30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Bato plotis
Batų nosis
Produktai: 829
Rodyti versijos identifikatorių

Vargu ar rasime tikresnį moteriškumo simbolį nei aukštakulniai batai. Kiekviena moteris, dėvėdama aukštakulnius ne tik atrodo moteriškai ir patraukliai, bet ir pati jaučiasi pakylėta ir geidžiama. Tą puikiai išduoda jos grakšti eisena ir savimi pasitinkinti šypsena. Taigi su dailiais aukštakulniais tikrai pajusite, kaip išsitiesia Jūsų nugara, eisena tampa grakštesnė, o visas pasaulis tarsi žiūri tik į Jus.

Moteriški aukštakulniai – elegancija ir patogumas kasdienai mieste  

Aukštakulniai bateliai dažnai yra pasirenkami kaip avalynė specialiomis progomis, kai norisi ypatingai pasipuošti. Tačiau šiandien nemaža dalis moterų aukštakulnius renkasi ir kiekvieną dieną. Ir visai nereikia baimintis, kad visą dieną mieste ar biure vaikščioti su bateliais itin aukštu ir smailiu kulniuku bus tiesiog nepakeliama. Pirmiausia, žinodamos, kokia proga ir kiek laiko dėvėsite batelius, visuomet galite apgalvoti kulniuko aukštį ir plotį. Antra, garsūs ir gerai žinomų prekių ženklų dizaineriai itin atsakingai žiūri į batelių nepriekaištingą modeliavimą ir pasiuvimą. Anot jų, patenkinta klientė – garantas, kad ir kitą kartą ji norės įsigyti, sakykim, Boss, Hugo ar Guess batelius. Eavalyne.lt parduotuvėje tokių kokybiškų aukštakulnių pasirinkimas tiesiog stulbinantis.

Aukštakulniai bateliai – privalomas moteriško garderobo atributas

Be abejonės, kiekviena moteris savo spintoje turi ne vieną porą batelių. Visai nenuostabu, kad išvykai į gamtą pasirenkami laisvalaikio batai, paplūdimyje dėvimos šlepetės ar basutės, o šaltesniems orams ar ilgesnėse kelionėse pasirenkami ilgaauliai storapadžiai batai. Vis dėlto aukštakulniai elegantiški batai batų spintoje vis tiek turi užimti garbingiausią vietą. Vakarinė suknelė be elegantiškų aukštakulnių – tiesiog neleistina stiliaus klaida. O juk taip dažnai pasitaiko progų, kai nelabai vykusią aprangą gali išgelbėti tik elegantiški aukštakulniai bateliai. Jeigu bijote labai aukštų kulniukų, pradėkite nuo žemesnių ir platesnių. Po truputį vis labiau pamėgsite vis aukštesnius ir plonesnius kulniukus. Nė nepajusite, jog šie bateliai jau užtikrintai konkuruoja Jūsų batų spintoje.

Moteriški aukštakulniai – nesenstanti klasika, kasdien įkvepiama naujovių

Nesvarbu, ar aukštakulnius derinsite prie vakarinės suknelės ar prie pasivaikščiojimui mieste skirto kostiumėlio, jie visuomet bus nesenstanti klasika. Nude kulniukai kiekvieną moterį akimirksniu pavers esamos situacijos karaliene. Reikia pasidžiaugti tuo, kad dizaineriai klasikinius batelius vis dažniau papuošia naujoviškiausiomis detalėmis. Aukštakulniai, padengti blizgučiais arba medžiagomis, imituojančiomis metalą, Jūsų aprangos stilių pavers vieninteliu ir nepakartojamu. Spalvų proveržis vienoje batelių poroje gali sukelti tikrą susižavėjimo bangą ir net sukurti naujausią mados tendenciją tarp Jūsų draugių.

Dažniausiai užduodami klausimai apie aukštakulnius

Kaip moteriškus aukštakulnius priderinti prie figūros?

Apkūnesnėms moterims patartina rinktis aukštakulnius storesniais kulnais. Tai suteiks daugiau stabilumo. Aukštoms ir lieknoms moterims, be abejonės, tiks bet kurie aukštakulniai bateliai. Labai svarbi taisyklė bet kokios figūros moterims – kuo plonesnio audinio drabužis, tuo lengvesni ir subtilesni turi būti ir bateliai. Kita vertus, prie storo audinio rūbo labiau dera masyvesni, sunkūs, grubūs aukštakulniai, pavyzdžiui, su platforma.

Kaip išsirinkti patogius aukštakulnius?

Išsirinkti moteriškus aukštakulnius batus gali būti išties sudėtinga, ypač jeigu juos pradėjote nešioti neseniai. Pirmiausia, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kokiai progai ieškote avalynės, prie ko ruošiatės ją derinti. Jeigu keliaujate į šventę, greičiausiai norėsite įsigyti aukštakulnius klasikinio stiliaus batelius. Jeigu ruošiatės artėjančiai žiemai – turbūt susidomėsite aulinukais, kad ir su šiek tiek platesniu ir mažesniu kulniuku. Kitas aspektas – suderinti pasirinktos avalynės spalvą su turimais bei dažniausiai dėvimais drabužiais. Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į batų patogumą, mat tai turėtų būti bene didžiausias prioritetas, kai renkatės tinkamą avalynę. Tai įvertinusi su aukštakulniais batais atrodysite elegantiška ir nepavargusi.