Produktai: 420
Rodyti versijos identifikatorių

Timberland batai – visame pasaulyje žinoma mada

Jeigu ieškote firminių geros kokybės batų, Timberland yra tobulas pasirinkimas kiekvienam. Vienas iš didelių šio prekės ženklo privalumų taip pat yra ir tai, kad galite atrasti batus, kurie tiks visiems sezonams. Ar šiuo metu jus labiausiai domina vyriški žieminiai Timberland batai? O galbūt ieškote moteriškų laisvalaikio stiliaus batų, kurie tiktų pavasariui ir rudeniui? Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt galite rasti moteriškų ir vyriškų Timberland batų, kurie tiks kiekvienai gyvenimo situacijai.

Šis prekės ženklas jau ne vienerius metus garsėja ne tik savo avalynės ilgaamžiškumu, bet ir išskirtiniu dizainu, kuris turi daugybę gerbėjų visame pasaulyje. Timberland batų kolekcijoje šiuo metu galite rasti tiek labiau sportinio, tiek laisvalaikio stiliaus avalynės, kurią galėsite lengvai priderinti prie bet kokios aprangos ir aksesuarų. Tiesiog išsirinkite sau labiausiai patinkančio stiliaus batus ir kiekvieną dieną be didelių pastangų galėsite atrodyti itin stilingai. 

Vyriški ir moteriški Timberland batai – klasikinė laisvalaikio avalynė jam ir jai

Kiekvieno vyro ir kiekvienos moters kolekcijoje turėtų būti bent viena pora batų, kurie tiktų prie beveik bet kokios aprangos. Vienas iš puikių klasikinių variantų yra Timberland vyrų ir Timberland moterų avalynė. Tokie klasikiniai ir elegantiški batai ne tik padės atnaujinti savo kolekciją, bet ir susikurti naują stilių, jeigu tik to panorėsite.

Žinoma, jeigu nuspręsite, kad norite praplėsti ne tik savo klasikinės avalynės, bet ir aksesuarų kolekciją, jums taip pat gali praversti ir madingas Timberland laikrodis! Šiuo metu eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairių spalvų ir stilių dirželių, todėl tikrai atrasite tokį laikrodį, kurį galėsite priderinti prie naujų Timberland batų.

Žieminiai batai Timberland – nepamainomi trumpiems pasivaikščiojimams ir ilgiems žygiams

Ar norite daugiau laiko praleisti gryname ore? Galbūt dažnai turite nemažai reikalų mieste? Nepriklausomai nuo jūsų kasdienybės ir poreikių, kiekvienas gali pasinaudoti vyriškų ir moteriškų Timberland batų privalumais! Maksimalus šios avalynės komfortas pravers net ir tiems, kurie nori išbandyti ilgesnius žygius po kalnus, todėl šie batai greitai užsitarnaus svarbią vietą kiekvieno pirkėjo kolekcijoje.

Žinoma, didelė Timberland batų pasiūla internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt padės lengviau išsirinkti sau tinkamiausią avalynę. Pavyzdžiui, jeigu norite išbandyti aktyvų laisvalaikį, jums gali tikti turistinio stiliaus Timberland batai. Tvirtas padas ir patogus batų vidus užtikrins, kad jau greitai galėsite džiaugtis net ir ilgiausiais pasivaikščiojimais lauke.  

Timberland – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip valyti Timberland batus?

Timberland batų valymas tikrai neturi būti sudėtingas procesas ir dažnai tam galite panaudoti priemones, kurias jau turite namuose arba galite jas lengvai rasti. Vienas iš paprasčiausių pavyzdžių yra šios avalynės valymas su vandeniu, muilu ir švelniu šepetėliu arba šluoste. Pirmiausiai nuvalykite batų padus, o tada pereikite prie pačio batų pagrindo valymo su nedideliu kiekiu muilo ir šluoste.

Timberland – kokio dydžio batus rinktis?

Jeigu norite užtikrinti maksimalų bet kokių batų komfortą, svarbu tinkamai pasirinkti patinkančios avalynės dydį. Žinoma, Timberland batų dydžiai per daug nesiskiria nuo kitų prekės ženklų, todėl batus galite rinktis pagal dažniausiai dėvimų batų dydį. Vis dėlto, svarbu nepamiršti, kad kartais gali būti naudinga rinktis vienu dydžiu didesnius batus žiemai, jeigu norite juos derinti prie storesnių ir šiltesnių kojinių.