30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Prekių ženklai
Nerasta jokių produktų, kurie atitiktų Jūsų kriterijus. Jei norite pamatyti produktų sąrašą, pašalinkite kai kuriuos filtrus.

Black Friday eavalyne.lt 

Kaip ir kasmet, apsipirkimo ir išpardavimo dieną minime kartu su Jumis! Juodasis Penktadienis internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt tai tikra šventė visiems nuolaidų medžiotojams. Šią dieną atrinktus batus, rankines ir aksesuarus įsigysite ypač patraukliomis kainomis! Nepraleiskite išskirtinių pasiūlymų eavalyne.lt! 

Kada prasideda Black Friday 2023 metais ir kiek jis truks? 

Black Friday šiais metais išpuola lapkričio 24 dieną. Lapkričio ir gruodžio sandūra yra puikus metas planuoti kalėdinius pirkinius ir paruošti savo drabužinę rudens/žiemos sezonui. Mes puikiai suprantame, kad 24 valandų dažnai apsipirkimui nepakanka, todėl internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt akcijos tęsis visą savaitgalį (Black Weekend) ar net visą savaitę (Black Week). 

Black Friday – kas tai? 

Black Friday į Lietuvą atkeliavo iš už vandenyno, konkrečiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kur jis vyksta kitą dieną po Padėkos dienos. Nors Juodasis Penktadienis Lietuvoje yra santykinai nauja šventė, kasmet ji tampa vis populiaresnė. Kaip pasiruošti apsipirkimui per Black Friday? Pradėkite nuo svarbiausio dalyko - pirkinių sąrašo! Visi žino, kad susigundyti didelėmis nuolaidomis yra labai lengva, todėl sudarykite reikalingų daiktų bei drabužių sąrašą ir būtinai laikykitės jo, kai užplūs emocijos. Be kalėdinių dovanų, verta įsigyti keletą aukštos kokybės drabužių, kurie papildytų Jūsų kapsulinį garderobą. Nesuklysite įsigiję batus iš natūralios odos ar vyraujančias mados tendencijas atitinkančią rankinę. Jei nežinote, ką įsigyti akcijos Black Friday 2023 metu, perskaitykite mūsų straipsnį apie madingiausius batus 2023/24-ųjų rudeniui-žiemai.

Ką verta įsigyti eavalyne.lt akcijos Black Friday metu?  

Svajojate apie garsaus dizainerio batus ar rankinę (pvz., ypač populiaraus prekių ženklo Pinko), bet, nereikia nė sakyti, gailite tam pinigų arba jų kaina viršija Jūsų nustatytą biudžetą? Black Friday 2023 eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje yra puikus metas apsipirkti prieinamomis kainomis ir sutaupyti. Akcijos metu rasite ypač patrauklių pasiūlymų! Patikrinkite tokių populiarių prekių ženklų kaip Guess, adidas, Reebok, Puma, New Balance, Levi's, Nike ar Ecco asortimentą.  

Minimalizmo gerbėjoms siūlome rinktis klasikinius ir nepavaldžius laikui batų modelius, pavyzdžiui, juodus rudeninius aulinukus, sportinius laisvalaikio batus arba raudonus aukštakulnius batelius. Ekstravagancijos šalininkės neabejotinai susižavės madingais batais su platforma ar rankinėmis su grandinėle. Tuo tarpu vyrai gali dairytis patogių laisvalaikio batų ar firminio laikrodžio. Black Friday metu vykstančios akcijos yra puiki galimybė susikurti aukštos kokybės kapsulinį garderobą už palankią kainą. Jis turėtų būti sudarytas iš laikui nepavaldžių, klasikinių ir tarpusavyje derančių drabužių bei aksesuarų, kurie leistų sukurti daugybę stilingų derinių. 

 
Eavalyne.lt - tai ne tik batai. Per Juodojo Penktadienio išpardavimą verta pasižvalgyti geros kokybės rankinės sau arba dovanos mamai bei antrajai pusei. Akcijos metu galite rinktis iš populiarių prekių ženklų, kurie užkariavo daugelio Lietuvos moterų širdis, pavyzdžiui, Pinko, Wittchen, Ryłko, Guess ir kitų. 

Patikrinkite platų eavalyne.lt Black Friday 2023 asortimentą ir nepamirškite, kad netikusių pirkinių atveju, turite net 30 dienų grąžinimo garantiją! Linkime Jums sėkmingo apsipirkimo!