?

Jei nenorite padaryti žalos savo pėdų sveikatai, besirinkdama elegantiškus moteriškus batus pėdoms su nykščio iškrypimu, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad specialistai rekomenduoja rinktis batus su kulnu neaukštesniu nei 3–4 cm, jų padai turi būti išgaubti ir lankstūs. Šią pėdų problemą turintiems žmonėms su aukštakulniais galima stovėti ne ilgiau nei 2,5 val.

Elegantiški moteriški batai vestuvėms – ką pasirinkti?

Vestuvėms gali būti tinkami bet kurie elegantiški moteriški batai. Jūsų pasirinkimą turėtų lemti aprangos kodas, pasirinkti drabužiai, šventės vieta ir oro sąlygos.